Bīgls / Beagle

Dog Breeds

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 28 Jan 2010, 12:59

Aha, skaidrs, kārtējais cilvēka iedomātā psiholoģiskā apmierinājuma rezultāts. Atradušās te psiholoģes.... :geek: :mrgreen:
Vienkārši man liekas stulbi baigi ievērot, vot, tam bīglam ir nedaudz atšķirīgs purna krāsojums abās pusēs, nu, gandrīz vairs neder show klasei, kamēr bīglos tagad ir tik daudz lielāku problēmu ielaists, kad tiešām problēma ir acīmredzama nevis vizuāla.
Eklērīņ - ne jau man stāstīt par krāsām, bet tā kā bīgla standartā nekas par galvas krāsojuma simetriju nav teikts, tad, ja Tu man tiešām nepierādīsi, ka tas baigi izmaina vizuālo koptēlu (nu, un es nerunāju par baigām atšķīrībām), es tam arī turpmāk uzmanību nepievērsīšu!
Biinumz, es gribētu iebilst - man arī ir šķība seja... Nu diez gan, bet par vīriešu uzmanības trūkumu dzīves laikā īpaši sūdzējusies neesmu! Arī rokas un kājas nav vienādas... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 28 Jan 2010, 13:08

Kriste, nosūtu Tev vienu bildīti. 8-)
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 28 Jan 2010, 13:10

Fui, nu, gan jūs man sabojājāt iespaidu par visiem maniem favorītsuņiem, jo visiem viņiem izrādas ir asimteriski purnu krāsojumi, kaut iepriekš to vispār nebiju pamanījusi!!!!
Ielikšu divus!

Ayers Rock From Elly's Pack
Image

Houndmaster Double Gold
Image
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 28 Jan 2010, 13:12

Eklēriņš wrote:Kriste, nosūtu Tev vienu bildīti. 8-)

Uz kurieni? Liec vien te iekšā - visi paspriedīsim!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 28 Jan 2010, 13:14

O! Tu esi ielikusi piemēru par ko runāju, komentējot kucēna bildi - tās ir nianses, šīs krāsojums kopskatu nedeformē! :P
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 28 Jan 2010, 13:17

Eklēriņš wrote:O! Tu esi ielikusi piemēru par ko runāju, komentējot kucēna bildi - tās ir nianses, šīs krāsojums kopskatu nedeformē! :P

Bet es par tādu runāju... :?
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 28 Jan 2010, 13:20

Labi, ko jūs teiktu par šito kucēnu?

Image
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 28 Jan 2010, 13:21

A bildi lielāku ieliks - slabo? :mrgreen: Es sena, neredzu lāgā ko tur skatīt! :P
O! Tagad atvērās liela :twisted:
Es ēst un tad komentēt! :D
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby čība » 28 Jan 2010, 13:22

Kriste wrote:Biinumz, es gribētu iebilst - man arī ir šķība seja... Nu diez gan, bet par vīriešu uzmanības trūkumu dzīves laikā īpaši sūdzējusies neesmu! Arī rokas un kājas nav vienādas... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Es gan te mazliet ne pa tēmu, bet... damā simetrija neeksistē :D Varbūt tapēc arī nav absolūtais ideāls? Visi cilvēki ir šķībi :lol: Izstādēs noteikti daudzus diskvalificētu un nebūtu viņi pielaižami vaislai :D Gan eksterjera defekti, gan psiholoģiskās problēmas, slikti apmācīti utt :lol:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Bīgls / Beagle

Postby Robins » 28 Jan 2010, 13:25

Nu jūs te bišķi jaucaties. Nemanīju, ka kāds būtu teicis - nesmuks, jo nav simetrisks. Doma galvenokārt ir tāda, ka, ja vēl būtu simetrisks, tad būtu vēl smukāks...

čība Tas tāpēc, ka cilvēkiem jau gadsimtiem pieklibo vaislas atlase. Un, simetrija, tāpat kā citas absolūtas lietas, varbūt arī ka neeksistē, bet tas nenozīmē, ka uz to nevar tiekties...
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 28 Jan 2010, 13:28

Robin - klausies, ko māte saka! :mrgreen:
biinumz wrote:Kriste, gauži vienkārši - cilvēkam, tāpat kā visiem dzīvniekiem (man liekas, ka prusakiem un putniem t.sk.) pievilcīgs liekas simetrisks indivīds. tas ir noskaidrots pētījumos un eksperimentos, ka cilvēki daudz biežāk par skaistu cilvēku vai dzīvnieku atzīst tādu, kurš ir maksimāli simetrisks. tātad tīri psiholoģiski starp diviem citādi līdzvērtīgiem suņiem izvēlēsies simetriskāko.


Es saprotu šo tā, kā saprotu! :mrgreen:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Bīgls / Beagle

Postby čība » 28 Jan 2010, 13:37

Robins wrote:čība Tas tāpēc, ka cilvēkiem jau gadsimtiem pieklibo vaislas atlase. Un, simetrija, tāpat kā citas absolūtas lietas, varbūt arī ka neeksistē, bet tas nenozīmē, ka uz to nevar tiekties...

Tieksties nav nekas slikts, to jau es nesaku. vienkārši absolūtā simetrija kā tāda nepastāv, sākot jau ar to, ka sirds neatrodas vidū...
Nu man ir vairāk darīšana ar suņiem, kur galvenais ir darba spējas. Tiesa arī eksterjeru vērtē, bet nu tam, cik tam liela nozīme... Tas jau arī atkarīgs kādam mērķim cilvēks pērk suni un kādu mērķi vēlas sasniegt pārojot suņus.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Bīgls / Beagle

Postby Robins » 28 Jan 2010, 13:40

Māte, kā jau vecāks cilvēks, raksta lēnām, tāpēc reizēm izsakās neprecīzi, lai ietaupītu burteļus, kā arī viņas profesionālās vajadzības pieradinājušas būt lakoniskai.
Savukārt man, kā jaunākās paaudzes pārstāvim, izpratnes pamats ir relativitātes teorija un nenoteiktības princips, tāpēc es absolūtas lietas uztveru kā alegorijas, un saprotu, ka runa tāpat ir par salīdzināšanu ar citām.
Bet runājot par konkrēto citātu, tur skaidri un gaiši ir teikts "starp diviem... ... izvēlēsies simetriskāko", kā arī nedaudz padomājot, ir skaidrs, ka "eksperiments" var nozīmēt statistisku datu apstrādi, kur cilvēki izvēlas "skaisto" starp simetriskākiem un mazāk simetriskiem indivīdiem. Jālasa starp rindām...
User avatar
Robins
Junior
Junior
 
Posts: 765
Images: 43
Joined: 13 Jan 2010, 16:18

Re: Bīgls / Beagle

Postby biinumz » 28 Jan 2010, 15:23

Robins wrote: "eksperiments" var nozīmēt statistisku datu apstrādi, kur cilvēki izvēlas "skaisto" starp simetriskākiem un mazāk simetriskiem indivīdiem. Jālasa starp rindām...


ļoti precīzi. malacis, Robin.
esmu lasījusi vairākus līdzīgu eksperimentu rezultātus, kur cilvēkiem noliek tur x skaitu bilžu un liek sarindot, kurš nu te smukāks vai piešķirt vērtējumu kaut kādā skalā. tā tās bildes rāda un rāda daudziem, kamēr savelk kvantitatīvos rezultātus un cilvēki par skaistiem ir nosaukuši (salikuši smukumtopu, sadevuši smukumatzimes vairak) biezhak tos, kuriem sejas vai kjermenis (citur bija pilna auguma, citur tikai gjimji) ir maksimali simetrisks (ne absoluti simetrisks) (ko attiecigi noteica bildes apstradajot ar datoru un novertejot simetriju kaut kados procentos... ar vardu sakot avota un atsauces nav, bet ar shadu faktu esmu saskarusies. un komentaros lasijusi, ka tas attiecas ari uz citam sugam - zveri ari izveloties pari, nereti noverojams, ka izvelas sismetriskako individu (nav runa par tam sugam, kur vienkarshi izkaujas un pec kautinja vairs neviens nav simetrisks :lol: ), bet par taurenjiem, putniem, zivim utt. isi sakot: simetrisks nav smuks, bet simetriskaks ir smukaks ;)
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Bīgls / Beagle

Postby biinumz » 28 Jan 2010, 15:26

un vispar, ja shita tema dikti interese, droshi vien iemetot google symmetry un attraction var dabut petijumus, sevishkji, ja taja schollar google iemet, kur tam ir ari kads zinatnisks ne tikai populari izklaidejoshs raksturs.
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Bīgls / Beagle

Postby Kriste » 28 Jan 2010, 18:38

Es tomēr pati arī atradu kucēnu, nu ar ļoti asimetrisku purniņa krāsojumu... Nu, tāds dikti amizants... 8-)
Image
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Bīgls / Beagle

Postby biinumz » 28 Jan 2010, 19:58

kas te prasīja, kam mūsu krajā acis vaļā? nu man ir acis vaļā. a kas?
Image
un bračkam arī smukas zilas...
Image
nu un citiem brāļiem un māsām arī ir, tikai visi negribēja pozēt 8-) samācījušies staigāt (nu vismaz viņi domā, ka tā ir staigāšana) un nav vairs kadrā noķerami - migrē te.
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Bīgls / Beagle

Postby Eklēriņš » 28 Jan 2010, 20:08

Ar katru dienu arvien feināki un feināki! Nāksies vien aut kājas un braukt ciemā mazos rupucīšus paņurcīt :D Gan jau vēl tik ātri nerāpo lai no manis aizmuktu :lol:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Bīgls / Beagle

Postby biinumz » 29 Jan 2010, 13:17

Tā, tā, tā... Nu ja jau jūs nevarat atbraukt pie manis, tad es galu galā varu iet pie jums arī pati.
Staigāt, kā redzat, es protu... ārprāc, kur tās sievišķās formas smagas. velk pie zemes.
Image
Augšā esmu! Jau eju :)
Image
Ak, nē - galva arī, izrādās, ir smaga!
Image
Oho, tur ir nākamais līmenis!
Image
Pēc visiem šiem piedzīvojumiem man vajag mazliet atgulties, padomāt... nekur vairs neiešu. man pietiek.
Image
nē, nu varbūt tomēr vēl mazdrusciņ - šķiet, tur ir kaut kas interesants.
Image
www.muki.lv
biinumz
Puppy
Puppy
 
Posts: 341
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 18:59
Location: Riga

Re: Bīgls / Beagle

Postby Zuks » 29 Jan 2010, 13:35

:lol: SUPER! Tās bildes ar pie zemes velkoājiem abiem galiem ir visfeinākās!!! :D
Zuks
Junior
Junior
 
Posts: 619
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:29
Location: Salspils; Salspils novads

PreviousNext

Return to Suņu šķirnes

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests