Bilžu skaits postā

All About Forum

Bilžu skaits postā

Postby eldberg » 25 Jan 2010, 12:41

Mans ierosinājums, citiem kā liekas?

Ja tiek liktas vairāk par 3-5 bildēm, tad:
a) 4 līdz n-to liekam pā preview
vai
b) linku uz ārēju resursu, kur ir visa galerija.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bilžu skaits postā

Postby Bafija » 25 Jan 2010, 13:31

Ārējais links, ja bildes ir virs 4 gab. Izņēmums varētu būt izstāžu fotorezultāti.
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Bilžu skaits postā

Postby Zuzanna » 26 Jan 2010, 10:42

Es arī par ārējo linku.
Bet vispār jēga kāda?? Nu, neliks vienā postā piem. 10 bildes, toties, uztaisīs 3 postus un katrā pa 3 bildēm :roll:
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Bilžu skaits postā

Postby eldberg » 26 Jan 2010, 12:31

Zuzanna wrote:Es arī par ārējo linku.
Bet vispār jēga kāda?? Nu, neliks vienā postā piem. 10 bildes, toties, uztaisīs 3 postus un katrā pa 3 bildēm :roll:

Tas jau ir lietotāja ētikas jautājums. Nevienam neko neuzspiež. Smukāk ir neuzspiest citiem skatīt arī visu galeriju.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Bilžu skaits postā

Postby pepper » 26 Jan 2010, 15:37

Ideja laba, bet vai nevarētu atļaut 5 bildes vienā postā? Citādāk būs pagrūti no 3 bildēm uztaisīt kādu fotoreportāžu no izstādēm, piemēram.
No vienas puses ir taču jauki paskatīties, cik citiem skaisti suņi, kā tie izbauda ziemas priekus utt, un ja ir patiešām foršas bildes, tad ar 3 postā būs par maz. No otras puses es arī saprotu, ka ir diezgan apnicīgi gaidīt, kad visas 15 (kā kuru reizi) ielādēs un atvērs, un tā katru reizi, kad tēmā kāds jauns posts.
Es ieteiktu 5 bildes. :)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Bilžu skaits postā

Postby eldberg » 26 Jan 2010, 15:44

Nu liekiet 5 ;)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Bilžu skaits postā

Postby undd » 26 Jan 2010, 16:10

es no savas puses gribēju izteikt ierosinājumu, kādu pirms kāda laika izteicu jau bulciniekiem

undd wrote:revidējot bulku sadaļu, ik pa laikam bija šāda situācija - viens ieliek, piemēram, 5 bildes vai vairāk, otrs izsakot sajūsmu par bildēm, taisa quote ar VISĀM bildēm, nākošais tāpat, un nākošais arī, rezultātā 3 - 5 lp ir ar vienām un tām pašām bildēm, kas, manā skatījumā ir lieki un traucējoši, var taču vienkārši pateikt - ooo, kādas Tev superīgas bildes, vai tajā un tajā bildē tas un tas izskatās tā vai šitā ; )
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Bilžu skaits postā

Postby BaibaB » 26 Jan 2010, 16:15

undd ierosinājumu tikai atbalstu. ja nu kāds "nogrēko", moderatori var tādu postu vnk izdzēst vai pakoriģēt. un ja kādreiz būs katras šķirnes moderatori, tad tie arī varētu pasekot šiem bilžu citētājiem. var iekopēt vienu bildi, lai komentētu, bet ne jau visas piecas :evil: .
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Bilžu skaits postā

Postby Demix » 26 Jan 2010, 19:02

BaibaB wrote:undd ierosinājumu tikai atbalstu. ja nu kāds "nogrēko", moderatori var tādu postu vnk izdzēst vai pakoriģēt. un ja kādreiz būs katras šķirnes moderatori, tad tie arī varētu pasekot šiem bilžu citētājiem. var iekopēt vienu bildi, lai komentētu, bet ne jau visas piecas :evil: .

+1
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Bilžu skaits postā

Postby Greylove » 26 Jan 2010, 19:08

Hei, nu varbūt tomēr var taisīt izņēmumu fotoreportāžam no izstādēm? :roll:
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Bilžu skaits postā

Postby Rotija » 26 Jan 2010, 19:12

undd wrote:es no savas puses gribēju izteikt ierosinājumu, kādu pirms kāda laika izteicu jau bulciniekiem

undd wrote:revidējot bulku sadaļu, ik pa laikam bija šāda situācija - viens ieliek, piemēram, 5 bildes vai vairāk, otrs izsakot sajūsmu par bildēm, taisa quote ar VISĀM bildēm, nākošais tāpat, un nākošais arī, rezultātā 3 - 5 lp ir ar vienām un tām pašām bildēm, kas, manā skatījumā ir lieki un traucējoši, var taču vienkārši pateikt - ooo, kādas Tev superīgas bildes, vai tajā un tajā bildē tas un tas izskatās tā vai šitā ; )

Es ar par to,ka nedrīkst qoutot visu postu ar visām bildēm. Traki nesmuki un apgrūtinoši izskatās. Un traucē pārskatīt diskusiju. :roll:

p.s. bilžu daudzumu ar domāju,ka 5 būtu max vienā postā. Izstāžu fotoreportāža gan varētu būt izņēmums. :)
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Bilžu skaits postā

Postby Demix » 26 Jan 2010, 19:18

Greylove wrote:Hei, nu varbūt tomēr var taisīt izņēmumu fotoreportāžam no izstādēm? :roll:

:roll: Bet,ja kāds grib,piemēram, visus 12 kucēnus atrādīt,vai sporta aktivitātes,vai cita veida apmācību,es piemēram biju sajūsmā un aizkustināta skatoties(vēl dogos)kanisterapijas seansa bildes???Te jau nav tikai izstāžnieki!!!Man jau arī patiktu,ka izstāžu bildes varētu tā pavairāk,bet es te vairāk domājot par citiem :oops:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Bilžu skaits postā

Postby eldberg » 26 Jan 2010, 19:24

nu bet ja kāds grib triept iekšā 10+ bildes, ir tak varianti: mazie preview (radikalī piem) vai links uz galeriju.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Bilžu skaits postā

Postby Demix » 26 Jan 2010, 19:34

eldberg wrote:nu bet ja kāds grib triept iekšā 10+ bildes, ir tak varianti: mazie preview (radikalī piem) vai links uz galeriju.

Es te vairāk domāju par to,ka nevajag izņēmumus,bet ja vairāk par četrām, piecām bildēm likt linkus!!!Man šķiet diezgan sakaidri izteicos :roll:Ka te nav tikai izstāžnieki,ka nav vajadzības kādas bildes ( izstāžu )priviliģēt :roll: :roll: :roll:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Bilžu skaits postā

Postby undd » 26 Jan 2010, 19:36

Demix wrote:Es te vairāk domāju par to,ka nevajag izņēmumus,bet ja vairāk par četrām, piecām bildēm likt linkus!!!Man šķiet diezgan sakaidri izteicos :roll:Ka te nav tikai izstāžnieki,ka nav vajadzības kādas bildes ( izstāžu )priviliģēt :roll: :roll: :roll:


+ 1
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Bilžu skaits postā

Postby BaibaB » 26 Jan 2010, 20:34

bet vai trīs postus pēc kārtas katrā 5 bildes varēs likt? :roll: :mrgreen:
nē, nopietni, vai varēs? nu, no izstādes vai suņu tusiņa, piem.?
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Bilžu skaits postā

Postby undd » 26 Jan 2010, 21:07

nu tas jau būtu tā...emmm...ne pārāk
tak skaidrs, ja piecas, tad piecas, nevis es tagad uztaisu 50 postus ar katrā pa vienai bildei ;)
es redz šeit neesmu admins, tāpēc varu mētāties ar tomātiem :D gribu, lai būtu skaisti un pārskatāmi, nevis kā draugos mana izcilā suņu grupa, tur, grozies kā gribi, neko nevar panākt, ja nu vien ar drastisku dzēšanu, kas man ar ne pārāk patīk :roll:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Bilžu skaits postā

Postby eldberg » 26 Jan 2010, 21:59

BaibaB wrote:bet vai trīs postus pēc kārtas katrā 5 bildes varēs likt? :roll: :mrgreen:
nē, nopietni, vai varēs? nu, no izstādes vai suņu tusiņa, piem.?

Nekāda aizlieguma patreiz nepastāv.
Bet kur ir tas kaifs sabliezt visas bildes tieši pa taisno, nevis ārējā albūmā (inbox, poga, picasa)?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Bilžu skaits postā

Postby pepper » 26 Jan 2010, 22:33

BaibaB wrote:bet vai trīs postus pēc kārtas katrā 5 bildes varēs likt? :roll: :mrgreen:
nē, nopietni, vai varēs? nu, no izstādes vai suņu tusiņa, piem.?

5 bildes no tusiņa ieliec Tu, vēl 5 ieliks kāds cits, vēl piecas ieliks vēl kāds cits, līdz beigās sanāks foršs kopskats par pasākumu. Būs ko pārējiem par jums papriecāties, a pārējās bildes jūs sarunāsies caur e-pastiem viens otram aizsūtīt ;)
Bet par izstādēm gan es domāju, ka vajadzētu izņēmumu. Attiecīgajā izstādes tēmā varētu likt bildes bez ierobežojuma (ar noteikumu, ka netiek ievietotas galīgi miglainas, nesaprotamas bildes), bet pie šķirnēm lai paliek ierobežojums 5. :)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Bilžu skaits postā

Postby undd » 26 Jan 2010, 22:36

nu bet tad man jāprasa, ar ko mana suņa pastaiga ar kaimiņu toju ir sliktāka par izstādi, ja es varu (nu labi, nosacīti drīkstu) likt tikai 5 bildes, bet no izstādēm var likt kaut 50? kur problēma ir izveidot jūzeru fotki.lv, vai inbox.lv vai vēl daudz kur citur, un ielikt linku, kur bildes apskatāmas? tb. aptuvenam kopskatam ievietojam 5 bildes publiskā telpā ar atsauci, ka pērējās apskatāmas tur, tur vai tur? :roll:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Next

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests