Vācu aitu suņi / German Shepherd

Dog Breeds

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Cherry » 02 Jul 2010, 09:57

Gribējās konkrētak uzzināt par šo pasākumu

04.07.2010 plānojas kucēnu skate. Orientējoši Ķengaraga laukumā plkst:15:00. Sīkāka informācija sekos mazliet vēlāk.
Laipni gaidīti visi audzētāji un kucēnu īpašnieki ( 4-12 mēneši).


Vai laiks un vieta paliek bez izmaiņām? Kas būtu jāņem līdzi?
User avatar
Cherry
Baby
Baby
 
Posts: 61
Joined: 04 Mar 2010, 12:49

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby vuks » 02 Jul 2010, 10:19

Labs noskaņojums, suncis un vēlams ūdens sunim dzeršanai ( diemžēl sola karstu laiku). Tuvumā gan ir Daugava, kur izpeldināt pirms skates, ja kas...
Laiks un vieta nemainīgi. Dienas laikā ielikšu ar mājas lapā mazliet sīkāku informāciju.
Info par VASiem(izstādēm, sacensībām, metieniem)
www.schaeferhund.lv
vuks
Puppy
Puppy
 
Posts: 163
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby tutta » 03 Jul 2010, 13:13

Paldies par atsaucību, Valmieras sunītei atradās saimnieki :jiihaa:
User avatar
tutta
Baby
Baby
 
Posts: 60
Joined: 21 Jan 2010, 19:02

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby brex » 03 Jul 2010, 13:24

super!! :) ka tad atradas saimnieki un kads bija sunites stasts? atradajiem bija gruti skirties? Tad jau bus janem kads VAS kucuks
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Cherry » 06 Jul 2010, 08:58

Vai ir kādas ziņas par kucēnu skati, varbūt bildes? Gribējās tikt, bet... pamanījos saķert angīnu tāda karstumā :x
User avatar
Cherry
Baby
Baby
 
Posts: 61
Joined: 04 Mar 2010, 12:49

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby anciitS » 06 Jul 2010, 12:46

Kāds no VASistiem var sīkāk paskaidrot kā tieši notiek AD tests? Esmu aptuveni dzirdējusi, bet gribas tā sīkāk saprast.
Jebkura uzticība tiek kādreiz lauzta, vienīgi suns, kurš patiesi pieķēries savam saimniekam, nekad nenodod šīs jūtas. /Konrāds Lorencs/
User avatar
anciitS
Puppy
Puppy
 
Posts: 178
Joined: 15 Jan 2010, 11:00
Location: Ķekavas novads, Latvia

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby vuks » 07 Jul 2010, 13:21

Savācas bariņš trako ar riteņiem un suņiem un eksperts ar mašīnu pie kāda meža ceļa.
Lielākā daļa liek suni pie springera, bet drīkst ar rokā pavadu turēt.

Suņi un saimnieki( ar riteni) mēro 8 km riksī, vidējā ātrumā 12-15km/h. Eksperts ar mašīnu lēnām brauc nopakaļus un priecājās par trakajiem, pie reizes kontrolējot vai kāds suns nav pārāk piepūlējies.Tad 10-15 minūšu atpūta, kuras laikā tiek pārbaudīti suņa spilventiņi, viņa vispārējais stāvoklis un tālāk 7 km atkal tādā pat tempā. Pēc tam 15-20 minūšu atpūta un nu jau līdz finišam. Kopā 20 km. Finišā vēl eksperts vēlreiz pārbauda suņa labsajūtu, liek ar suni paspēlēties, izpildīt kādu elementāru komandu, lai redzētu, ka suns nav uz spēku izsīkuma un tests ir nokārtots.

Sunim spička, man pēc tam kājai muskuļi sāpēja, jo lielāko daļu nācās spiest bremzi, jo mana vilka visu ceļu. Ar kādām tiesībām viņas mežā kādi brauc pa priekšu ar svešiem suņiem.
Info par VASiem(izstādēm, sacensībām, metieniem)
www.schaeferhund.lv
vuks
Puppy
Puppy
 
Posts: 163
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby elīna » 07 Jul 2010, 14:24

tādas pārbaudes notiek regulāri vai ir īpaši jāsarunā? var piedalīties arī citas šķirnes?
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby anciitS » 07 Jul 2010, 15:05

Mani šodien samulsināja šitais -
Klasēs 4-6 un 6-9 būs arī atsevišķi ringi garspalvainajiem kucēniem, ja tādi pieteiksies. Reģistrācija par pirmo dalības maksu 8 lati.

Nu jau garspalvainīši arī piedalās vai arī tas ir kāds izņēmums?

rema
cik es saprotu, laikam tomēr regulāri, jūlijā būs IPO nometne Liepājā un tur arī varēs nokārtot ne tikai eksāmenus, bet arī AD testu.
Jebkura uzticība tiek kādreiz lauzta, vienīgi suns, kurš patiesi pieķēries savam saimniekam, nekad nenodod šīs jūtas. /Konrāds Lorencs/
User avatar
anciitS
Puppy
Puppy
 
Posts: 178
Joined: 15 Jan 2010, 11:00
Location: Ķekavas novads, Latvia

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby vuks » 07 Jul 2010, 15:20

Vispār Vācijā jau garspalvainos ar šogadu atzīst un tagad tas ir laika jautājums, kad arī FCI atzīs.

Šīs klases 4-6 un 6-9 nav oficiālās, tajās nekādi vaislas vērtējumi netiek doti un kāpēc neļaut kucēnu īpašniekiem patusēties un savu kausiņu nopelnīt.
Redzēs, kā būs mazliet vēlāk, iespējams, ka arī oficiālajās klasēs būs atsevišķi ringi garspalvainajiem, bet par to runāt pāragri. Patlaban tas vairāk socializācijas pasākums ( Igaunijā sen rīko garspalvaino kucēnu izstādes).
Jā, tajās CACi netiek piešķirti, bet cilvēkiem tāpat patīkami savu mīluli parādīt.

AD testu vēl varēs nokārtot ar Rīgā septembra vidū.
Info par VASiem(izstādēm, sacensībām, metieniem)
www.schaeferhund.lv
vuks
Puppy
Puppy
 
Posts: 163
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby dresetajs » 07 Jul 2010, 15:21

rema wrote:tādas pārbaudes notiek regulāri vai ir īpaši jāsarunā? var piedalīties arī citas šķirnes?


Liepājā regulāri (reizi gadā noteikti)/ Piedalīties var ne tikai VASi - mūsu (kluba) rotveilers arī kārtoja.
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Ferre » 11 Jul 2010, 20:30

SVeiki, man vajadzetu jusu apalidzibu. Draugiem ir shi shrines suns, kurai ir astonji gadinji. Bet nu ir Loti liels karstumsun ir nepiecieshama palidziba. Ir nepiecieshams frizieris. Vel labak,ja atbrauktu uz majam un nocirptu vinju. Vai ir kada laba sunju friziere kura to varetu izdarit. Pec iespejas. Paldies! :vannojas:
Image
User avatar
Ferre
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 20 Jan 2010, 12:19
Location: Riga

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby elīna » 11 Jul 2010, 20:59

kopš kuriem laikiem VAS ir cērpjams? siltajos gadalaikos pavilna izkrīt, suns biežāk jāizķemmē un viss.
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Ferre » 11 Jul 2010, 21:19

Es nezinu vai cērpj vai ko dara, bet mans jautājums bija cits! Man vajadzētu frizieri, kursh to varētu izdarīt! Izķemmēt, un nogriezt pinkas!
Image
User avatar
Ferre
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 20 Jan 2010, 12:19
Location: Riga

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby NataliR » 12 Jul 2010, 15:53

В приюте для собак города Резекне пока ещё ждёт старых своих хозяев кобелёк немецкой овчарки
Image... :kucens:
NataliR
Baby
Baby
 
Posts: 2
Joined: 12 Jul 2010, 15:48

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby vuks » 12 Jul 2010, 17:09

Čipa, tetovējuma nav?
Info par VASiem(izstādēm, sacensībām, metieniem)
www.schaeferhund.lv
vuks
Puppy
Puppy
 
Posts: 163
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby La-lā » 12 Jul 2010, 23:21

Ferre, es iedošu suņu centra Best in Show nummuru, nezinu vai brauc uz mājām, bet frizē suņus gan.. ;)
tel. 67536155
User avatar
La-lā
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1046
Images: 4
Joined: 28 Jan 2010, 12:48
Location: Rīga

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby Ferre » 13 Jul 2010, 07:34

Paldies!
Bet VAS kopj?
Image
User avatar
Ferre
Puppy
Puppy
 
Posts: 253
Joined: 20 Jan 2010, 12:19
Location: Riga

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby madja » 13 Jul 2010, 12:14

Man tāds muļķīgs jautājums. Par barību.

Mūsu vetārsts man ieteica dot Specific - vidējo šķirņu kucēniem.
Taču Čiekurkalna ambulancei tie darba laiki nekādi strādājošiem cilvēkiem, un pēdējoreiz iebraucu aptiekā uz Miera ielas - un pārdevēja ar milzīgu izbrīnu paziņoja,ka man jāņem Lielu & Ļoti Lielu Šķirņu Kucēniem.

nu tad nu es tagad nesaprotu, kāds tad man īsti ir suns. (man ir bezpapīru VAS, bet nu tur nekas cits kā VAS pa vidu nav skrējis) tā kā viņa bija mazākā no visa metiena, un vēl joprojām salīdzinājumā ar māsām sver vairākus kilogramus mazāk, nemaz nebrīnīšos,ka viņa tos 25 kg nepārsniegs..

vienvārdsakot, kā jūs saviem VASiem izvēlaties barību - vidējiem vai lieliem suņiem? :riima:

p.s. vai vēl kāds baro ar Specific un zin vietu,kur vienmēr viņu var dabūt?
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Vācu aitu suņi / German Shepherd

Postby čība » 13 Jul 2010, 12:23

Madja, man gan VAS ēda kucēnu barību lielo šķirņu kucēniem, gan tagad hovis, kas tik pat liels vien ir - barība lielo šķirņu kucēniem! VAS nav vidējs, bet vidēji liels. Ja nav izvēles vienkārši lielo šķirņu kucēniem, tad lielo un gigantisko šķirņu kucēniem. Galvenā atšķirība man domāt ir piedevās, kas paredzētas kauliem un locītavām, jo lielās un gigantiskās šķirnes aug krietni ātrāk par vidējām...

Nekad neesmu dzirdējusi, ka VAS būtu vidēja izmēra suns un nekad neviens nav ieteicis dot barību vidēja izmēra suņiem... Bet nu var jau visādi gadīties. Atnāks kāds speciālists un pastāstīs, varbūt tiešām jādod barība vidējiem...

P.S. mēs esam paaugušies :rej: tūliņ pēdējā pote :velnins:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests