Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

All About Forum

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby ingaanna » 14 Jan 2010, 01:36

Sintija wrote:Eldberg, LondLond, RuncZ un es...

nebūs par īsu? ...
Jebkurā gadījumā, lai jums veicas! :D
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby ingaanna » 14 Jan 2010, 01:37

ingaanna wrote:
Sintija wrote:Eldberg, LondLond, RuncZ un es...

nebūs par īsu? ...
Jebkurā gadījumā, lai jums veicas! :D

Es to tā domāju, ka dikti daudz darba :D
http://www.meafiton.com ~ FCI kennel Meafiton ~ Grosser Schweizer Sennenhund & Bouledogue Francais
User avatar
ingaanna
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1970
Joined: 13 Jan 2010, 17:06
Location: Latvia, Ogre

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Sintija » 14 Jan 2010, 01:38

Tas ir pagaidām. Paldies, paldies, veiksme noderēs!:)
User avatar
Sintija
Puppy
Puppy
 
Posts: 267
Joined: 13 Jan 2010, 14:45
Location: Rīga, Liepāja

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby maksis » 14 Jan 2010, 08:51

Man tāds jautājums kopš vakardienas neliek mieru - vai ir kāds iemesls, kāpēc forums netika izvietots uz neatkarīga, neitrāla servera? :roll: Resp., uz tāda, kas nodrošina tikai servera pakalpojumus, bez kaut kādas intereses "suņu lietās"? Cik atminos, LondLond kaut ko piedāvāja. Tas saistīts ar naudas jautājumiem? Tb, ka tad kādam būtu jāmaksā par uzturēšanu vai kā?
Nothing personal, vnk interese.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby maksis » 14 Jan 2010, 09:08

cmoncmon
Palūgšu netaisīt kašķi par tēmu, kas patīk vai ne - es uzdevu konkrētu jautājumu, uz kuru labprāt gribētu saņemt konkrētu atbildi nevis tukšu kašķēšanos.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Bafija » 14 Jan 2010, 09:46

ingaanna wrote:Diezgan dīvaini ir, piemēram, haskiju tēmā. Ko nozīmē - rezervēts? :? Ja cilvēks nezin standartu, lai ļauj uzrakstīt citam. Un tālāk arī ir divi posti - rezervēti informācijai?! Kā to saprast? Es tā varu sev lappusēm pierezervēt? Manuprāt tas nav smuki. :(


Haskijs ir ļoti specifiska šķirne, tādēļ ir rezervēta vieta, lai visi, kas vēlas var apkopot info un tad kopīgiem spēkiem izlikt augšā! Ja Tev ir kas labs un svarīgs ko ielikt, lūdzu, liekam iekšā !
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby čība » 14 Jan 2010, 09:48

rema wrote:neizlasīju visas lapas, varbūt kāds jau pieminējis... bet varbūt vērts padomāt jaunas tēmas izveidošanas iespēju tikai administratoriem? vai varbūt gribētājs var vispirms iesūtīt tēmas nosaukumu, administrators izskata un tad apstiprina/noraida? nu arī ne visās tēmās, piem., pie pazudušajiem dzīvniekiem noteikti ne... citādāk atkal būs kā dogs.lv-desmit vienādas tēmas par paklāju graušanu un čurāšanu istabā un skaidrības nevienam nekādas.

Tad jau adminiem būs jāsāk alga maksāt :D
Dogos jau bija, ka tēmas "apvieno".
pie citiem jautājumiem tā jau vien būs, ka vairākas līdzīgas, jo nu piedodiet... izšķirstīt divas lapas ir ok, bet ja kādas 20 un vairāk, lai atrastu vajadzīgo tēmu, vai kaut ko līdzīgu tēmai... pa traku.
Loģiski ir, ja šķirnēm uztasa to satura rādītāju, bet citās tēmās ir ļoti grūti kaut ko sastrukturizēt. Un nu, ja nu gadās kak raz ļoti līdzīgas tēmas, var jau apvienot... Tās populārākās varbūt var atzīmēt kā teiksim svarīgas, lai būtu visu laiku pirmajā lapā.

maksis wrote:Man tāds jautājums kopš vakardienas neliek mieru - vai ir kāds iemesls, kāpēc forums netika izvietots uz neatkarīga, neitrāla servera? :roll: Resp., uz tāda, kas nodrošina tikai servera pakalpojumus, bez kaut kādas intereses "suņu lietās"? Cik atminos, LondLond kaut ko piedāvāja. Tas saistīts ar naudas jautājumiem? Tb, ka tad kādam būtu jāmaksā par uzturēšanu vai kā?
Nothing personal, vnk interese.

Hmm, mani petnet gan apmierina. Tiesa gan petnet mājaslapa man neiet ne no darba, ne mājām (piekļuve tikai no LV lapām...) Ja uz šo lapu arī tas attiektos, tad es skaļi brēktu : :mrgreen: Runājot par petnet... varbūt kādam ir laiciņš copy-paste vienu rakstiņu? :roll: (izmantošu atsauci uz petnet.lv lietojot info) :)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby BViper » 14 Jan 2010, 10:10

ingaanna wrote:Diezgan dīvaini ir, piemēram, haskiju tēmā. Ko nozīmē - rezervēts? :? Ja cilvēks nezin standartu, lai ļauj uzrakstīt citam. Un tālāk arī ir divi posti - rezervēti informācijai?! Kā to saprast? Es tā varu sev lappusēm pierezervēt? Manuprāt tas nav smuki. :(


Cik zinu, haskiju standartu neviens vēl nav iztulkojis latviski, lai būtu kinoloģiski un juridiski pareizi. Ja Tu vai kāds cits jau ir iztulkojusi šo standartu, lūdzu padalies.
huskyDOTlv

Walk softly and carry a big gun.

Mihi res, non me rebus subiungere conor.
User avatar
BViper
Puppy
Puppy
 
Posts: 196
Joined: 13 Jan 2010, 13:19
Location: EU-Balnazaar, WoW

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby eldberg » 14 Jan 2010, 10:53

Patreiz lūdzu necepties.
Uz doto brīdi šis bija operatīvākais hostinga jautājums un par tālāko risinājumu izlemsim tuvākajā laikā.

Kā arī necepties par to cik posti re rezervēti utt. Visu nevar atrisināt 24 h laikā. Lieko visu nodzēsīs.
Būs vairāki admini un visu sakārtos.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby Demix » 14 Jan 2010, 10:58

ingaanna wrote:Diezgan dīvaini ir, piemēram, haskiju tēmā. Ko nozīmē - rezervēts? :? Ja cilvēks nezin standartu, lai ļauj uzrakstīt citam. Un tālāk arī ir divi posti - rezervēti informācijai?! Kā to saprast? Es tā varu sev lappusēm pierezervēt? Manuprāt tas nav smuki. :(

Nu nezinu,kāpēc nav ielikts tajā pašā Petnetā ir latviski,tur gan bija kļūdas izmēros,bet es norādīju pareizos un viņi izmainīja!Sadaļai IR jāsākas ar raksturojumu un standartu!Labāk tāds nekā nekāds,bet ja kādam kas papildināms,tas būtu tikai jauki :D Es ielikšu!!!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby link » 14 Jan 2010, 11:22

Kāpēc Kolliju tēma pie šķirnēm ir STICKY? Tikai Kolliju.
Un kāpēc Sintija partaisa manas veidotas tēmas? PIem. Am. akitas - KAS bia par problēmu?
link
 

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby eldberg » 14 Jan 2010, 11:30

link wrote:Kāpēc Kolliju tēma pie šķirnēm ir STICKY? Tikai Kolliju.

Jau ir izlabots! sorry
link wrote:Un kāpēc Sintija partaisa manas veidotas tēmas? PIem. Am. akitas - KAS bia par problēmu?

Kas kur kad? konkrēti!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby link » 14 Jan 2010, 11:35

eldberg wrote:
link wrote:Un kāpēc Sintija partaisa manas veidotas tēmas? PIem. Am. akitas - KAS bia par problēmu?

Kas kur kad? konkrēti!

Nu kur vel konretak? :) Es uztaisiju temu par Akitam. Ieliku info, kuru atradu i-neta ieksh http://www.spoki.lv Autore, pec teksta spriezhot, ir laurita, musu Aktaja audzetaja. Ieliku vinas tekstu ar atsauci gan uz Spokiem, gan uz autori. Tagad tema ir izmainita. Autore ir Sintija. Nevaru saprast, kas bija par vainu, kur es kludijos? Paskaidrojiet, ludzu, lai es vairak netaisitu kludas.
link
 

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby admin » 14 Jan 2010, 11:47

link wrote:Nu kur vel konretak? :) Es uztaisiju temu par Akitam. Ieliku info, kuru atradu i-neta ieksh http://www.spoki.lv Autore, pec teksta spriezhot, ir laurita, musu Aktaja audzetaja. Ieliku vinas tekstu ar atsauci gan uz Spokiem, gan uz autori. Tagad tema ir izmainita. Autore ir Sintija. Nevaru saprast, kas bija par vainu, kur es kludijos? Paskaidrojiet, ludzu, lai es vairak netaisitu kludas.

Atnāks Sintija lai pasaka. Pieļauju domu ka nosaukumu piekoriģēja pēc lat/eng standarta .. ja tev ir tik svarīgi, varu nodzēst un būsi tēmas aizsācēja no jauna :)
admin
admin
admin
 
Posts: 14
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 12:10
Location: Latvija

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby link » 14 Jan 2010, 11:49

admin wrote:Pieļauju domu ka nosaukumu piekoriģēja pēc lat/eng standarta .. ja tev ir tik svarīgi, varu nodzēst un būsi tēmas aizsācēja no jauna :)

Nope, tema bija ka reiz LAT/ENG standarta :) Man nav svarigi but par aizsaceju, na svarigi zinat, KAS bija par kludu, kapec temu mainija? Jo es pagaidam neredzu nevienu iemeslu.
link
 

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby admin » 14 Jan 2010, 11:50

link wrote:
admin wrote:Pieļauju domu ka nosaukumu piekoriģēja pēc lat/eng standarta .. ja tev ir tik svarīgi, varu nodzēst un būsi tēmas aizsācēja no jauna :)

Nope, tema bija ka reiz LAT/ENG standarta :) Man nav svarigi but par aizsaceju, na svarigi zinat, KAS bija par kludu, kapec temu mainija? Jo es pagaidam neredzu nevienu iemeslu.

Prasi Sintijai. bet domāju ka tā ir tehniska kļūda vai kas tamlīdzīgs... nav pamata uztraukumam
admin
admin
admin
 
Posts: 14
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 12:10
Location: Latvija

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby zukins » 14 Jan 2010, 11:56

Ko es nepareizu izdariiju, ka mans posts sadala Kollimpiade tika dzests? :) Es tikai ierosinaju ievietot pilnaku info ari seit pat to, kad & kur notiks pasakums, jo linku nevaru atvert un 100% neesmu tada vieniga. Domaju, ka tas butu tikai ieguvums, ja varetu redzet detalizetaku info uzreiz jau pie posta.
User avatar
zukins
Junior
Junior
 
Posts: 556
Images: 14
Joined: 13 Jan 2010, 15:36
Location: LV & LUX

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby admin » 14 Jan 2010, 11:57

zukins wrote:Ko es nepareizu izdariiju, ka mans posts sadala Kollimpiade tika dzests? :) Es tikai ierosinaju ievietot pilnaku info ari seit pat to, kad & kur notiks pasakums, jo linku nevaru atvert un 100% neesmu tada vieniga. Domaju, ka tas butu tikai ieguvums, ja varetu redzet detalizetaku info uzreiz jau pie posta.

Kolimpiādes posts tika ievietots no jauna, nevis caur Admin akauntu. Diemžēl nācās dzēst arī Jūsu postu. Piedošanu. Ievietojiet no jauna. Sorry.
admin
admin
admin
 
Posts: 14
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 12:10
Location: Latvija

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby maksis » 14 Jan 2010, 11:58

eldberg wrote:Patreiz lūdzu necepties.
Uz doto brīdi šis bija operatīvākais hostinga jautājums un par tālāko risinājumu izlemsim tuvākajā laikā.

Paldies par atbildi. Un tomēr ceru, ka šis ir pagaidu variants. Nekad nevienam tikai ar IT saistītā serverī neienāktu prātā, piemēram, piestiprināt kādas īpašas šķirnes tēmu kā "sticky" (lai arī šobrīd tas ir labots). Otrs - ja mani atmiņa neviļ, tad bija diskusija (vai drīzāk jau vnk kašķis) vecajā forumā, kur tieši no PetNet pārstāvja puses tika demonstrēta attieksme pret neLV lietotājiem "ja kaut kas nepatīk, paši vainīgi".
http://www.dogs.lv/board/viewtopic.php? ... et#p364334
Līdzīgu attieksmi tikko izbaudījām no LKFa vadības puses - kādēļ jākāpj uz tā paša grābekļa, veidojot jaunu forumu? OK, ja nu vienīgi finanšu jautājums - ka kādam jāsedz tās hostinga izmaksas... :roll:
P.S. Vēlreiz lūdzu neuztvert šo kā kašķi - vnk šobrīd forums ir veidošanas procesā un domāju, ka šis akurāt ir tas laiks, kad katrs var, ja ne fiziski pielikt savu roku, tad vismaz izteikt kādas savas pārdomas - kā būtu labāk.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Sūdzības/ierosinājumi un administratoru saraksts

Postby admin » 14 Jan 2010, 12:01

maksis wrote:
eldberg wrote:Patreiz lūdzu necepties.
Uz doto brīdi šis bija operatīvākais hostinga jautājums un par tālāko risinājumu izlemsim tuvākajā laikā.

Paldies par atbildi. Un tomēr ceru, ka šis ir pagaidu variants. Nekad nevienam tikai ar IT saistītā serverī neienāktu prātā, piemēram, piestiprināt kādas īpašas šķirnes tēmu kā "sticky" (lai arī šobrīd tas ir labots). Otrs - ja mani atmiņa neviļ, tad bija diskusija (vai drīzāk jau vnk kašķis) vecajā forumā, kur tieši no PetNet pārstāvja puses tika demonstrēta attieksme pret neLV lietotājiem "ja kaut kas nepatīk, paši vainīgi".
http://www.dogs.lv/board/viewtopic.php? ... et#p364334
Līdzīgu attieksmi tikko izbaudījām no LKFa vadības puses - kādēļ jākāpj uz tā paša grābekļa, veidojot jaunu forumu? OK, ja nu vienīgi finanšu jautājums - ka kādam jāsedz tās hostinga izmaksas... :roll:
P.S. Vēlreiz lūdzu neuztvert šo kā kašķi - vnk šobrīd forums ir veidošanas procesā un domāju, ka šis akurāt ir tas laiks, kad katrs var, ja ne fiziski pielikt savu roku, tad vismaz izteikt kādas savas pārdomas - kā būtu labāk.

Pēdējo reizi pasaku! Petnetam nav te (vairs) admina tiesības un pat patnets ir apsolījies nepostēt te neko. Tāpēc LŪDZU par šo tēmu necepties!
Ja kaut kas ir bijis ne tā, to labos, mēs ēterā neesam pat 24h... lab, varbut esam 25...
admin
admin
admin
 
Posts: 14
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 12:10
Location: Latvija

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests