Bilžu skaits postā

All About Forum

Re: Bilžu skaits postā

Postby pepper » 26 Jan 2010, 22:43

undd wrote:nu bet tad man jāprasa, ar ko mana suņa pastaiga ar kaimiņu toju ir sliktāka par izstādi,

Nav, noteikti nav sliktāka, tikai izstāde ir oficiāls pasākums (ja to tā var nosaukt), bet pastaiga ir pavisam kas cits. Man, piemēram, ir slinkums un galīgi nav vēlēšanās veidot kādus userus (metiet man ar tomātiem) inboxā vai fotki vai kur nu tur bij jāveido. Ērtāk ir apskatīt bildes šeit uz vietas + vēl var katrai bildei pielikt klāt komentāru ar informāciju. Iztāžu sadaļa varētu būt tā vieta, kur mēs kopīgi varam palielīties ar sasniegumiem un papriecāties par citiem, kā arī bildēs redzēt kā tad nu katram gājis. :roll:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bilžu skaits postā

Postby undd » 26 Jan 2010, 22:48

nu bet tas taču ir tas pats, kas caur radikāli lādēt, pārkopēt, tajā pat inbox.lv var tos pašus aprakstus pievienot, tiešām neredzu atškirību, jo laika ziņā tas aizņemt tikpat
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Bilžu skaits postā

Postby Rotija » 26 Jan 2010, 22:49

It kā piekrītu undd,tik,ja liek fotoreportažu no izstādes,tak parasti ir vairāk kā 5 dalibnieki. Un katram suncim gribas ielikt kaut vienu bildi + rezultātu. Tad sanāk,ka pie katra dalībnieka jāliek saite uz ārejo resursu,lai bildi var apskatīt? :roll:

Vispār man liekas,ka svarīgak ir aizliegt kopēt visas bildes,lai pierakstitu apakšā īsu ''super'' vai ''cik jaukas bildes''. :twisted: , nekā ierobežot bilzu skaitu katrā postā. IMHO
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Bilžu skaits postā

Postby undd » 26 Jan 2010, 22:58

arī fakts
ja jāizvēlas starp reportāžu un ento bilžu quote, izvēlos pirmo, jo pa lielam apskatīt bildes pa tiešo arī man patīk, nekā šķirt lapu pēc lapas, lai beidzot tiktu pāri vienām un tām pašām bildēm :D

P.S līdz ar to varbūt ne tieši bilžu skaitu ierobežot, bet tieši iekš quote pārkopēto :roll:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Bilžu skaits postā

Postby pepper » 26 Jan 2010, 23:01

Ja godīgi, tad es atzīstos - nekad neesmu ar inboxu vai fotki (bilžu ziņā) darbojusies, tāpēc nezinu cik tas viegli vai grūti, un drošvien arī undd ir taisnība. :roll: :)
Vēl var izstāžu tēmā likt bilžu daudzumu 7. Kam ir vairāk bildes, lai liek linkus. Es nezinu, man kaut kā gribās lai izstāžu sadaļā var ievietot vairāk bildes kā citur, jo tā ir tā vieta, kur es parasti priecājos par citiem, viņu sasniegumiem izstādēs, arī ārzemēs. Nu gribās man tur redzēt daudz jo daudz bilžu. :oops:
Bet es neapvainošos un neuzpūtīšos arī tad, ja tiks nolemts savādāk. :)
Un jā, quote gan vajag aizliegt kopēt bildes. Vienu vēl varētu, bet arī tad, ja nepieciešams. :)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Bilžu skaits postā

Postby Greylove » 26 Jan 2010, 23:02

Patiesībā tā bilžu likšanas sistēma, kas bija dogos - t.i., katrs liek tik cik grib, pēc savas saprašanas un vajadzības - man šķita ok. Kāpēc šeit kautas kas jāmaina?
Demix wrote:Bet,ja kāds grib,piemēram, visus 12 kucēnus atrādīt,vai sporta aktivitātes,vai cita veida apmācību,es piemēram biju sajūsmā un aizkustināta skatoties(vēl dogos)kanisterapijas seansa bildes???Te jau nav tikai izstāžnieki!!!

Jo patiesībā, jā!
Piemēam sadaļā "Mūsu mīluļu bildes" patiešām vairāk kā 5 gab. uz 1 postu nevajadzētu (ja jau dikti kādus ierobežojumus gribās), un tālāk linku, bet to jau tāpat lielākā daļa ievēro.
Piem. man nekad nav traucējis, ka bildes lēni lādē - jo tās tēmas, kuras lasu - bildes gaidu ar prieku, citas sadaļas, kur varētu šķist kaitinoši, nu tās man tātad nav nemaz tik interesantas, un es nelasu. :)
līdz ar to varbūt ne tieši bilžu skaitu ierobežot, bet tieši iekš quote pārkopēto

+1
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Bilžu skaits postā

Postby elīna » 26 Jan 2010, 23:08

es arī esmu par to, lai nekopētu ieliktās n-tās bildes atkal, atkal un atkal... tas ir ļoooti traucējoši. var taču tāpat uzrakstīt, ka bildes patīk, nevis kopēr visas vēlreiz. bet man liekas, ka bilžu daudzumu ierobežot nevajadzētu, kur nu vēl priviliģēt izstāžu bildes un ļaut tās likt vairāk, tas nebūtu godīgi. arī dogos tika kopētas bildes visu laiku un tieši tas traucēja pārskatīt diskusiju, nevis pašā pirmajā postā ievietoto bilžu daudzums.
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Bilžu skaits postā

Postby undd » 26 Jan 2010, 23:17

nu ja, rema principā visu pareizi pateica, lieku + 1 :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Bilžu skaits postā

Postby Demix » 26 Jan 2010, 23:32

undd wrote:nu ja, rema principā visu pareizi pateica, lieku + 1 :)

Es arī pievienojos +1
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Bilžu skaits postā

Postby Sinty » 27 Jan 2010, 07:58

Demix wrote:
undd wrote:nu ja, rema principā visu pareizi pateica, lieku + 1 :)

Es arī pievienojos +1

Vēl viens + :)
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Bilžu skaits postā

Postby Zuzanna » 27 Jan 2010, 09:45

Es te vēl iestarpināšu savu viedokli. No vienas puses, nav jau slikti, ja forums nav 'piebāzts ar bildēm, bet atkal no otras puses, tieši tas dogos man visvairāk patika, ka pāršķirstot tēmas varu pie reizes apskatīt arī bildes. Jo, godīgi skatos, esmu par slinku, un arī laiks ne vienmēr ir tik daudz, lai vērtu vaļā linkus uz inboxiem utt. Un arī ne visus preview atveru un apskatu. Protams, vienmēr izpētīšu bildes par to tēmu kas man ir tuva, tur man motivācija cita. Bet piem. ielienot kādā šķirņu tēmā, diezvai vēršu vaļā linku, lai apskatītu kādu suņu bildes, bet ja tās būs ievietotas uzreiz, pa tiešo forumā, labprāt aplūkošu ;)
Un par izstādēm, pārlapojot kādas izstādes tēmu, pa vidu info un uzvarētājiem ir arī smukas bildes, tur jau parasti ieliek tādas pārskatāmas un vispārīgas fotogrāfijas, kas ļauj gūt priekšstatu par iegūtajiem vērtējumiem, vietām un uzvarētājiem, un varbūt vēl dažas citas labi izdevušās un interesantas bildes. Personīgi man ir prieks tādas aplūkot. Bet piem inboxā būs ne tikai iepriekšminētās bildes, bet arī kautkādas šķirnes rings, ļoti iespējams ar visu šķirnes pārstāvju bildēm no priekšas pakaļas un sāniem. Ja mani šī šķirne interesē, ar prieku apskatīšu, bet ja neinteresē, es pat tādu linku nevēršu vaļā, rezultātā,iespējams, būšu palaidusi garām kaudzi ar jaukām fotogrāfijām ;)

Tāpēc no manis arī +1 par nebeidzamajiem quote
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Bilžu skaits postā

Postby silverequs » 27 Jan 2010, 10:04

Pilnīgi piekrītu Zuzannai, esmu par slinku, lai to darītu.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Bilžu skaits postā

Postby Zuks » 27 Jan 2010, 10:27

+100
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

Re: Bilžu skaits postā

Postby Bafija » 27 Jan 2010, 12:37

Greylove wrote:Hei, nu varbūt tomēr var taisīt izņēmumu fotoreportāžam no izstādēm? :roll:


Es jau ierosināju, ka izņemums izstādes, nu labi, sacensības ar rezultātiem, vai, kkas patiešām vērtīgs , baudāms ar aprakstiem. Citādi brīžiem nav ko skatīties, jo viena tēma, bet ntās lpp., sastāv no - vienādas bildes dažādos rakursos un tā ik pa laikam :x

Pārkopēšpēsanu, lai komentētu ar likumu jāaizliedz :twisted:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Bilžu skaits postā

Postby Sintija » 27 Jan 2010, 12:51

Mans viedoklis - bilžu skaitu NAV jāierobežo konkrētā postā, bet ir jāierobežo to IZMĒRS (garums reiz augstums). Un vēl, nekādas citēšanas ar visām bildēm - ja gribam nokomentēt, tad citējam postu - bet tur rūpīgi izdzēšam bilžu kodus, taču cilvēks sapratīs, ka tas uci puķi par sunīti ir tieši par viņa suni.
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Bilžu skaits postā

Postby elīna » 28 Jan 2010, 11:17

Bafija wrote: Es jau ierosināju, ka izņemums izstādes, nu labi, sacensības ar rezultātiem, vai, kkas patiešām vērtīgs , baudāms

savukārt varbūt kādam neizstāžu suņiniekam izstādes neliekas nekas baudāms un daudz interesantākas šķiet ikdienas bildes... ;)
atcerēsimies, ka šis vairs nav lkf forums, bet gan suņu forums vispārīgais. un nebūtu smuki priviliģēt izstāžu suņus un ļaut tādas bildes likt vienalga kādā daudzumā, bet citus pagrūst maliņā - izstādei 30 bildes, pastaigai mežā 3... man, piem., liekas vienlīdz interesanti paskatīties gan bildes no ringiem, gan parastas ikdienas bildes un nevienu neuzskatu par vairāk vai mazāk baudāmu kamēr vien tās ir labas kvalitātes bildes nevis poltergeists.
jā, un piekrītu augstāk minētajam - es arī esmu par slinku vērt vaļā bilžu linkus, vieglāk pārkatīt konkrētajā tēmā. varētu, piem., ja ir ļoti daudz bilžu un gribās visas parādīt, daļu ielikt forumā, pārējās caur linku?
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: Bilžu skaits postā

Postby Sintija » 28 Jan 2010, 15:30

Man šķiet, ka galvenais ir nelikt pa vienai bildei postā un tad tādu čupu pēc kārtas no viena autora - šķirnēs kaut kur tā jau manīju. Kā jau minēju, es uzskatu, ka bilžu skaits postā nav jāierobežo nekādi drastiski. Var ieteikt vai nu bildes likt maziņas (nu 300px garākā mala) un tad daudz, vai ielikt foršākās kādas 3 un iedot linku uz online albumu. Vienkārši bildes kā linkus - kaitina, jo nav forši spiest un skatīties, ja nav liela motivācija. Labāk tiešām - ievada bildes un tālāk bliežam albuma linku. :)
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Bilžu skaits postā

Postby Laura » 30 Jan 2010, 20:01

Vai ir iespēja ar postos ievietojamām bildēm izdarīt to pašu, ko ar avatariem - ierobežot (tehniski) ievietojamās bildes izmēru? Man pašai reiz gadījās, ka saliku kaut kādas mega-bildes, kur no Bročas tikai vienu ausi pirmajā ekrānā varēja redzēt...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Bilžu skaits postā

Postby Sintija » 30 Jan 2010, 20:41

Laura, nupat uzliku ierobežojumu, tagad nevarēs sanākt mega bildes forumā, lai arī ierobežojumu uzrakstīju 800x800 px, būtu labi lielākas par 640px garākajā malā nelikt. :)

Lai Jums jauks vakars,
Sintija
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Bilžu skaits postā

Postby murkata » 01 Feb 2010, 09:33

sintija, atbalstyu ieceri aizliegt citēšanu ar bildēm. tas ļoti kaitina un traucē.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Previous

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests