Mužīgais jautājums - labākā barība

Grooming and Feeding of Dogs

Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby eldberg » 13 Jan 2010, 16:06

Laipn izteikties ko paši ēdat (lab, jūsu mīluļi) un +/- ko saskatat sava suņa barībā labu/sliktu.
Barības firmām/reklamētājiem - veidot savus topic (informatīvi, ne izplatīšanas nolūkos, ja reklāma nav saskaņota
Piem: X- barība
Pēc laika izplatītājiem būs standarta forma pēc kā varēs likt info par savu barību.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Noise » 13 Jan 2010, 16:17

mees tagad eedam jau tresho maisu ar Hills, jo joprojaam ir akcija 12kg maiss par £29 :twisted:
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Margarita » 13 Jan 2010, 17:27

Manējā ēd jau kuro maisu ar EP lillā krāsā. Vienīgā, no kuras viņai nav alerģijas, neizkrīt spalva, neasaro acis utt.. Priekš manis paliek drusku tā kā par dārgu, bet...nav jau variantu.
Margarita
Baby
Baby
 
Posts: 12
Joined: 13 Jan 2010, 14:26

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Bafija » 13 Jan 2010, 17:32

Margarita wrote:Manējā ēd jau kuro maisu ar EP lillā krāsā. Vienīgā, no kuras viņai nav alerģijas, neizkrīt spalva, neasaro acis utt.. Priekš manis paliek drusku tā kā par dārgu, bet...nav jau variantu.


EP - Eagle Pack? - man vislabākie vārdi par šo barību. Ntie metieni izaudzēti un suņi baroti (cik nu maciņš atļāva). Bet cik maz zināms, tad EP vairs EU neieved un tagad Britos ražo Golden Eagle, kurš man (ar zivi paņēmām ) ne visai :?
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby De Palma » 13 Jan 2010, 18:07

Mēs ēdam Biomill Premium. Kad būs Biomill Classic (it kā pēc 1 mēneša) pirksim to, jo lētāka. Esam apmierinātas, ēdam jau pusgadu Adult Maxi.
Vai ir vēl kāds, kas lieto šo barību? Kādām šķirnēm?
Last edited by De Palma on 21 Jan 2010, 09:55, edited 1 time in total.
User avatar
De Palma
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 13 Jan 2010, 15:30

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby undd » 13 Jan 2010, 19:59

netaisīšu jaunu tēmu, kā tas bija iekš dogiem, ielikšu tepat noderīgu info par sausajām barībām

Te var apskatīties, kādi ingredienti skaitās sliktie sausajās barībās un kāpēc:
(tā var mēģināt arī saprast, vai konkrēta barība ir ok vai nav)

http://www.dogfoodproject.com/index.php ... ngredients

Savukārt, šeit var paskatīties reitingu sausajām barībām pēc * shēmas, ar sastāviem un ar atsauksmēm (tiesa, ne visām barībām).
http://www.dogfoodanalysis.com/dog_food ... .php/cat/1

(c) mad.zhy
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby De Palma » 13 Jan 2010, 20:10

Jautājums par šiem uzrādītajiem saitiem!
Cik saprotu, tad tie ir Amerikas saiti.
Bet ES jau ir pilnīgi citi noteikumi un man liekas, ka galvenais uz ko jāskatās, lai ražotājs garantē, ka izmantotās izejvielas ir dabiskas un nav ģenētiksi modificētas izejvielas vai izmantotā vista, kas barota ar nezin kādiem proteīniem augšanai. Amerikā jau arī cilvēku pārtika ir daudz neveselīgāka.
Es vispār skeptiski skatos uz amerikāņu aptaujām.
Subjektīvs viedoklis.
User avatar
De Palma
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 13 Jan 2010, 15:30

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby undd » 13 Jan 2010, 20:48

De Palma, es uz šo jautājumu laikam nepratīšu atbildēt : ) Varu tikai pēc personīgās pieredzes vadīties (lai gan tas arī ir tikai subjektīvs vērtējums ņemot vērā katra dzīvnieka individuālo uzņēmību pret kādu nebūt pārtiku), ka tai zvaigznīšu tabulai tomēr sava jēga ir, bez tam, vai tad USA tam pašam Acana ir citādāks sastāvs kā pie mums pieejamais? Var jau būt, ņemot vērā to, ka daudz ko priekš mums ražo kā priekš 3ajām valstīm.
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Margarita » 13 Jan 2010, 21:20

Bafija wrote:
Margarita wrote:Manējā ēd jau kuro maisu ar EP lillā krāsā. Vienīgā, no kuras viņai nav alerģijas, neizkrīt spalva, neasaro acis utt.. Priekš manis paliek drusku tā kā par dārgu, bet...nav jau variantu.


EP - Eagle Pack? - man vislabākie vārdi par šo barību. Ntie metieni izaudzēti un suņi baroti (cik nu maciņš atļāva). Bet cik maz zināms, tad EP vairs EU neieved un tagad Britos ražo Golden Eagle, kurš man (ar zivi paņēmām ) ne visai :?

Jā, Eagle Pack. Es arī dzirdēju, ka vairs neievedīs, bet kā veikalā uz Brīvības ielas vēl bija šī barība un pārdevēja par tās izņemšanu no tirdzniecības neko nezināja teikt. Lieki teikt, ka esmu tādā nelielā, ha- ha, izmisumā par to, ko tad dot šīs vietā :(...
Margarita
Baby
Baby
 
Posts: 12
Joined: 13 Jan 2010, 14:26

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Bircha » 13 Jan 2010, 21:52

Mēs ēdam ADVANCE
Image
Image
User avatar
Bircha
Baby
Baby
 
Posts: 95
Joined: 13 Jan 2010, 17:01
Location: Rīga

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Ivrello » 13 Jan 2010, 22:02

Es arī savam dodu Advanci. Pagaidām atsauksmes tikai tās labākās. ;)
Image
User avatar
Ivrello
Baby
Baby
 
Posts: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:04
Location: Jelgava

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby zukins » 13 Jan 2010, 22:11

Manējās ēd Canidae, konkrētāk Lamb & Rice. Esmu mēģinājusi dot arī citas barības (to skaitā Hills, RC, HD, Eucanuba, Nutra Gold, Nutra Nuggets, Husse), bet no tām vai nu sametās pumpas, vai iestājās spalvas "lapkritis". Tad nu palikām pie Canidae :)
Last edited by zukins on 14 Jan 2010, 12:03, edited 1 time in total.
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Feebe » 13 Jan 2010, 22:17

Manējie ar ēd Canidae, ne no vienas nav tā spalva spīdējusi, un suņiem garšo!
User avatar
Feebe
Baby
Baby
 
Posts: 9
Joined: 13 Jan 2010, 15:33

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby OrlandoSeaHorse » 14 Jan 2010, 01:05

Mes edam "Specific". Patik visada zina: suniem garso, spalva utt - loti laba, cena zemaka neka citam kvalitativam te dabujamam baribam. Par pasutisanu ar nav ipasi jauztraucas - piezvanu vetarstei un nakosa-aiznakosa diena varu braukt pakal. Ja radisies kaut kadi logistikas sarezgijumi, esam gatavi meginat Biomill - vienreiz, kad mums bija juku laiki un pirku sur tur so to, izmeginajam ari Biomill un skita labs. To vispar pieved pie durvim, par tadu pasu cenu ka Specific.
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Mikka » 14 Jan 2010, 09:34

Mēs mēģinājām gan RC, Hills un Happy Dog, bet tagad jau ilgu laiku esam apstājušies pie ORIJEN 6 Fish.
A home without a dog is just a house...
User avatar
Mikka
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 13 Jan 2010, 13:35

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby silverequs » 14 Jan 2010, 09:36

:shock: Pēc tās barību salīdzinošās tabulas sanāk, ka mera dog, hills un advance ir vienā līmenī ar Pedigree... :shock:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby madzhy » 14 Jan 2010, 11:25

Protams, tie reitingi nav absolūtie rādītāji.. Bet, piemēram, tas, ka Hills un Royal Canin visā pasaulē nav uz pusi tik populārs, kā LV, ir skaidrs.. Citviet pasaulē tāda Acana augstāk kotējās par tām (aiz Canidae un Orijen). Tāpat arī man nebija brīnums, ka pēc tam viena no barībām, kas seko, ir arī Arden Grange, neskatoties uz to, ka LV tā ir mazpopulāra barība. Par Mera dog neko nezinu, es vispār tagad esmu nedaudz atgājusi no sausajām barībām, jo savējo jau 9 mēn. baroju ar naturālo. :)
Tagad gan gribu atkal pāriet uz sauso vismaz kā backgroundu, (50/50- varbūt kādam tas neliekas ok, bet negribas savu barot vai nu tikai ar konservantiem, vai nu tikai ar līdz galam nesabalansētu naturālo) bet tās barības, par kurām domāju interesēties, visas ir 1*.. :D Tajā pašā laikā es galīgi neteiktu, ka tas pats Happy dog vai Cibau būtu 1* barības kopā ar Pedigree (vnk Pedigree acīmredzot nevarēja ielikt zemāku vērtējumu :D). Lai vai kā, apčekojot arī citas līdzīgas lapas, tai skaitā neamerikāniskas, Canidae un Orijen diezgan nemainīgi turās augšpusē- protams, ar lērumu citu barību (topā visādas naturālas formulas). Protams, lielāko daļu mēs šeit LV nemaz nevaram dabūt.
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby Noise » 14 Jan 2010, 11:36

silverequs wrote::shock: Pēc tās barību salīdzinošās tabulas sanāk, ka mera dog, hills un advance ir vienā līmenī ar Pedigree... :shock:


nu, es neesmu hills fans per se, galvenokaart jau taapeec, ka cena ir neadekvaati augsta kvalitaatei, bet man nav alergjiski/problemaatiski sunji un vinji shobriid eed vinju labi un arii izskataas labi. kad akcija beigsies paariesim atpakalj uz arden grange, kas man ljoooti patiik.

jaa, esam meegjinaajushi orijen, man patiik un sunjiem garsho, bet lai arii man nav smagsvara kategorijas vauvas, diemzheel triis sunjus ar orijen nevaru atljauties barot :(
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby madzhy » 14 Jan 2010, 11:37

P.S. Ja man pašlaik būtu neierobežotāki fin. resursi, riteni no jauna negudrotu un barotu vienkārši ar Canidae vai Orijen. :D (pārbaudīts, ka manējam der)
P.S.2. Zinu vienu cilvēku, kuram pieder citāts: "Jebkura lētākā sausā barība ir labāka par naturālo, jo tā vienalga būs pamatos labāk sabalansēta."
Nu man tur būtu, ko oponēt, bet ir arī, ko padomāt. :)
P.S.3. Nuu, domāju, ka Hills +/- ir ok barība (salīdzinoši ar citām līdzīgām), manējais ēda kucēnības periodā, vnk tieši tā- cena šķiet neadekvāta kvalitātei..
Last edited by madzhy on 14 Jan 2010, 11:52, edited 1 time in total.
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Mužīgais jautājums - labākā barība

Postby silverequs » 14 Jan 2010, 11:50

Nē nu forši esmu barojusi ar visām 6* barībām, kuras varēju dabūt un vispār ar augstāk kotētākām barībām, rezultāts

Canidae (kamēr bija kucēns rija kā negudrs) - varu ēst pati, nevajag runāt par normām un ka tas vēderā piebriest, vienkārši zvērs izskatās pēc nobadinātas antilopes
Arden Grange - Pēc nedēļas izsitās pumpas, ļoti nepatīkamas sarkanas un niezošas, bet suns ēda un fiziski izskatījās labi
Eagle Pack - alerģiskās pumpas un apetīte ne sevišķi
Taste of wild - negaršo
Nutra Gold - pirmo paciņu ar mokām nolocīja, pēc tam neēda
Nutra Nuggets - apnika pārāk ātri
1st choise - it ka ir ok, bet man personīgi nepatika kā suns izskatījās ēdot šo barību, apetīti viņā katrā gadījumā šī barība nerosināja
Acana - Drausmīgas blaugznas (ņem kuru gribi no visām)
Orijen - Drausmīgas blaugznas (šo tālāk provēt maciņš neatļāva)
Hill's - sasniegums, tas mums tā kā garšoja, nu aptuveni varētu palikt pie šīs barības, pluss suns izskatījās "ar tauciņu" kā saka blaugznas pazuda
Tagad suns ēd Advanci (lamb and rice) blaugznas nav novērotas perfektā fiiskā kondīcijā, apetīte ir ļoti laba, čupas salīdzinot ar hills mazākas un vēdera izeja labāka

Pat nezinu, ko paprovēt vēl, ja nu gadījumā mani šī barība vairs neapmierinās, gribētu tā kā to Pro Pac paprovēt, bet nez, kuros veikalos viņu tirgo, jo pirms lielā maisa mums no sākuma ir barības tests uz 3 kg, ja pa to laiku viss ok, tad pārejam, ja ne, tad ne.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Next

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests