kucēna riešana naktī

Dogs Teaching

Re: kucēna riešana naktī

Postby irituska » 03 Aug 2010, 13:32

paula wrote:Ceļās 5:30/6:00 un pilnā balsī rej, līdz izlaižu.


Jā, jā, manējie arī šitā dara. Tagad, vasarā, stipri izteiktāk nekā ziemā. Es parasti sūtu viņus bekot, un tad visi laimīgi noguļam līdz septiņiem.
Bet man kā ceiruļītim tas pārāk netraucē, ja vēl režīmu nečakarētu vēlās darba stundas, vispār būtu kruta
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: kucēna riešana naktī

Postby paula » 03 Aug 2010, 13:34

irituska wrote:
paula wrote:Ceļās 5:30/6:00 un pilnā balsī rej, līdz izlaižu.


JEs parasti sūtu viņus bekot, un tad ...

vai varētu šo daļu precīzāk, lūdzu? :mandragora:
Cilvēkam vajag suni, reizēm pat divus.
User avatar
paula
Junior
Junior
 
Posts: 574
Joined: 14 Jan 2010, 08:36

Re: kucēna riešana naktī

Postby irituska » 03 Aug 2010, 13:50

Sabučoju, paglaudu, pasaku, ka mīļi sunīši, un ka man vēl nāk miegs. Šie turpina paust savu sajūsmu, rejot, laizot seju, lēkājot man pa virsu - tad ar vārdiem "eu, nu atšujās! "pagriežos uz otriem sāniem un guļu nost. Ja viņi izdomā savā starpā kaut kādas ķerītes spēlēt , no segas apakšas atskan "Mutes ciet!", kas ir tāds kā variants par "Mierā!". I viss. Kur panākumu atslēga, nezinu.
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: kucēna riešana naktī

Postby BaibaB » 03 Aug 2010, 13:53

paula wrote:Viens azotē-viens būrī ar nestrādā-tad pat Šnaucers palaiž lielo rējienu par šitādu netaisnību...ja viens būrī, tad otrs, 200%, stāv pie būra un ieslodzīto aprej...v

ja abus ieliek būrī, tad arī rej?
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: kucēna riešana naktī

Postby Sinty » 03 Aug 2010, 14:38

BaibaB wrote:es vēl saprotu, ja suns guļ ārā, būdā. bet likt sunim gulēt citā istabā tāpēc, ka tas ir suns, tāpēc, ka sunim suņa vieta vai vēl citu apsvērumu dēļ, to es nesaprotu...


A tāpēc ka vismaz mūsmājās mūsu guļamistaba ir tikai mūsu un tikai guļamistaba... Suns tur nespēlējas, neguļ, viņa tur vispār nav... Mums tur nav arī datora, nav TV utt...Tāpēc jau tā ir GUĻAMistaba...Un priekš kam tad jātaisa viņai atsevišķa vieta guļamistabā, ja pa dienu uz turieni tāpat durvis būs ciet??? :parvertibas:
Vismaz kaut kur dzīvoklī arī spalvu nav...
P.S. Neko nesaku, ja istabu vai gultu dala ar suni tie, kas dzīvo vieni paši, bet nuuu... divi lauleņi gultā un turpat suns... Tur jau no kucēna dienām jamāca nereaģēt... :kanepe:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: kucēna riešana naktī

Postby irituska » 03 Aug 2010, 15:56

Sinty wrote:divi lauleņi gultā un turpat suns... Tur jau no kucēna dienām jamāca nereaģēt... :kanepe:


O, šitas smieklīgais temats. Zinkā, šie nereaģē ar' - aiziet kaktiņā gulēt :jautri: Pat visādi citādi diezgan uzmācīgais Makaroška :)
Last edited by irituska on 03 Aug 2010, 16:27, edited 1 time in total.
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: kucēna riešana naktī

Postby Sinty » 03 Aug 2010, 16:04

irituska, nu var jau būt, bet es zinu, ka mums laukos viens no suņiem ir tāds, ka viņa priekšā pat pārģērbties jocīgi... Guļ un skatās tāāādām acīm... Laikam iepriekšējā dzīvē riktīgs mīlnieks bijis... :sirsninas: :kanepe:
Un manejā jau točna līstu skatīties, kas tur pa actionu bez viņas... :kanepe:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: kucēna riešana naktī

Postby Laura » 03 Aug 2010, 16:20

Es jau biju vecajā forumā rakstījusi par cilvēku nakts attiecībām un kucēnu...
Bija tā - aizbraucām uz manām lauku mājām kopā ar draugiem, kuriem tikko kā dzīvē romantika sākusies. Ar drošu ziņu noliekam viņus gulēt citā istabā, apmēram nojaušot, ko šie pa nakti darīs, bet problēma tāda, ka mums līdzi jauns sunītis - ap 8-9 mēneši, bet mājiņā durvju vai nu nav vispār, vai tās veras tikai daļēji ciet. Tad nu naktī dzirdu:
... kas ar tevi?...
... Nevaru vairāk, suns olās kož...

Njā, un šis pāris ilgi kopā nepalika.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: kucēna riešana naktī

Postby irituska » 03 Aug 2010, 16:32

:kanepe:
Man laikam paveicies - šie tēlo pieklājīgos un izliekas, ka viņiem tāpat vien sagribējās uz grīdas pagulēt:D Bet katram gadījumam vienmēr noder maģiskā frāze "eu, nu atšujās" :kanepe:
User avatar
irituska
Puppy
Puppy
 
Posts: 291
Joined: 13 Jan 2010, 13:05

Re: kucēna riešana naktī

Postby Cherry » 03 Aug 2010, 17:52

Laura wrote:... kas ar tevi?...
... Nevaru vairāk, suns olās kož...


Nu sasmīdinājāt gan konkrēti!
Bet bija gana izturīgs čalis-cik ilgi tad viņš to košanu pacieta?

Man atkal ar riešanu naktī tāda ķibele-atvaļinajuma laikā 2 nedēļas ar 6 mēn. vecu VAS kucēnu sabijām laukos, tur viņa iepazina sargāšanas prieku-tikko kāds krancis no tuvakām mājām ierejās-šī priecīgi piebalso :rej:
Nu-izskaidroju suncim, ka tā vaukšķēt neklājas, sāka tik teikt "Uffff!" zemā balsī.
Atbraucām uz Rīgu-dirvis uzlauztas, dzīvoklis apzagts. Nav tā, ka "pa tīro", bet steigā-kas pa rokai patrapījās, lielākais zaudējums-meitas portatīvais dators.
Nu-tagad mācu suni atkal riet skaļā balsī, ja grabinās. Jo domāju-ja zagļi atcerēsies, ka dzīvoklī vēl mantas palika un izdomās, ka jānāk vēl-lielākās bažas-par kucēnu.
Tā kā riešanai arī divi gali iznāk.
User avatar
Cherry
Baby
Baby
 
Posts: 61
Joined: 04 Mar 2010, 12:49

Re: kucēna riešana naktī

Postby Sisija » 03 Aug 2010, 20:14

Jā ar to riešanu var būt dažādi. Kad man vēl bija iepriekšējā dobermaņu kucīte un mēs tiko pārvācāmies uz jauno dzīvokli, jautāju kaimiņiem, vai sune nerej un netraucē viņus kad esmu darbā, tad man atbildēja, ka ļoti labi, ka rej, ja kāds pa kāpņu telpu šiverē, tad viņi zinot, ka kāds ir kāpņu telpā. Ar laiku iemācījās uz kaimiņiem vispār nereaģēt, kā viņa noteica, ka kāpņu telpā ienāk kāds no kaimiņiem (tomēr 14 dzīvokļi un katrā vairāki cilvēki), nezinu, bet pazina.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: kucēna riešana naktī

Postby Daiga » 04 Aug 2010, 13:04

Mūsējais nāk skatīties vai arī varēs tiks pie kādas bučas, kad tiek mīļi palūgts doties kaut kur citur, tad iet blakus apgulties. :hih:
French bulldog - Zeus Le Monarque I'F

http://www.boomerball.lv - ļoti izturīgas bumbas un rotaļlietas suņiem!!
User avatar
Daiga
Puppy
Puppy
 
Posts: 241
Joined: 13 Jan 2010, 14:37
Location: Riga

Previous

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron