Brandy & co !

Blogs and Chats

Brandy & co !

Postby pepper » 17 Aug 2010, 22:59

Nu ko. Tad nu beidzot arī es saņēmos izveidot savu blogu, lai varu rakstīt par visu, kas ienāk prātā. ^^
Patreiz nevaru spriest, cik liela būs mana rakstītkāre, bet gan jau ik pa laikam šeit ielikšu kādus niecīgus rakstiņus.

Galvenajās lomās: Elīna & Brendijs. :apkoku:

Arī visi pārējie lasīt gribētāji pie mums ir laipni gaidīti. Kā nekā - mēs vēl mazi un socializācija vajadzīga. :pukudupsis:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Brandy & co !

Postby alyna » 17 Aug 2010, 23:02

Apsveicu ar sava Bolga atvershanu :davinuziedus:
User avatar
alyna
Puppy
Puppy
 
Posts: 130
Joined: 26 Jan 2010, 20:22
Location: Latvija-Riga-Imanta

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 17 Aug 2010, 23:29

Īsumā par mums:

Es esmu Elīna. Savas ģimenes pastarītis. Nodarbojos ar hendlingu, izmēģinu savas spējas hendleru konkursos. Ir bijuši gan labi rezultāti, gan ne tik, bet man galvenais ir forši pavadīt laiku. Mīļākā šķirne ir zeltainais retrīvers, kam seko bulterjeri, bīgli, dobermaņi, mazie vendejas grifonbaseti... Tas laikam ir mans šķirņu top 5. Patīk kārtīga ziema un kārtīga vasara, jūra, saule... ^^
Un tad ir tāda lieta kā Brendijs (un nē - es neesmu alkoholiķe). Viņš ir mazs, zeltainā retrīvera kunkulītis, kuru daudzi dēvē par leduslāci. Brendijam tagad ir 4 mēneši. Viņš nācis no pašmāju audzētavas Milbu. Brendija c/r vārdiņš ir Milbu Quality Silver, kas manuprāt ir ļoti skaists un skanīgs. Patreiz Brendijam zobi birst kā pupas, tāpēc kamerai smaida viņš nelabprāt.

Te mēs abi.
Image
Foto: Henriete Lūse
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 17 Aug 2010, 23:32

alyna wrote:Apsveicu ar sava Bolga atvershanu :davinuziedus:

Pateicos. :sarkstosa:
Ilgi gribēju, tad beidzot arī saņēmos. :viltigs:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby Sandra » 17 Aug 2010, 23:54

Elīna, bučas ar dienasgrāmatas atvēršanu! :davinuziedus:
Zinu, ka ļoti labi raksti, tādēļ man būs interesanti iegriezties... vairāku iemeslu dēļ.
Vēl dažas uzslavas, patīk Tava profila bildīte un bildīte iepriekšējā ierakstā (superīgi modeļi). :smarzas: Un Cepums fotogrāfei. :jaa:
Gaidu Tavu piedzīvojumu atstāstus!
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 18 Aug 2010, 00:03

Emm, kā tu zini ka es ļoti labi rakstu? :D
Jā, profila bilde patīk arī man. Cepums par abām bildēm pienākas Henrietei. :foto:
Pateicos par komplimentu :sarkstosa:

Reku profila bilde (ja nebūtu mana ceļgala, tad vispār būtu :elfs: ):
Image
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby Shanele » 18 Aug 2010, 00:12

Apsveicu ar bloga atversanu :pasmaržo: bus interesanti palasit, ka aug mazais Brendijs un kadas palaidnibas stradas :)

to celgalu var aizkrasot :jaa:
bilde perfekta :esmilu:
Last edited by Shanele on 18 Aug 2010, 00:17, edited 1 time in total.
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: Brandy & co !

Postby Sandra » 18 Aug 2010, 00:14

Jā, zinu. Savādāk nemaz nevarētu būt! :jaa:
Henčuks jau vispār topošais fotogrāfs, riktīgs prieks par tādu talantu!
Tavs ceļgals - cik neķītri. 8-) :hih:
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Brandy & co !

Postby Sandra » 18 Aug 2010, 00:16

Shanele wrote:to celgalu var aizkrasot :jaa:
bilde pefekta :esmilu:


Kā profila bildei, ir labi, kā bilde ir apšņikāta tgd... tieši Brendija feisiņš.
Bet vsp, jā, mierīgi, jo fons taču ir melns. :koslene:
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 18 Aug 2010, 00:37

Ehh, principā es tā kā sataisījs iet gulēt, bet ja jau te kāds gaida rakstiņus, tad vienu var atļauties (lai labāks miedziņš). :nadzinji:

Iz tālās pagātnes:

Reiz dzīvoja tāda maza Elīnīte. Tajos laikos viņa vēl pat skolā negāja. Jau tad viņai ļoooti patika visi dzīvnieciņi. Pirmie Elīnas mājdzīvnieki bija papagaiļi. Nezinu cik daudz to bijuši, taču pēdējos divus atceros - Sisis un Sisenīte. Elīnīte vienmēr ir gribējusi suni. Kad viņai nebijis ko darīt, viņa ņēmusi mīkstās mantas, sējusi pie virves un vilkusi caur visu dzīvokli stāstot, ka tas ir viņas suns. Reizēm suns bijis nikns, reizēm nē. Atkarīgs no Elīnas garstāvokļa. Un tomēr Elīnīte turpinājusi lūgties suni, bet vecāki pat neklausījušies.
Pati Elīna stāsta: jā, man ļoti patika suņi, taču arī citiem dzīvniekiem vienaldzīga garām nekad nebiju pagājusi. Cik nav rīkotas bēres bojā gājušiem putniņiem, cik mazu putniņu nav stiepts mājās ar lūgumu paturēt. Cik gan dažādi dzīvnieki nav nesti mājās ar lūgumu tos paturēt. Gan gliemeži, gan vardes, bet viss velti. Atceros, ka mēdzu iet uz Gauju, izrakt mazus, apaļus baseiniņus pašā ūdens krastā, izveidot eju no Gaujas uz baseiniņu un gaidīt, kad iepeld kāda zivtele. Un rezultāts bija. Ikreiz noķēru kādas 5 vismaz. Nekas dižs - mazās mailītes. Savācu tās vienā burkā un stiepu uz mājām. Sašķiroju tās pa bariņiem un tā arī turēju lielās burkās. Baroju ar baltmaizi, pašai likās, ka viņām tur ir labi, taču pēc max 2 dienām mamma piespieda nest tās prom uz gauju un laist vaļā. Tā arī tika darīts. Šodien paskatoties uz mūsdienu maziem bērniem liekas, ka tie nezina kas ir suns, nezina kā ar to apieties, ko darīt, kā izturēties. Cik sevi atceros, tad es vienmēr esmu zinājusi, ka suni nedrīkst vienkārši apkampt un spiest, nedrīkst skriet un trakot, kliegt suņa klātbūtnē. Nedrīkst traucēt tam ēst, lavīties klāt no mugurpuses un ko tik vēl ne. To visu vienmēr esmu zinājusi. Jums varbūt liksies, ka citiem bērniem suņu nav, bet vai tad man bija? Nē, arī man suņa nebija. Arī maniem radiem ne. Vienīgais radu suns bija Doga, bezšķirnes suņuks, kas piederēja manai omei. Ar omīti diemžēl tikos reti, taču tikšanās reizēs viņa stāstīja cik gudrs ir Doga, cik labi viņš saprot ko no viņa vēlas. Doga nebija suns, kuru var mierīgi paglaudīt. Doga nebija suns, ar kuru var trakot. Viņš bija omītes sargs un dzīvesbiedrs, pavisam nopietns suns. Viņš prata sevi aizstāvēt. Vienīgā rotaļa, kas Dogam patika, bija atnest aizsviestu bumbiņu. To arī mēs parasti spēlējām. Ejot pastaigās omīte ļāva man vest Dogu saitītē, tas man ļoti patika. Vienmēr izbaudīju šo gājienu, vienmēr iedomājos kā būtu, ja es varētu katru dienu vest ārā pati savu suni...
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 18 Aug 2010, 00:44

Ir mēģināts krāsot ciet, bet to ļoti labi var redzēt.
Ehh, kā es gribētu, lai manas dzīves lielākā problēma būtu neaizkrāsojams ceļgals. :aizsapnojusies:

Shanele, paldies. Ja būs aitas - būs cirpēji. 8-)
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby ievish » 18 Aug 2010, 05:34

pepper wrote:Ir mēģināts krāsot ciet, bet to ļoti labi var redzēt.


Ar klonēšanu mēģināji? Tik tumšam fonam klonēšana der perfekti. Ar to pumpu novācēju - nē, tad lieliem laukumiem tiešām var redzēt, bet clone tool strādā perfekti, tikai bikiņ jāpačikājas, lai pareizos uzstādījumus, izmēru un klonēšanas virzienu saliktu.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 18 Aug 2010, 10:58

ievish wrote:
pepper wrote:Ir mēģināts krāsot ciet, bet to ļoti labi var redzēt.


Ar klonēšanu mēģināji? Tik tumšam fonam klonēšana der perfekti. Ar to pumpu novācēju - nē, tad lieliem laukumiem tiešām var redzēt, bet clone tool strādā perfekti, tikai bikiņ jāpačikājas, lai pareizos uzstādījumus, izmēru un klonēšanas virzienu saliktu.

:apstulbis:
Es ar veco labo paintu strādāju :tomati: Citu programmu man nav. Agrāk bija photo filtre, bet tagad pc ir pārinstalēts un dators pilnībā tukšs, vien dažas svaigākās bildītes.
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby Linda » 18 Aug 2010, 11:01

Sveicu ar bloga izveidi! :davinuziedus: nāksim ciemos! :kanepe:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Brandy & co !

Postby Sandra » 18 Aug 2010, 11:03

Ooo, peppers ir online! <devil>
Gaidu rakstiņu... :viltigs:
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 18 Aug 2010, 11:04

Linda, pateicos, welcome ! :apkoku:
Sandra, izdarīšu visu, kas jādara, un ja paliks laiks, tad varbūt kaut ko uzrakstīšu.
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby zeina » 18 Aug 2010, 11:17

Sveiciens Brendijam no Valmieras draugiem :davinuziedus:
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 18 Aug 2010, 11:31

Zeina, Brendžam sveicieni nodoti. Viņš ļoti gaida septembri. :nadzinji:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby zeina » 18 Aug 2010, 12:06

pepper wrote:Zeina, Brendžam sveicieni nodoti. Viņš ļoti gaida septembri. :nadzinji:


:ahaa: izskatās, ka nākošned. varam jau, ja tev 1d vai 2d brīva, vismaz pagaidām tā izskatās :)
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 18 Aug 2010, 12:12

Pirmo reizi - jā.

Tā nu laiks gāja, visu laiku vēcāki par mani un maniem mājdzīvniekiem pasmējās un sūtīja tālāk. Reiz, kad mēs ar mammu nācām no bērnudārza, pretī man skrēja manas draudzenes ar mazu spalvu čupiņu rokās. Izrādās, tas bija kaķēns. Mazs, pavisam pūkains kaķēns, kas ik pa brīdim izdeva pavisam vārgu ņau. Draudzenes kaķēnu bija atradušas pagalmā. Viņš bijis pavisam nobijies un izbadējies. Tā arī viņas skraidījušas ar kaķēnu rokās pa pilsētu un visiem piedāvājušas, bet neviens nav ņēmis. Mamma iegāja mājās, es paliku ārā ar mazulīti. Meitenes teica, ka tā ir kaķene, jo runcim tik skaistas skropstas nevar būt. Tā mēs tur sēdējām pagalmā uz trepītēm un priecājāmies par mazo nelaimes čupiņu. Ieraudzīju pagalma otrā galā savu brāli (5 gadus vecāks par mani), un aši saucu šurp. Viņš paskatījās uz mazuli un uzreiz saprata kas man padomā. Tā nu mēs ņēmām kaķēnu padusē un nesām iekšā. Aiznesām uz virtuvi, ielējām mazajam pieniņu, un saucām mammu. Vot šo bildi es atceros vēl joprojām: mamma sēž uz beņķa, kaķēns lok pieniņu, mēs ar brāli uz ceļiem, ar asarām acīs lūdzamies mammai vai varam mazo paturēt. Un visbeidzot, pirmo reizi mamma piekrita. Un kad viņa to pateica, mēs abi aiz priekiem lēkājām. Viņa ienāca mūsu dzīvē kā mazs un neaizsargāts, pūkains kamoliņš. Pavisam bēdīgs, bez mājām un tukšu puncīti. Taču mēs to visu labojām. Par spīti tam visam ko viņa sava pusotra vai divu mēnešu vecumā jau bija piedzīvojusi (un to zina tikai viņa pati), tagad viņa ir izaugusi par lielu, skaistu kaķeni, kas par sevi prot parūpēties. Bet neskriesim notikumiem pa priekšu... Kā tad notika vārdiņa domāšana? Arī šo bildi es atceros: es guļu istabā uz grīdas, brālis velk aukliņu man pār muguru šurpu turpu, un mazais kamoliņš skraida tai pakaļ - šurpu turpu man pār muguru. Es smejos kā kutināta, brālis ar mammu arī priecīgi. Mamma sēdēja malā un sauca visādus vārdus. Mēs ar brāli tikai nē un nē, pa starpai iepinot arī kādu vārdu, kas patīk mums. Mēs nolēmām viņu nosaut tā, pēc kā viņa izskatās. Un ilgi viņu pētīt nevajadzēja - Pūcīte. Tā arī viņu nosaucām. Pēc šīs vakara rotaļas Pūcīte pat kājās neturējās. Brālis viņu piecēla, mazulis atkal nogāzās. Toreiz tētis bija Norvēģijā, tāpēc viņam nekādas daļas var vai nevar mazo paturēt - nebija. Taču viņš ir dzīvniekmīlis, tāpēc par viņa lēmumu šaubu nebūtu. Vien vakarā pirms gulētiešanas es piezvanīju tētim un pateicu, lai mājās nākot neuzkāpj kaķēnam. Un tā arī diena pagāja.
Tās bija 2002.gada vasaras beigas, kad sāku mācīties 1. klasē. Tagad Pūčai ir 9 gadi, taču savam vecumam vēl ir skaista un sprigana kaķene. Pūcīte par sevi prot parūpēties, prot aizstāvēties. Svešiniekiem viņa neuzticas, pieņem tikai savējos, un par īsto saimnieci uzskata mani. Kolīdz mājās ierodas kāds ciemiņš, Pūce pazūd kādā istabas klusākā nostūrī, tieši tāpēc daudzi vēl joprojām nezina, ka mums ir kaķis. Pūčai nepatīk suņi. Viņa uz tiem skatās ar tik nicinošu skatienu, ka sunim baisi sametās. Tāda viņa ir - Pūcīte:
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Next

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests