suns + rūceklis + lāpsta + zālespļāvējs

Dogs Teaching

suns + rūceklis + lāpsta + zālespļāvējs

Postby madja » 11 Aug 2010, 15:22

kādam nav idejas kā sunim iemācīt BAIDĪTIES no sadzīves tehnikas?
ar putekļusūcēju un zālespļāvēju skaidrs,ka nevar pastrādāt,ja suns ir mājās. bet kad viņa gribēja "draudzēties" arī ar zemes blietētāju (no kura visa māja vibrēja)..... es nemaz nerunāju par tādiem sīkumiem kā lāpsta, grābeklis, dakšas un slota - tie ir viņas labākie draugi, bet...

mēģināju viņu nobiedēt putekļusūcējam noņemot uzgali un ļaujot viņai "iesūknēties" - nekā.
laikam vienīgā cerība,ka paaugoties Frīda iemācīsies komandu - "mierā" jo šobrīd,ja es otrā istabā rūcu, viņa kliegdama mēģina izgāzt durvis...

(Frīdas pusbrālis, ieraugot,ka kāds paņem rokā putekļsūkli, laiž ļekas. es tā cerēju,ka viņiem šī būs kopīga rakstura iezīme....)
Last edited by madja on 13 Aug 2010, 09:23, edited 1 time in total.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Humors;)

Postby silverequs » 12 Aug 2010, 08:17

Mums ir krutākais medījums viss, kas rūc, neatkarīgi no izmēra, pat kad bija kucēns bija kā sists uz visāmšādām lietām, vienreiz kkādi strādnieki, kas taisīja manam tēvam mājai fasādi, gribēja nobiedēt sunīti,a sunīts vēl kucēns bija, ar kompresoru un tā kā paskrēja viņam virsū, bet bulkas parasti ne no kā tāda nebaidās un rezultāts bija tāds, ka tika nokosts un iznīcināts kompresora gals ar to cauruli... :hih:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Humors;)

Postby ingo » 12 Aug 2010, 10:27

mums punduršpiciņš gatavs "apēst"visas rūcošās un grabošās ierīces- zemes frēzi, motorzāģi u.tml. :velnins: , putekļusūcējs ir vienaldzīgs, toties ar to ampelēties vajag vilku špicam :hih: Nu ja galīgi vairs nevaru istabu tīrīt, tad iesēdinu dīvānā, lai dēls pietur :jautri:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Humors;)

Postby Maija_Dakota » 12 Aug 2010, 19:18

madja Biedēt ir pats sliktākais!!!
Bailes nav nekas labs, tas liecina par nedrošību, psihisku nestabiltiāti, iespējams kļūdām audzināšanā vai iepriekšēju negatīvu pieredzi.
Suns, kucēns ar visu grib pa savam spēlēties, kas ir labi. Lai tas tev netraucētu, suni ir jāmāca, jāmotivē darīt to, kā tev vajag.
Tīrot māju mēs jandelējamies ar slotu vai putekļu sūcēju, bet kad pietiek, tad viss tiek sarunāts, suņi sēž kur nolikti un netraucē.
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Humors;)

Postby madja » 12 Aug 2010, 22:31

Maija_Dakota wrote:madja Biedēt ir pats sliktākais!!!


pažēlošos.
es šito ieliku humora sadaļā kā joku ,jo principā jau tas mani uzjautrina, bet ļaunais admins pārcēla :pilnmeness: var jau būt,ka mana humora izjūta nav riktīga.. bet es saprotu,ka neko tak tur nevar padarīt, man vnk ir mega giga strādīgs suns, kurš man palīdz dajebkādos darbos. nu labi, traukus nemazgā.

man nevienā mirklī nenāk prātā bērnu baidīt, es nemaz nezinu,kā to izdarit, es taču esmu viņas drošais balsts un patvērums,kas vienmēr no visa glābj....
tas tik tā dīvaini,ka mana zaķpastala nebaidās no skaliem darbarīkiem
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: vai vajag nobiedēt suni?

Postby Laura » 12 Aug 2010, 22:43

Man arī ir tagad tāds suns... Šausmas!!! Grīdu var tikai mazgāt rāpus uz ceļiem ar lupatiņu, jo slaucīt vai sūkt ar putekļusūcēju nav reāli
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: vai vajag nobiedēt suni?

Postby madja » 12 Aug 2010, 22:48

Laura wrote: Grīdu var tikai mazgāt rāpus uz ceļiem ar lupatiņu


:par: un ar vienu roku,jo ar otru jātur suns :D
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: vai vajag nobiedēt suni?

Postby Linda » 12 Aug 2010, 23:04

madja wrote:
Laura wrote: Grīdu var tikai mazgāt rāpus uz ceļiem ar lupatiņu


:par: un ar vienu roku,jo ar otru jātur suns :D


:par: Un man likās, ka tikai mums šadas problēmas. :jautri: Mūsējai gan pilnīgs pofigs par putekļusūcēju. Bet nu grīdas slaucīšana viņai skaitās visforšakā rotaļa - jo tas spalvainais taču kustās = ja kustas, tad jāķer. :jautri:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: vai vajag nobiedēt suni?

Postby silverequs » 13 Aug 2010, 08:22

Man pat ar lupatiņu nevar, lipatiņa tiek ķerstīta... Bet, jā ja pasaku, ka nevar spēlēties, tad apsēžas maklā un ar fanātisku acu skatienu vēro notiekošo. Tu vienkārši pārslēdz suņa uzmanību, piemēram no procesa uz sēdēšanu uz izturību un tad jau būs ok ;)
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Humors;)

Postby dresetajs » 13 Aug 2010, 09:12

madja wrote:
Maija_Dakota wrote:madja Biedēt ir pats sliktākais!!!


pažēlošos.
es šito ieliku humora sadaļā kā joku ,jo principā jau tas mani uzjautrina, bet ļaunais admins pārcēla :pilnmeness: var jau būt,ka mana humora izjūta nav riktīga.. bet es saprotu,ka neko tak tur nevar padarīt, man vnk ir mega giga strādīgs suns, kurš man palīdz dajebkādos darbos. nu labi, traukus nemazgā.

man nevienā mirklī nenāk prātā bērnu baidīt, es nemaz nezinu,kā to izdarit, es taču esmu viņas drošais balsts un patvērums,kas vienmēr no visa glābj....
tas tik tā dīvaini,ka mana zaķpastala nebaidās no skaliem darbarīkiem


Fuuu... Laikam no karstuma man ar humora izjūtu slikti- es tiešam saprotu, ka taisas Frīdu nobiedēt :parvertibas: Biedēt 100% ir vissliktakais! Labāk mācījiet izturību 8-) Un ja nav iespējas kontrolēt suni darba laikā (ar visādām iericēm), un tie varētu būt bistami sunim, suni uz darba laiku labāk izolēt. Vismaz pļaujot zāli (ne ar pļaujmašīnu :kanepe: ) es tā un darīju, neriskēju :)

Bet vispār cilvēki tiešam jocīgas būtnes- daži raudz, no tā, ka suns baidas no darba rīķiem, daži no tā, ka nebaidas :kanepe:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Humors;)

Postby madja » 13 Aug 2010, 09:19

dresetajs wrote: Labāk mācījiet izturību 8-) Un ja nav iespējas kontrolēt suni darba laikā (ar visādām iericēm), un tie varētu būt bistami sunim, suni uz darba laiku labāk izolēt.


Jūs tak ziniet,kā mums ar to izturību :pastaiga: uz lāpstas darbiem es viņu varu ar "nedrīkst" noturēt 5 sekundes sēdus, bet putkļusūcējam ilgāk par 2 sek nav sanācis pagaidām. tad nu es viņu iespiežu starp kājām un mēģinu kautko satīrīt. jo,kā jau rkastīju, izolācija nestrādā - ja Frīdu iesloga istabā un sāk ārā grābt vai rakt - iešā sākas nenormāls koncerts un viņa lec uz druvīm vai logā - kamēr neesam iemācījušās,ka tā nevar, es labāk ļauju piedalīties darbos.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: suns + rūceklis + lāpsta + zālespļāvējs

Postby dresetajs » 13 Aug 2010, 09:47

Nu tad jau ir problēma uz semināru 8-)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: suns + rūceklis + lāpsta + zālespļāvējs

Postby madja » 13 Aug 2010, 10:12

dresetajs wrote:Nu tad jau ir problēma uz semināru 8-)


man jāņem līdzi putekļusūcējs ? :hih:
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: suns + rūceklis + lāpsta + zālespļāvējs

Postby dresetajs » 13 Aug 2010, 10:20

madja wrote:
dresetajs wrote:Nu tad jau ir problēma uz semināru 8-)


man jāņem līdzi putekļusūcējs ? :hih:

Lāpstu un grābekli izdosim uz vietas :kanepe:

Bet vispār es jau teicu, ka ir lietas, ar kuriem kucēns nevar tikt galā psiholoģijas deļ- izturība ir viena to tādām lietām. Tas protams nenozimē, ka ar to nevajag nodarboties. Jāpieprasa atbilstoši kucēna vecumam 8-)

starp citu, ģenerators laukumā ir, putekļusūcēju var pieslēgt ... :koslene: :kanepe:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: suns + rūceklis + lāpsta + zālespļāvējs

Postby Korfa » 13 Aug 2010, 10:29

Beidzot arī es kārtīgi sasmējos iedomājoties skatu vien. Ar putekļusūcēju zālīti pucēt! :D :D :D
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: suns + rūceklis + lāpsta + zālespļāvējs

Postby madja » 13 Aug 2010, 10:29

dresetajs wrote:starp citu, ģenerators laukumā ir, putekļusūcēju var pieslēgt ... :koslene: :kanepe:



aha, un jau nu semināra dalībnieku vidū būs vairāki putekļusūcēja fani? :ieraujpoda:

es domāju,ka mums pietiks ar sarežģīto uzdevumu - nosēdēt mierā lielā un foršā kompānijā...
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: suns + rūceklis + lāpsta + zālespļāvējs

Postby dresetajs » 13 Aug 2010, 10:36

madja

Jūs pat nespējat iedomāties kādi fani ir starp semināra dalībniekiem :kanepe: Es sen tā neņirdzu, kad lasot kā viena no sportistem mācīja suni riet ar fēna un bļodas palīdzību (vecajā forumā bija. Bet tas ir glābēji- mums pat nopietnas lietas nenotiek nopietni :kanepe: ).
Lidzīgi ņirdu no sevis pacelot motivāciju akitai MGD treniņu nometnē. Līdz šīm nevaru normāli paiet... :koslene: Bet motivācija pacelta- tas galvenais! :) Glābēji... diagnoze :kanepe:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: suns + rūceklis + lāpsta + zālespļāvējs

Postby OrlandoSeaHorse » 16 Aug 2010, 00:16

Es kdreiz jau dogs.lv rakstiju, kas atceras, atvainojiet, ka atkartosos. Senak, kad Raducitis bija mazs, vins ari tam puteklusucejam isti neuzticejas, ko tads liels un skali rucoss maja vispar dara. Un kad es sapratu, ka viss uztraukums ir meginajumi mani aizstavet, tad saku dot puteklusucejam komandas tapat ka sunim sunu skola: puteklusucej, surp! (pavilciens aiz trubas, sis nak ar), puteklusucej, sedi! (nu, ja sez), puteklusucej, paliec! (ja nekur nerauj, tad paliek, forsi). Rado skatijas, ja tas zvers ir kontrolejams, mammu klausa, tad jau viss ok, var nesatraukties un faktiski ar to ari mums maja beidzas uztraukumi par tirisanu. Kam vajag, tas tira, parejiem pofig. Kad ieradas Aidans, vinam jau bija paraugs - vecakais suns, kas par puteklusuceju nelikas ne zinis, nu, paris reizu paskatijas, papetija so, ari redzeja, ka puteklusucejs klausigi izpilda visas komandas, un tapat ka Rado vairs ipasu veribu vinam nepiegriez.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: suns + rūceklis + lāpsta + zālespļāvējs

Postby dresetajs » 16 Aug 2010, 08:03

Ceru, ka Varvaras Boļšakovas jautājuma risinājums patika :)
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: suns + rūceklis + lāpsta + zālespļāvējs

Postby madja » 16 Aug 2010, 09:51

nē, nu es jau cerēju,ka viņa pamās ar burvju nūjiņu un mans suns sāks pats tīrīt istabu ar putekļusūcēju... a izrādās, arī krutie instruktori no Tevis neko citu negrib kā vien likt strādāt :ludzu:

labi,tā bija atkal mana saules nogurdinātā humora izjūta.
jo, es ,pirmkārt , esmu apvainojusies,ka Varvara paziņoja,ka Frīdai ir resns vēders - kur man vienmēr visi saka,ka tik tieva
otrkārt,mēs šorīt bijām pie veta un mums ir folikulārais konjunktivīts, bet par to man vēl nav skaidrs, uz ko esmu apvainojusies..
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Next

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron