Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

All About Forum

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby biinumz » 27 Jan 2010, 12:49

ziniet, es savā biznesā jau šādas diskusijas sākumā, lai tādas vienkārši nebūtu saku tā: nospraudiet mērķus - ko jūs ar šo aktivitāti gribat panākt! izveidot sadaļu kā sludinājumu tēmu priekš kucēnu meklētājiem? dot iespēju potenciālajiem pircējiem uzzināt par metienu + plus/mīnus zinošu suņinieku viedoklis par kucēnu kvalitāti? veidot tēmu, kur citiem suņiniekiem uzzināt par metienu un sekot kā mazie aug un attīstās, lai smeltos pieredzi un mācītos no citu kļūdām un panākumiem? tiksim skaidrībā, kāds ir šīs potenciālās jaunās tēmas mērķis, būs arī skaidrs kas un cik tad īsti par metienu jādara zināms un vai un cik par to jāļauj tautai izteikties.
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Kriste » 27 Jan 2010, 13:01

Es jau pašā sākumā minēju, ka šīs sadaļas nepieciešamību redzu tajā, lai apmēram būtu informēta par esošiem/ plānotiem metieniem LKF sistēmā, jo tajā tāda informācija nav nekur apkopota. JO mani paziņas, draugi sākot meklēt kucēnu, bieži no sākuma interesējas pie manis, kur varētu iegādāties kucēnu/vai ir plānoti kucēni konkrētā šķirnē,a ko es? Jāmeklē, kurā klubā šī šķirne ir, jāmeklē kontakti, bla, bla, bla, bla. Neērti.
Principā mani vienīgais, kas interesētu, ir šķirne, LKF C/R, vecāku vārdi... Ja posts mani ir ieinteresējis, tālāk meklēju info caur doto kontaktu.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Bafija » 27 Jan 2010, 13:08

Sadaļai jābūt tikai informējošai, bez iespējas pielikt klāt "vai cik jauki, vai cik slikti, vai cik dārgi...šitie jau būs slimi,", jo ir skaidrs, kur tas novedīs. Būs konkrēti jautājumi, lūdzu, lai raksta audzētājam. Ja vajdzīgs kko papildināt, vai noņemt iekš generalinfo, lūdzu, rakstam moderatoram.
p.s. vai pie veslības pārbaudēm nevajdzētu klāt datumu, kad pārbaude veikta un kur (klīnika, ārsts). Zinu gadījumus, kad pārbaudes nav, tikai raksta, ka ir. Kad jautā konkrēti - kur veiktas, vēlos uzzvanīt un pajautāt vai rezultāti ir patiesi, tad protams, nekā nav. Šads uzstādijums varētu atturēt rakstīt nepatiesu info.
Jebkurā gadījumā šī būs reklāma ;)
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby biinumz » 27 Jan 2010, 13:13

Kriste wrote:Es jau pašā sākumā minēju, ka šīs sadaļas nepieciešamību redzu tajā, lai apmēram būtu informēta par esošiem/ plānotiem metieniem LKF sistēmā, jo tajā tāda informācija nav nekur apkopota. JO mani paziņas, draugi sākot meklēt kucēnu, bieži no sākuma interesējas pie manis, kur varētu iegādāties kucēnu/vai ir plānoti kucēni konkrētā šķirnē,a ko es? Jāmeklē, kurā klubā šī šķirne ir, jāmeklē kontakti, bla, bla, bla, bla. Neērti.
Principā mani vienīgais, kas interesētu, ir šķirne, LKF C/R, vecāku vārdi... Ja posts mani ir ieinteresējis, tālāk meklēju info caur doto kontaktu.


apgaismo mani, kāda no šī jēga? ja tu interesējies (pamazām nolūko) konkrētas šķirnes kucēnu, tad tāds info parasti konkrētās šķirnes tēma ir, visi jau padižojas, ja forumu vispār lieto. savukārt, ja tikai tā - dlja obschego obzora, kas notiek LKF (neaizmirsti, ka te bus vel vairak LKA sludinajumu, jo shis vairs nav LKF oficialais forums, no kura LKA biedri beg ka velni no krusta), tad ko tev izteiks info Shkjirne: akita Tevs: beauty ai da beauty un Mate: krasavica ai da krasavica ? so what? ja tu par shkjirni kopuma neko isti nezini un nenojaut, kuras ir krutas audzetavas, kuri krutie sunji, kas tagad kotejas, tad no shiem smalkajiem uzvardiem tak nekada labuma nav, ja nav kaut da bildites. un man tad jau patiktu ari kada shkjirnes zinataja argumentetu oh da ah palasit vai ka reizi objektivu kritiku. tad vismaz izglitoshanas nolukos - ja nu kaut kad muzha sagribas akitu (izmantota tikai piemeram, jo galigi neka par akitam nezinu) mosh kaut kur smadzenju sturi aizkjeras kads vertigs koments, kada audzetava... citadi tadam informativam apkopojumam prieksh forumieshiem, kas kucenus nemekle, es jegu neredzu - tad tas ir zinjojumu delis prieksh kucenu mekletajiem, reklama metienam. ja mes vienojamies, ka shada reklama ir pieljaujama un velama struktureta forma, tad piekritu iepriekshejiem komentiem - apkopo info pec noteikta parauga, nosuta moderim, kursh copy-paste iemet info slegta tema (tris podzinju nospiedieni) un talak visi interesenti jau kontaktejas un uzzin pashi ko vairak.
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Kriste » 27 Jan 2010, 13:13

Bafija wrote:Jebkurā gadījumā šī būs reklāma ;)


A es domāju, ka nē, jo

Reklāma ir materiāls, kura pamatmērķis ir pārliecināt vai rosināt cilvēkus patērēt noteiktu produktu, pakalpojumu, popularizēt kādu ideju vai indivīdu. wikipedia.lv

Man var būt visi kucēni ir aizrunāti, es tikai gribu palielīties ar labu metienu, informēt par to.... :geek:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby biinumz » 27 Jan 2010, 13:16

Kriste wrote:
Bafija wrote:Jebkurā gadījumā šī būs reklāma ;)


A es domāju, ka nē, jo

Reklāma ir materiāls, kura pamatmērķis ir pārliecināt vai rosināt cilvēkus patērēt noteiktu produktu, pakalpojumu, popularizēt kādu ideju vai indivīdu. wikipedia.lv

Man var būt visi kucēni ir aizrunāti, es tikai gribu palielīties ar labu metienu, informēt par to.... :geek:


ja rosina patērēt, tad jau būs reklāma. a ja metiens jau viss izpārdots, tad nav vairs ko patērēt un uz ko rosināt. tad var dīžāties šķirnes zinātājiem konkrētā šķirnes sadaļā.
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby BaibaB » 27 Jan 2010, 13:17

piesakos uzrakstīt Ministru kabineta noteikumus par šo sadaļu :geek: :mrgreen:

tauta, nesarežģīsim jautājumu! reklāma vai nereklāma, šajā sadaļā tiek publicēta infa par metienu. kuram kucēni aizrunāti, tas to uzskata par nereklāmu. kurš vēlas informēt potenciālos saimniekus un tiešām reklamē metienu, tam šī sadaļa ir pirmklasīga reklāma. ja forums par to neprasa naudu (tāpat kā ss.lv), tad ir pilnīgi vienalga, kā mēs šo pasākumu definējam.
jei bogu, jūtos tā, it kā man priekš Valsts Kancelejas jātaisnojas par nepareizu definīciju likumprojektā...
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby BaibaB » 27 Jan 2010, 13:21

ir arī vērts ieklausīties Robina un bīnumz viedoklī.
es tagad īsti nespratu - vai Kucēni būs sadaļa? tāpat kā šķirnes? tad varbūt taisīt katram metienam savu tēmu, kurā komentētāji komentē attiecīgo metienu (lai gan tomēr nedomāju, ka šī būtu īstā vieta komentāriem, to labāk darīt šķirnes sadaļā). pretējā gadījumā (ja visi metieni būs vienā tēmā), komentāri pie dažādiem metieniem ies juku jukām un nebūs nekādas skaidrības.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Kriste » 27 Jan 2010, 13:21

Nepiekrītu Tev biinumz.... Par cik LKF bīglu metieniem pēdējo pāris gadu laikā Tu atradīsi dogs.lv forumā? Par katru ceturto mož atradīsi...
Un arī daudzās citās škirnēs man daudz ko izteikts arī citu audzētavu nosaukumi. NU, vismaz LV noteikti. Un mani tiešām interesētu citu labāk pazīstamu un mīļu šķirņu metieni, piemēram, hasīšu, labradoru, šnauceru. Un katrā šķirnē līst iekšā katru reizi ir slinkums...
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby BaibaB » 27 Jan 2010, 13:24

Kriste wrote: Par cik LKF bīglu metieniem pēdējo pāris gadu laikā Tu atradīsi dogs.lv forumā? Par katru ceturto mož atradīsi...
.

tāda pati statistika ir arī par, piem., šnauceru metieniem. jo infa gk koncentrējas kluba mājaslapā. pieņemu, ka citām šķirnēm ir līdzīgi + savas audzētavas mājas lapā. ne visi lika infu par saviem metieniem dogos un ne visi liks šeit, suņos.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Kriste » 27 Jan 2010, 13:25

BaibaB wrote:ir arī vērts ieklausīties Robina un bīnumz viedoklī.
es tagad īsti nespratu - vai Kucēni būs sadaļa? tāpat kā šķirnes? tad varbūt taisīt katram metienam savu tēmu, kurā komentētāji komentē attiecīgo metienu (lai gan tomēr nedomāju, ka šī būtu īstā vieta komentāriem, to labāk darīt šķirnes sadaļā). pretējā gadījumā (ja visi metieni būs vienā tēmā), komentāri pie dažādiem metieniem ies juku jukām un nebūs nekādas skaidrības.


No tāda viedokļa man patīk LT bīglu kluba foruma kucēnu sadaļa...


http://beaglesforum.proboards.com/index ... igliuvados
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby eldberg » 27 Jan 2010, 13:32

Saucās ka esam vienojušies :D
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Kriste » 27 Jan 2010, 13:34

eldberg wrote:Saucās ka esam vienojušies :D

Kamēr dažs labs vilka ar sadaļas izveidošanu, sākās jauna diskusija.... :twisted:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby eldberg » 27 Jan 2010, 13:35

Kriste wrote:
eldberg wrote:Saucās ka esam vienojušies :D

Kamēr dažs labs vilka ar sadaļas izveidošanu, sākās jauna diskusija.... :twisted:

Nu, bet vienošanās par komentēšanu/nekomentēšanu ta nebija ;)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Robins » 27 Jan 2010, 13:49

Ierosinu:
1) sadaļa Kucēni
2) katram metienam sava tēma, tēmas nosaukumā kucēnu šķirne, dzimšanas datums (lai varētu identificēt, un saprastu, vai nav no aizpagājušā gada)
3) pirmais posts- Biinumz anketas variants
4) otrais posts - bildes
5) tēma nav slēgta, īpašnieks papildina ar jaunumiem un jaunām bildēm, citi drīkst uzdot jautājumus un kvalificēti komentēt, bez "uķi, puķi"
6) noteikumi tiek piestiprināti sadaļas augšpusē, jau tēmas nosaukumā ierakstot lūgumu par "uķi, puķi"
7) ja izrādās, ka noteikumi netiek ievēroti, pēc pārbaudes laika, piemēram 1 mēneša, pārejam pie slēgtām tēmām, u.c. izmaiņām, ja tādas nepieciešamas...
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby biinumz » 27 Jan 2010, 13:50

Kriste wrote:Nepiekrītu Tev biinumz.... Par cik LKF bīglu metieniem pēdējo pāris gadu laikā Tu atradīsi dogs.lv forumā? Par katru ceturto mož atradīsi...
Un arī daudzās citās škirnēs man daudz ko izteikts arī citu audzētavu nosaukumi. NU, vismaz LV noteikti. Un mani tiešām interesētu citu labāk pazīstamu un mīļu šķirņu metieni, piemēram, hasīšu, labradoru, šnauceru. Un katrā šķirnē līst iekšā katru reizi ir slinkums...


sliņķe :P

bet ja nopietni - tu neatradi par tiem bīglu metieniem info šķirnes sadaļā, neatradīsi arī tagad kucēnu sadaļā - tu taču nevari audzētāju ar likumu piespiest ievietot info par metienu. Piem., Diāna neliek info par meiteiniem šķirnes sadaļā un deru, ka neliks arī kucēnu sadaļā - nu neraksta cilvēks forumā un tādu audzētāju droši vien ir ļoti ļoti daudz. līdz ar to - domāju, ka faktiski kucēnu sadaļa dublēs info, kas nesliņķiem ir atrodama arī konkrētās šķirnes sadaļā. un attiecīgi, ja nav pie šķirnēm, nebūs arī pie kucēniem. līdz ar to nekāds kopskats par LKF metieniem tev neiznāks - iznāks kopskats par reklamētajiem LKF un LKA metieniem. protams, tas būtu labs kopsavilkums priekš sliņķiem - apskaties, o ir metiens par interesējošo šķirni, ej un palasi klačas ap metienu konkrētās šķirnes sadaļā.
bet vispār - piekrītu BaibaiB - mēs te ņemamies, jo ņemties forši :) ja grib pa(ne)reklamēt metienus, tad to jādara vienkārši un jauki :) un nav ko te likumprojektus rakstīt.
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Noise » 27 Jan 2010, 13:57

biinumz, bet liela dalja audzeetaaju liek sludinaajumus ss.lv? domaaju, ka ar laiku shii sadalja vareetu kljuut poulaara kaa drosha vieta, kur mekleet kuceenu, tikai atshkjiriibaa no ss.lv te nevarees likt ''maate vilks, teetis bolonka = chivauva bez c/r Ls 50''
ja cilveeki visu pirmaam kaartaam saaks kuceenu mekleejumu foruma ''sludinaajumu deelii'', tad jau arii buus lielaaka interese to info te ievietot.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby biinumz » 27 Jan 2010, 14:01

Noise wrote:biinumz, bet liela dalja audzeetaaju liek sludinaajumus ss.lv? domaaju, ka ar laiku shii sadalja vareetu kljuut poulaara kaa drosha vieta, kur mekleet kuceenu, tikai atshkjiriibaa no ss.lv te nevarees likt ''maate vilks, teetis bolonka = chivauva bez c/r Ls 50''
ja cilveeki visu pirmaam kaartaam saaks kuceenu mekleejumu foruma ''sludinaajumu deelii'', tad jau arii buus lielaaka interese to info te ievietot.


arī tiesa. tik daudz taisnību vienuviet... eh. :D
nu labi - kad jūs te izkaujaties, tad padodiet man ziņu, ja vajag kādu eksperimentālo kucēnu sadaļas aizsācēju - es varu. bildes ir un info, par ko nav kauns arī :) un komentārus un kritiku par metienu arī esmu gatava (pat gribētu) uzklausīt. īsi sakot - pakliedziet! es savus viedokļus visādi demokrātiski ietekmētus esmu izteikusi un vairs nejaukšos - kā izlemsiet, tā būs - es piekrītu vairākumam :D
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby Demix » 27 Jan 2010, 18:55

Man jau šķiet,ka jātaisa tik augšā un tad jau redzēs,kas koriģējams,tā jau viens otrs bīgliņš ātrāk aizcilpos pie jaunajiem saimniekiem, nekā kucēnu sadaļā paspēs pagozēties,baigi jau nu šī diskusija ievilkusies un manuprāt sāk iet uz riņķi :roll:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Kucēnu sadaļas izstrādes jautājumi

Postby murkata » 27 Jan 2010, 19:04

nes. par to t'emas sleegshanu... man likaas, ka buutu forshi, ja teemu vareetu papildinaat ar augosho kuceenu bildeem, socializaaciju utt.
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest