meži un pastaigas

Miscellaneous

meži un pastaigas

Postby madja » 25 Aug 2010, 14:20

izstāstiet man lūdzu zinātāji, vai un kur Rīgas tuvumā ir kāds foršs mežs, kur aizbraukt sevi un suni izklaidēt (ogu vai sēņu palasīšanas opcija kā bonuss nebūtu slikti) ?

es tā padomāju un secināju,ka vispār neesmu blandījusies pa svešiem mežiem - tik pierasti un patīkami pāris reizes gadā pa dzimtajiem laukiem pasirot, taču darbu daudz, diez vai sanāks pie mammas aizlaist- tas tomēr prasa 2 dienas.
foršs mežs manā izpratnē ir nebrikšņains, vēlams skuju koku un bez vaivariņiem :kanepe:
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: meži un pastaigas

Postby elīna » 25 Aug 2010, 14:24

baložu mežā nav brikšņu, vari braukt turp un aicināt mūs kopīgā pastaigā! :)

vienīgais ar sēnēm tur gan varētu būt švaki - pilns vietējo sēņotāju aiz katra koka, viss tiek nogriezts tikko paspējis no zemes izdīgt.
Last edited by elīna on 25 Aug 2010, 15:00, edited 2 times in total.
cilvēkam vajag suni.
User avatar
elīna
Puppy
Puppy
 
Posts: 392
Joined: 13 Jan 2010, 23:16

Re: meži un pastaigas

Postby silverequs » 25 Aug 2010, 14:33

Rīgas apkārtnē nezinu, bet zinu ķeguma sēņošanas vietas,precīzāk būtu teikt Tomes sēņošanas vietas... :viltigs:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: meži un pastaigas

Postby Sinty » 25 Aug 2010, 15:45

Mēs kādreiz uz Mucenieku pusi braucām, kad vēl tiesības man nebija - gan sēnes šādas tādas varēja atrast, gan arī normāls mežs bez brikšņiem...
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: meži un pastaigas

Postby Demix » 25 Aug 2010, 20:34

silverequs wrote:Rīgas apkārtnē nezinu, bet zinu ķeguma sēņošanas vietas,precīzāk būtu teikt Tomes sēņošanas vietas... :viltigs:

??? :ludzu: precīzāk!!!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: meži un pastaigas

Postby madja » 25 Aug 2010, 20:56

Demix es domāju,ka tas bija mājiens ar sētas mietu. es uz mājienu uzķēros un sapratu,ka jābrauc kopā ar Deltu :D

kaut gan, Tomi es vismaz atpazīstu virziena ziņā,ko nevar teikt par pārējām minētajām vietām, piemēram, remas pieminētie baloži ... taču tur viennozīmīgi kā pluss uztverams piedāvājums Frīdai dabūt paskrieties ar tādu pašu kā viņa, tikai lielāku :rej:

kapēc cilvēkam ir jāiet uz darbu, pie tam 5 dienas nedēļā? savādāķ taču varētu izbraukāt visus mežus kopā ar visiem suņiem :kanepe:
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: meži un pastaigas

Postby Demix » 25 Aug 2010, 21:56

madja wrote:Demix es domāju,ka tas bija mājiens ar sētas mietu. es uz mājienu uzķēros un sapratu,ka jābrauc kopā ar Deltu :D

kaut gan, Tomi es vismaz atpazīstu virziena ziņā,ko nevar teikt par pārējām minētajām vietām, piemēram, remas pieminētie baloži ... taču tur viennozīmīgi kā pluss uztverams piedāvājums Frīdai dabūt paskrieties ar tādu pašu kā viņa, tikai lielāku :rej:

kapēc cilvēkam ir jāiet uz darbu, pie tam 5 dienas nedēļā? savādāķ taču varētu izbraukāt visus mežus kopā ar visiem suņiem :kanepe:

:kanepe:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: meži un pastaigas

Postby obrija » 25 Aug 2010, 22:21

Demix
Brauc pāri hessam uz Jaunjelgavas pusi, tur ir super vietas, pa labai rokai būs zirgu stallis un aiz viņa skaties kur var iebraukt mežā, tur parasti daudz gailenes, bekas un čigānietes :ripo: :koncha:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: meži un pastaigas

Postby obrija » 25 Aug 2010, 22:24

Pie Rīgas ir jākapj 4 autobusā un jālaiž līdz galiņam, tur pāri sliedēm uz Babītes stacijas pusi super daudz sēņu abrāk bija, bomži pat visas nolasīt nevarēja un mežs foršs :pastaiga:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: meži un pastaigas

Postby Demix » 25 Aug 2010, 22:25

obrija wrote:Demix
Brauc pāri hessam uz Jaunjelgavas pusi, tur ir super vietas, pa labai rokai būs zirgu stallis un aiz viņa skaties kur var iebraukt mežā, tur parasti daudz gailenes, bekas un čigānietes :ripo: :koncha:

Jā tos mežus es zinu,tie ir "manējie",gailenes vairs negribu :noliedz: Gribu baravikas :histerija: ,saka ,ka Tomē ir,cik esmu tur braukājusi,nevienu puslīdz normālu baraviku vietu neesmu uzgājusi,bet man zināmās Morē un Kuldīgā pārāk tālu,vienreiz biju,bet arī tur švaki... :huh:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: meži un pastaigas

Postby silverequs » 26 Aug 2010, 08:31

Demix wrote:
obrija wrote:Demix
Brauc pāri hessam uz Jaunjelgavas pusi, tur ir super vietas, pa labai rokai būs zirgu stallis un aiz viņa skaties kur var iebraukt mežā, tur parasti daudz gailenes, bekas un čigānietes :ripo: :koncha:

Jā tos mežus es zinu,tie ir "manējie",gailenes vairs negribu :noliedz: Gribu baravikas :histerija: ,saka ,ka Tomē ir,cik esmu tur braukājusi,nevienu puslīdz normālu baraviku vietu neesmu uzgājusi,bet man zināmās Morē un Kuldīgā pārāk tālu,vienreiz biju,bet arī tur švaki... :huh:

Tur bija gan viena superīgā baraviku vieta, bet to izcirta, tas bija pie pašas zivjaudzētavas, tur baravikas auga kā nezāles, es nezinu kādas ķimikālijas tur bija izlietas, vai kas radioaktīvs, jo tas tā patiešām bija, tagad jāmeklē pa mežiem apkārt tai vietai, tur vēl dīķis blakus ir...Nu grūti tā izstāstīt...
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: meži un pastaigas

Postby Demix » 26 Aug 2010, 16:15

silverequs wrote:
Demix wrote:
obrija wrote:Demix
Brauc pāri hessam uz Jaunjelgavas pusi, tur ir super vietas, pa labai rokai būs zirgu stallis un aiz viņa skaties kur var iebraukt mežā, tur parasti daudz gailenes, bekas un čigānietes :ripo: :koncha:

Jā tos mežus es zinu,tie ir "manējie",gailenes vairs negribu :noliedz: Gribu baravikas :histerija: ,saka ,ka Tomē ir,cik esmu tur braukājusi,nevienu puslīdz normālu baraviku vietu neesmu uzgājusi,bet man zināmās Morē un Kuldīgā pārāk tālu,vienreiz biju,bet arī tur švaki... :huh:

Tur bija gan viena superīgā baraviku vieta, bet to izcirta, tas bija pie pašas zivjaudzētavas, tur baravikas auga kā nezāles, es nezinu kādas ķimikālijas tur bija izlietas, vai kas radioaktīvs, jo tas tā patiešām bija, tagad jāmeklē pa mežiem apkārt tai vietai, tur vēl dīķis blakus ir...Nu grūti tā izstāstīt...

Paldies,aptuveni sapratu :labipadarits:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: meži un pastaigas

Postby Nora » 01 Sep 2010, 21:34

Var braukt ciemos pie mums uz Ikšķiles - Tīnūžu pusi! Ir gan izcils priežu sils pastaigām, gan drusku tālāk starp Tīnūžiem un Ogri sēņu audzes, gan vēl gabaliņu tālāk Lielie Kangari (eu, bet tur tās brūklenes es sev jau rezevēju!)
Suns nesaprot, kad tu saki "Es tūlīt atgriezīšos". Viņš saprot, ka tu aizej.
http://clicker-nealremy.blogspot.com/
User avatar
Nora
Junior
Junior
 
Posts: 755
Joined: 14 Jan 2010, 12:49

Re: meži un pastaigas

Postby Kriste » 01 Sep 2010, 22:25

User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: meži un pastaigas

Postby Eta » 01 Sep 2010, 23:32

Mēs pirmdien 90 baravikas atradām (vīramātei nebija slinkums izskaitīt :hih: ).. Nu liekas, ka beidzot sākas :) Es jau vairs sagaidīt nevarēju :jiihaa:
Eta
Puppy
Puppy
 
Posts: 243
Joined: 13 Jan 2010, 14:28
Location: Bauska

Re: meži un pastaigas

Postby energy » 02 Sep 2010, 06:11

Beidziet kaitināt ar tām sēnēm ;( Es nevienu normālu baraviku vietu pie Liepājas nezinu, tādēļ šogad mežā nemaz neiešu :noliedz:
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: meži un pastaigas

Postby madja » 02 Sep 2010, 10:23

es laikam ar neiešu - mans suns vislaik izdomā kautko jaunu, lai nebūtu nekas aktīvs jādara- pagājušo nedēļ kāju samežģīja, tagad sagrieza pēdu.... :ludzu:
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: meži un pastaigas

Postby Demix » 02 Sep 2010, 13:55

Kriste wrote:Kas teica, ka mežā sēņu neesot?! :medos:

Tikko parādījās :dejo: Kad sākas baravikas,man "aiziet ciet šīberis",ne par ko citu nespēju domāt :aknee:
Tikai 21gb.,bet vienalga kaifiņš!!! :koslene:

Image

energy
Tieši Jūsu pusē baravikas ir visvairāk-Talsi,Tukums,Smārde,Kuldīga :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: meži un pastaigas

Postby energy » 02 Sep 2010, 14:58

Demix wrote:energy
Tieši Jūsu pusē baravikas ir visvairāk-Talsi,Tukums,Smārde,Kuldīga :jaa:

Talsi (148km), Tukums (171km), Kuldīga (90km) vienā virzienā no mājām sanāk...nu šīs vietas es līdz ar to neuzskatu par savu pusi. Tādu gabalu braukt un pie tam uz pilnīgi svešiem mežiem? Tad jāiztiek ar pirktiem šampiņjoniem :kanepe:
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: meži un pastaigas

Postby Demix » 02 Sep 2010, 15:28

energy wrote:
Demix wrote:energy
Tieši Jūsu pusē baravikas ir visvairāk-Talsi,Tukums,Smārde,Kuldīga :jaa:

Talsi (148km), Tukums (171km), Kuldīga (90km) vienā virzienā no mājām sanāk...nu šīs vietas es līdz ar to neuzskatu par savu pusi. Tādu gabalu braukt un pie tam uz pilnīgi svešiem mežiem? Tad jāiztiek ar pirktiem šampiņjoniem :kanepe:

Cik zinu tās ir vietas kur baravikas ir,nu tuvāk kā man,puse jau viena,bet ja nav savu vietu,tad gan triekties arī tādu gabalu nav vērts,kaut gan es savā laikā arī 300km esmu braukusi,tikai uz mājienu,ka tur varētu būt :hih:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Next

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest