Sidžeja un Groms!

Blogs and Chats

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 15 Aug 2010, 17:03

:aptracis: beidzot tu ringā smaidi! :jiihaa:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Marika&Bernardo » 16 Aug 2010, 08:49

Sirsnīgi sveicieni jums abiem, esat paveikuši baigo darbiņu MALAČI :aptracis: :davinuziedus:
Un Sintija, beidzot tu smaidi ^^ un esi ļoti pārliecināta par sevi un savu mīluli, tā ir daļa atslēgas no uzvaras, turpini tādā pašā garā :dejosuns:
Last edited by Marika&Bernardo on 16 Aug 2010, 09:23, edited 1 time in total.
User avatar
Marika&Bernardo
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 13 Jan 2010, 14:41

Re: Sidžeja un Groms!

Postby zeina » 16 Aug 2010, 08:52

Pievienojos :davinuziedus:
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 16 Aug 2010, 11:13

Paldies meitenes :estevisamilosu:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 24 Aug 2010, 17:35

Tēks, sidzeja, kur Tu iekriti svētdien? Teici, ka mums pievienosies, bet tā arī neparādījies! :asaras:

Ukrainas rezultātus redzēji? ;)
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 24 Aug 2010, 20:46

Aii mums brālis ieradās tik 11.30 :pilnmeness: un tad domāju kamēr es atradīšu, jūs jau mājās brauksiet tapēc aizbraucām sēņot un Gromam nemaz neizstāstiju, ko šis palaiž garām savādāk vel man uztaisītu grautiņu mājās, lai zinu cik slikta mamma esmu :tikainesaki: :hih: Bet nu šis pa mežu pastaigāja ta ka pēc tam ar bij mierīgs un tik čučāja :hih: Vsp jau baigi žēl, jo gribējās ļoti un tik daudz palaidām garām :asaras:
Jā redzēju šie abas dienas konkurējuši, bet draudzīgi sadalīja vienu dienu Hameram bobs otru Vegasam( FALLOW FROM ELLY'S PACK) :samilejies: Tā kā tiešām prieks par Hameru, jo Ukrainā, manuprāt, ir ļoti specīgi konkurenti un apiet Vegasu tas tiešām ir ko vērts :jaa: Man vsp patīk arī Spotty friend tagadejie kucēni, kas ir pagājušā gada pasaules uzvarētāja bērni un viņiem arī ļoti labi rezultāti izstādēs nu tiešām prieks skatīties uz Spotty friend audzētavu un lolot savu ne mazo sapni :aizsapnojusies:

Mēs rīt tiksim pie furminātora :sarkstosa: Ta ka ceru, ka bik mazāk birs no Groma tā spalva. :jaa: :aptracis:

P.S Un vsp jau Groms nebija pelnijis ne doties uz mežu, kur nu vel uz ballīti tas ar bij viens no iemesliem kapēc izlēmu viņu nevest :pagalvu:
Last edited by sidzeja on 24 Aug 2010, 21:17, edited 2 times in total.
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby brex » 24 Aug 2010, 20:49

ko tad puika bija sadarijis??
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Linda » 24 Aug 2010, 20:51

sidzeja wrote:Mēs rīt tiksim pie furminātora :sarkstosa: Ta ka ceru, ka bik mazāk birs no Groma tā spalva. :jaa: :aptracis:

P.S Un vsp jau Groms nebija pelnijis ne doties uz mežu, kur nu vel uz ballīti tas ar bij viens no iemesliem kapēc izlēmu viņu nevest :pagalvu:



Mēs, laikam, arī tiksim pie ta brīnuma. Ceru, ka būs uzlabojumi - apnika man 2x dienā ar putekļusūcēju sūkt grīdu... :aknee:

Ko ta Groms tādu izdarija? :neparliecinats:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 24 Aug 2010, 21:12

Man vsp nav ar viņu problēmas viņš ir izdomājis zem sevis palikt manu māsu :pilnmeness: Es pat nez, kas viņam ir uznācis, jo viņš man tiešām paklausīgs puika un nekādus pigorus netaisa, bet nu tagad bik karoju ar viņu... :paukojas: :jaut: Viņam ar manu māsu nav nekādas attiecības viņi vsp nekontaktejas vnk dzīvo vienā stāvā un dala vienu vannas istabu, jo mani māsai atšķirībā no manis uz suņiem 0 emocijas vsp neintresē viņš un tas viņiem abpusēji.Nu tad Groms vnk pēdējās dienas, kā tiek māsas istabā tā apčurā šai bikses ,kas uz krēsla uzliktas vai ieet aplaiž vnk viņai kadas mantas :pagalvu: Nu es protmas viņu sabāru un kārtīgi no manis norāvās par šito joku,bet nu es nezinu vai viņš ir sapratis, jo liku māsai pagaidām ,lai tur istabai durvis ciet, lai viņš netiek tur, bet vakar ienākam iekšā es rosos pa vannas istabu dzirdu šis mēģina durvis atmakarēt vaļā domāju, ka uz mūsu istabu durvis ciet, bet paskatos nēē zaķīts mēģina tikt māsas istabā :jaut: Nokaunināju viņu un teicu, ka nevar tur iet...šis aizgāja tusēt pa mūsu istabu tā kā es nez ,kas manam zaķim uznācis un ko viņi abi nespēj sadalīt... :pilnmeness:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 25 Aug 2010, 09:04

Nā ni Tev kaut kāda ne tāda informācija! Jā, viņš saņēma BOB medību suņu izstādē pie ukraiņu eksperta, bet abās CACIB izstādēs Hammers viņu apgāja :medos: :jautri: Kārtējo reizi varam izdarīt secinājumu - cik ekspertu, tik viedokļu! Dzirdēju, ka tur esot piedalījies ļoti glīts juniorpuika no Rumānijas. Ļoti ceru, ka būs bildes un arī mēs viņu ieraudzīsim.

Žēl, ka nepiezvanīji un neapjautājies vai ir vērts braukt, jo tusiņš ieilga līdz pat pēcpusdienai, līdz ar to jūs būtu paspējuši praktiski uz visām aktivitātēm. Lai ko mani palaidņi būtu sastrādājuši, es jau nu gan neatteiktos no tusiņa :hih: , pirmkārt, jau tā bija aktīva atpūta pašiem suņu īpašniekiem, otrkārt, tās emocijas, iespaidi - nē, lai šie būtu savārījuši kādas ziepes grib, es būtu braukusi. :ripo: Vēl joprojām visu atceroties un skatoties bildes, man uz ģīmja izstiepjas milzīgs, muļķīgs smaids :jaa:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 25 Aug 2010, 11:17

Jā nokļūdijos, bet nu sitiet mani nost, bet man viņš traki patīk :samilejies: :samilejies: :samilejies:
Image

Re ku Hemrīša bilde no izstādes
Image

Nu par tiem ekspertiem tā jau ir cik eksperti tik viedokļi, bet nu es, piemēram, sekoju līdz ,kur piedalas Vegas un vsp Spotty friend jaunā paudze.Man patīk tas, ka viņi braukā uz izstādēm ,kur ir liela konkurence un Vegas tiešām saņem labus vērtējums viņš jau otro gadu pēc kārtas uz pasaules izstādi brauc un ar panākumiem :1: Tā kā nu man pagaidām tiešām patīk tas ko es redzu. Žel tik ,ka to līdzekļu nav tik daudz gribētu aizbraukt uz Spotty friend audzētavu un dzīvē redzēt Vegasu paskatīties, kāds viņš ir, jo bildes tomēr paliek bildes :neparliecinats: Būs jānoķer Hamera saimniece un jānopratina viņa kāds viņas viedoklis par FALLOW FROM ELLY'S PACK un kāds šis dzīvē izskatās ,kads temperments un tā :aizsapnojusies:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby zeina » 25 Aug 2010, 11:24

Nav jau nemaz jābrauc uz Ukrainu, lai apskatītu, katru gadu audzētāja ir Druskininkai specenēs :)
User avatar
zeina
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1359
Joined: 13 Jan 2010, 14:08
Location: Jurmala

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 25 Aug 2010, 11:27

zeina wrote:Nav jau nemaz jābrauc uz Ukrainu, lai apskatītu, katru gadu audzētāja ir Druskininkai specenēs :)

Zinu, zinu par šito jau ir plāniņš :tikainesaki:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 25 Aug 2010, 16:08

Bet kapēc Tevi sist nost, ja kāds suns patīk? :hih: Man arī ir pāris suņi, kuri ļoti patīk un man būtu pilnīgi vienalga kā viņiem iet izstādēs un vai kāds viņus ir apgājis (kaut gan abi skaitās tiešām labi suņi Pasaules līmenī), patīk un cauri! Jā, dēļ tā viena būtu gatava uz nezin ko, lai tikai pie tāda suņa tiktu, bet viņš jau ir pagātne :(

Tā kā ņem tastatūru klēpī un tik drukā, ievadi sarunas! Savus sapņus ir jāpiepilda!
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 25 Aug 2010, 16:45

Kapēc pagātne?
Nu viss jau ir procesā esmu aprunājusies ar Spotty friend audzētavas īpašnieci un viņa ir devusi zaļo gaimsu tam, ka viens no Vegasa kucēniem nonāks pie manis :aizsapnojusies: Tomēr nu vel jau jāskatās ko Vegas saviem bērniem nodos un kāds vsp būs tas pirmais metiens tā kā nu laiks ies un rādīs protams ceru jau uz to labāko :aizsapnojusies:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 25 Aug 2010, 18:23

Kāpēc pagātne? Tādēļ, ka abi mani sapņu bīgli jau ir citos medību laukos :(

Nu re, tad jau tas sapnis gandrīz vai piepildījies - projektiņš ir, iestrādes ir, tagad tik jāgaida uz to rezultātu :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 20 Sep 2010, 19:49

Tā re ku Groms no kursinga :jaa:
Image
Paliekam arvien sirmāki :hih: Un vsp tik sen nebiju bijusi tādā pasākumā, kur šitik daudz brīvi skraidoši bīgli :esmilu: Sapratu tik to, ka bik pietrūkst tā spridzekļa, jo Groms man palicis galīgi mierīgs :pilnmeness: Cerēju, kad izdauzīsies tur un patrakos, bet viņš spēlēties tik paspēlējas ar vienu to mazo bigliņu, kuram vārdu nezinu :sarkstosa: Pārējo laiku viņš pastaigājās, iezīmejot teritoriju.Nu to vienu brīdi, kad Bernardo visu veda medības viņš bij sataisijies līdzi, bet ar uz manu saucienu bija atpakaļ :jaa: Tā kā nu medības izjuacu līdz ar to aktivitātes.Patika kursings ceru, ka Gromam ar, jo gribu viņu vel aizvest paskriet. :pastaiga:Tas tomēr drošāk nekā laist viņu pastaigas laikā zaķus dzenāt ,kas viņam patīk labāk. :hih: Un laikam jau esam nonākuši lidz tam vecumam, kad Groms vairs negrib tusēt un to baigo baru :jaut: vismaz meitenes teica, ka tās jau tikai manas iegribas, jo Gromu nemaz neaizrauj tas viss. :jaut:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 02 Oct 2010, 17:04

Tā mums šodien baigā brīvdiena :hih: Piecēlāmies no rīta un devāmies vēlēt :pilnmeness: Tad braucām uz tirgu Gromam pirkt lielopu astes :tikainesaki: Stāvu tur pie gaļas stenda prasu, lai dod man trīs gaļīgākās jaunlopu astes blakus stāv viena pavecāka kundze un jautā, ko es gatavošu no astēm es saku man sunim vaig tad viņa tā nosmīkņaja un devās tālāk :hih:Tā arī nesapratu, kas bij tik jocīgs manā atbildē :hih: Un tā kā šodien bij tik smuks laiks aizvedu Gromu uz Jūrmalu kaut arī gribēju uz Siguldu aizbraukt, bet tas mums plānā nākamajās brīvdienās :sarkstosa: Vsp cilvēki nenormāli daudz bij, bet mēs jau ar uz īsto vietu aizbraucām uz pašu Jūrmalas centru. :akes: Suņu ar bij daudz :pastaiga: Bet vsp esmu priecīga, jo man Groms piekusis un nostaigājām tādu gabalu, ka vsp likās ,ka atpakaļ uz mašīnu netiksim. :tikainesaki: :hih: Un Gromam nenormāli patīk pie jūras tā ka vel plānā pirms lielā aukstuma aizbraukt uz kādu klusāku pludmali, kur varētu ļaut viņam bez pavadas patrakot :aizsapnojusies: Un tā kā Jūrmala bij mana ašā ideja tad fočiku nepaņemām un ir tik bildes ar telefonu ta ka atvainojos par kvalitāti :medos:
Image
Image
Image
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Marika&Bernardo » 02 Oct 2010, 18:00

sidzeja wrote:Tā mums šodien baigā brīvdiena :hih: Piecēlāmies no rīta un devāmies vēlēt :pilnmeness: Tad braucām uz tirgu Gromam pirkt lielopu astes :tikainesaki: Stāvu tur pie gaļas stenda prasu, lai dod man trīs gaļīgākās jaunlopu astes blakus stāv viena pavecāka kundze un jautā, ko es gatavošu no astēm es saku man sunim vaig tad viņa tā nosmīkņaja un devās tālāk :hih:Tā arī nesapratu, kas bij tik jocīgs manā atbildē :hih: Un tā kā šodien bij tik smuks laiks aizvedu Gromu uz Jūrmalu kaut arī gribēju uz Siguldu aizbraukt, bet tas mums plānā nākamajās brīvdienās :sarkstosa: Vsp cilvēki nenormāli daudz bij, bet mēs jau ar uz īsto vietu aizbraucām uz pašu Jūrmalas centru. :akes: Suņu ar bij daudz :pastaiga: Bet vsp esmu priecīga, jo man Groms piekusis un nostaigājām tādu gabalu, ka vsp likās ,ka atpakaļ uz mašīnu netiksim. :tikainesaki: :hih: Un Gromam nenormāli patīk pie jūras tā ka vel plānā pirms lielā aukstuma aizbraukt uz kādu klusāku pludmali, kur varētu ļaut viņam bez pavadas patrakot :aizsapnojusies: Un tā kā Jūrmala bij mana ašā ideja tad fočiku nepaņemām un ir tik bildes ar telefonu ta ka atvainojos par kvalitāti :medos:

Ai, cik žel, ka nezināju par taviem plāniem doties uz Jūrmalu, mēs ar Bernardiņu divvientulībā ar roļikiem braukājāmies pa Kāpu ielu Asaros, nākamreiz noteikti ziņojiet un atbrauciet ciemos, kad būsiet atkal Jūrmalā :jaa:
User avatar
Marika&Bernardo
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 13 Jan 2010, 14:41

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 02 Oct 2010, 19:24

Marika&Bernardo wrote:
sidzeja wrote:Tā mums šodien baigā brīvdiena :hih: Piecēlāmies no rīta un devāmies vēlēt :pilnmeness: Tad braucām uz tirgu Gromam pirkt lielopu astes :tikainesaki: Stāvu tur pie gaļas stenda prasu, lai dod man trīs gaļīgākās jaunlopu astes blakus stāv viena pavecāka kundze un jautā, ko es gatavošu no astēm es saku man sunim vaig tad viņa tā nosmīkņaja un devās tālāk :hih:Tā arī nesapratu, kas bij tik jocīgs manā atbildē :hih: Un tā kā šodien bij tik smuks laiks aizvedu Gromu uz Jūrmalu kaut arī gribēju uz Siguldu aizbraukt, bet tas mums plānā nākamajās brīvdienās :sarkstosa: Vsp cilvēki nenormāli daudz bij, bet mēs jau ar uz īsto vietu aizbraucām uz pašu Jūrmalas centru. :akes: Suņu ar bij daudz :pastaiga: Bet vsp esmu priecīga, jo man Groms piekusis un nostaigājām tādu gabalu, ka vsp likās ,ka atpakaļ uz mašīnu netiksim. :tikainesaki: :hih: Un Gromam nenormāli patīk pie jūras tā ka vel plānā pirms lielā aukstuma aizbraukt uz kādu klusāku pludmali, kur varētu ļaut viņam bez pavadas patrakot :aizsapnojusies: Un tā kā Jūrmala bij mana ašā ideja tad fočiku nepaņemām un ir tik bildes ar telefonu ta ka atvainojos par kvalitāti :medos:

Ai, cik žel, ka nezināju par taviem plāniem doties uz Jūrmalu, mēs ar Bernardiņu divvientulībā ar roļikiem braukājāmies pa Kāpu ielu Asaros, nākamreiz noteikti ziņojiet un atbrauciet ciemos, kad būsiet atkal Jūrmalā :jaa:

Sarunāts :aptracis:
Vsp jau es iedomājos par jums abiem, bet mums tā bij tāda ašā ideja tad nokautrējos un domāju, kā tā bez laicīgas bridināšanas gāzisimies pie jums :tikainesaki: :sarkstosa:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests