kefīrs

Grooming and Feeding of Dogs

kefīrs

Postby madja » 05 Jul 2010, 20:49

Frīdai ļļooti garšo kefīrs, īpaši tagad,kad ir karsts un ēst negribas ne tikai sausiņus, bet pat parasti tik ātri izrijamo putru ar gaļu un dārzeņiem.
Bet vakar vakarā viņa izvēmās un naktī sākās caureja. Pēc guļamistabas aitādas paklāja apķēzīšanas tā gan arī beidzās . :soks: itkā. domāju,ka suns varbūt kādu drazu saēdies (nepaspēju pa dienu izķeksēt kautko). Pēc šeit svaigi lasītajām šausmām par drazu ēšanu, saķēru kreņķi.
bet no rīta savus sausiņus apēda un , kad šodien pusdienslaikā atskrēju mājās, suns priecīgs, grib spēlēties, nolēmu,ka nekas ļauns nebūs.
tagad vakarā čupiņa bija viss kā vajag. pirms pastaigas iedevu kefīru,jo sausiņus negribēja.
un pēc kādām 45 minūtēm dabūju no trotuāra kasīt nost kautko gaiši brūnu un ļoti izplūdušu. tagad sēžu, klausos kā sunim miegā pa vēderu kautkas burbuļo, un domāju, vai varētu būt tā,ka 2 mēnešus kefīrs ir ļoti labi bet pēkšņi izraisa pļūkas, jeb jāmeklē kāds cits bubulis?
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: kefīrs

Postby brex » 05 Jul 2010, 20:53

domaju, ka jamekle kads cits iemesls - gan jau kaut ko ir tomer aprijis suns ara! Bet, ja ir apetite, tad parak slikti nav. Varbut ir verts risu putru padot, lai veders nostabilizejas, ja ne - pie veta

a tas pats kefirs bija labs? varbut vienkarsi slikta paka gadijas? sitaja karstuma - mazums
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: kefīrs

Postby madja » 05 Jul 2010, 20:58

brex wrote:domaju, ka jamekle kads cits iemesls - gan jau kaut ko ir tomer aprijis suns ara! Bet, ja ir apetite, tad parak slikti nav. Varbut ir verts risu putru padot, lai veders nostabilizejas, ja ne - pie veta

a tas pats kefirs bija labs? varbut vienkarsi slikta paka gadijas? sitaja karstuma - mazums



rīsi jau vārās :laiks:

un kefīram nebija ne vainas, man pašai ar garšo, vienmēr nosmeķēju. varbūr vaina ne kvalitātē, bet kvantitātē, ja tā padomā, man šķiet,ka viņa vakar vismaz litru iztrieca. (tā kā viņa man tāda kārna, tad es dancoju priekšā ar jebko,ko sunīts gatavs apēst :tomati: )

p.s. nupat iedomājos vēl 2, nē 3 versijas - mēs vakar pabeidzām sētu taisīt , un Frīda jau vislaik inspicēja,kas notiek, 1) viņa ar muguru ietrāpījusi dēļa sveķos
2) varbūt pagrauzusi impregnētas skaidas 3) pa dienu,lai kaut brīdi tiktu vaļā no palīga, iedevu kaulu (liellopa apaļo ar skrimsli)

- varbūt kautkas no tā visa pie vainas? vienīgi,tas neizskaidro,kapēc pēc darba vēders bija normāls un tad atkal nē.... tapēc es to kefīru vainoju...
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: kefīrs

Postby Sisija » 05 Jul 2010, 21:05

Man jau izskatās, ka tas kefīra daudzums būs pie vainas, litri tas ir daudz.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: kefīrs

Postby Kokars » 05 Jul 2010, 21:47

Man arī šķiet, ka kefīrs pie vainas..
Pamēģinat dot ļoti maz, vai vispār nedot kefīru, un pavērojat kas notiek, ja tas pats, tad pie veta ;)
ImageImage
ImageImage
User avatar
Kokars
Puppy
Puppy
 
Posts: 199
Images: 14
Joined: 12 Apr 2010, 18:32
Location: Bolderāja

Re: kefīrs

Postby Creme de la Creme » 06 Jul 2010, 14:56

Nu jā, es arī domāju ka kefīra bija par daudz, sevišķi ja sunim vēderā praktiski nekā cita nebija...Man piem. arī no kefīra vienmēr tāds ''vieglāks'' vēders. :hih:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: kefīrs

Postby madja » 06 Jul 2010, 15:35

sabaroju ar rīsiem un šķiet,ka viss kārībā. paturēšu kādu brīdi bez kefīra. vienīgi tas,ka šitai karstumā viņa vispār negrib ēst. apetīte parādās pēc saulrieta :D - vakar pus nakti sēdēju un tulkoju, suns,protams, arī trinās riņķī, jo sēdēju viņas divānā , un tad ap 3 uzkrītoši sāka grabināties gar savām bļodām.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: kefīrs

Postby brex » 06 Jul 2010, 15:56

ja, kefirs mikstina vederu, bet kapec vemsana??

bet labi, ka viss labi :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: kefīrs

Postby čība » 06 Jul 2010, 16:14

brex wrote:ja, kefirs mikstina vederu, bet kapec vemsana??


Pa daudz kunģīti piestūma.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: kefīrs

Postby link » 06 Jul 2010, 16:31

Mums ari bija vemshana un caureja "ne no ka". Analizes paradija aizkuņģa dziedera darbibas traucejumus. Nomainijam kadus padsmit baroshanas variantus lidz viss normalizejas. Uztaisiet analizi, dargi jau nav.
link
 

Re: kefīrs

Postby madja » 06 Jul 2010, 16:43

link wrote:Mums ari bija vemshana un caureja "ne no ka".


ilgi? i mean dienās.

link wrote: Analizes paradija aizkuņģa dziedera darbibas traucejumus.


Tak nebaidiet mani, es jau tāpat no visa baidos :nagi:
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: kefīrs

Postby link » 07 Jul 2010, 08:44

Nu... Man "ilgi" nevajag. Ja mans suns no rita ir vemis, pa dienu caureja un nekadi "risi ar vistinju" nelidz - es zibenigi esmu pie vetarsta. Analizes dargi nemaksa. Visdargaka ir ta, par 120Ls uz visiem alergeniem. To es pagaidam neesmu taisijusi. Bet lieta tada, ka kaut-ko tomer satur visa sausa paika un konservi, kas mums galigi neder. Pargajam uz RAW baroshanu - problemas pazuda. Bet papildus vel fermentus dodu un lineksu. A ta... pusgadu mocijamies.
link
 

Re: kefīrs

Postby ruby » 07 Jul 2010, 11:41

Man vecaakaa suene arii vemj no kefiira un jogurta :( Es nez kas tas ir, jo ne no kaa cita vinjai muuzham nav bijis slikti! Kaut kas tur ir kas kungjiishiem nepatiik, es daudz nekad neesmu devusi, augstaakais eedamkaroti (mazsuns) kas to lai zin ja sadotu vairaak kas tad buutu...

Madja - prieks ka sunjukam viss nostabilizeejies :)
~ Aiga ~
Image
User avatar
ruby
Baby
Baby
 
Posts: 82
Joined: 04 Mar 2010, 14:04
Location: Emerald Isle


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests