"DEPO"

Miscellaneous

Re: "DEPO"

Postby Zuzanna » 28 Oct 2010, 08:55

Es ar tad pievienošos pozitīvajām atsauksmēm, Depo esmu bijusi ar 2 no 3 saviem lielajiem zvēriem. Par Tigru skaidrs, viņa jau izskatās mīļa un jauka, tur tikai sajūsmas saucieni bij, apmeklētāji atskatījās un sajūsminājās par smuko sunīti :jaa: Arī ar spalvaino un visādi citādi pēc izskata, ne tik draudzīgo, Džolli esam bijuši, un ar nekādu problēmu. Darbinieki laipni, ap kaklu sunim gluži nekrita, bet nekādas pretenzijas arī neizteica. Tagad vēl jāmēģina ar Grantu aiziet, tīri socializācijas nolūkos.
Bet es nekad neaizmirsīšu mūsu pirmo Depo apmeklējumu ar Džolli, vēl tādu maziņu pūkainu lāčuku, kurš pēc brauciena auto noslienājis visu purnu un krūtežu. Kasiere mūs ieraudzīja un sajūsmā metās bužināt un ņurcīt, Džolli, neskatoties uz slapjo kažoku :meitenedejo: Toties Džollim bij vislabākās atmiņas par pirmo veikala apmeklējumu!
Image
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: "DEPO"

Postby energy » 28 Oct 2010, 09:36

Acana ir pieejama DEPO (Liepājā arī pilni plaukti).
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: "DEPO"

Postby Inese A » 28 Oct 2010, 10:04

Mēs ar mopšiem arī braucam uz Berģu Depo :esmilu: , viņiem ļoti patīk gan vienkārši tāpat pastaigāt, gan ratos pavizināties, personāls vienmēr ļoti laipns un izpalīdzīgs:) Tieši šī jaukā attieksme reizēm pat bez īpašas vajadzības vilina iebraukt un nopirkt kādu gardumu vai mantiņu suņiem:)
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: "DEPO"

Postby pixy » 30 Oct 2010, 18:58

Tiem, kas dod suņiem Calci delice, Depo maksā 5.20 (ar Depo karti).Laba cena, vismaz tajā klīnikā, kur pirku, bija stipri dārgāk, nezinu, kā citur.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: "DEPO"

Postby lauva » 30 Oct 2010, 20:56

interesanti,bet nekad neesmu mēģinājusi ar suni iet Liepājas DEPO. es viņu parasti ārpusē piesienu.
vienreiz bija dikti smieklīgi,ka laukā no veikala iznāca viens darbinieks un sāka ar mums runāties - pamatdoma bija tāda,ka nabaga suns,saimniece šamo pie veikala piesējusi,bet tāpat jau notiekot arī dzīvē - sievietes vīriešus piesienot un sakot,ka ar viņiem viss būs ok :D vīriešu solidaritātes dēļ darbinieks pie suņa pasēdēja visu laiku,kāmēr biju veikalā,jo "ja jau vienu veci pie veikala piesien,tad otrs uz tādām lietām nevarot mierīgu sirdi noskatīties" :hih:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: "DEPO"

Postby Ivettta » 30 Oct 2010, 21:00

Es ar Grateli esmu bijusi Liepajas Deko, nekada vaina, darbinieki laipni. :)
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: "DEPO"

Postby Panda Bear » 30 Oct 2010, 21:27

Mēs ar Robčiku laiku pa laikam iebraucam Berģu Depo, ejam paspēlēties ar trušiem, zivtiņām un pārējiem zvēriņiem. Robčikam tur jau ir draudzenes. Pie kases ar parādām "kaķīti", saņemam uzslavas.
Nevaru nepieminēt, zvēru nodaļā tur strādā fantastiski jauka sieviete rudiem matiem(vārdu neatceros), tik kompetenta, mīļa, gribas braukt atkal un atkal :dejosuns: .
Man Depo vispār ļoti patīk, pērku tur savas vīna lietas, augus, sēklas. Forši! Tāda ģimeniska attieksme, tas ļoti patīk!
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: "DEPO"

Postby Maija_Dakota » 30 Oct 2010, 21:44

lauva wrote: es viņu parasti ārpusē piesienu

Vai Liepāja ir pasaku zeme? Man būtu bail atstāt savu suni ārpusē pie veikala, jo kāds cits var suni nozagt, sist vai kaitināt :ninja:
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: "DEPO"

Postby energy » 30 Oct 2010, 21:53

lauva wrote:interesanti,bet nekad neesmu mēģinājusi ar suni iet Liepājas DEPO. es viņu parasti ārpusē piesienu.

Mēs parasti Krosbiju iesēdinām ratos, viņš ar ķepām uzceļas uz ratu malas, lai visu redzētu un tā arī staigājam pa DEPO :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: "DEPO"

Postby lauva » 30 Oct 2010, 22:20

Maija_Dakota wrote:
lauva wrote: es viņu parasti ārpusē piesienu

Vai Liepāja ir pasaku zeme? Man būtu bail atstāt savu suni ārpusē pie veikala, jo kāds cits var suni nozagt, sist vai kaitināt :ninja:


nez gan ciik stulbam ir jābūt cilvēkam,lai sistu un kaitinātu rotveileru,kur nu vēl zagtu zem kamerām.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: "DEPO"

Postby Ivettta » 30 Oct 2010, 22:25

Ja neshaubos, tad Jelgava paris dienas atpakal bija nosperts rots. Bija piesiets pie veikala. Bet vinu atrada peecaak, tas ir, atdeva atpakal. :sajucis:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: "DEPO"

Postby ingo » 31 Oct 2010, 13:21

Mēs diezgan bieži ar suņiem iegriežamies Liepājas Depo, abi parasti iet ar kājām :jautri: jo Teo ir pieradis visur, kur tas iespējams, pārvietoties uz savām četrām. Greisa uzskata par savu pienākumu ielīst pie kasieres apsveicināties :koslene: Kad es neļauju, tad kasierītes parasti saka, lai taču ļaujot suņam sasveicināties :jautri:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: "DEPO"

Postby Unkas » 31 Oct 2010, 13:31

Man patīk Juglas Depo. Ja man ko suņiem vajag tur viss ir lielā izvēlē, gan gultiņas , gan kaklasiksnas, gan visas iespējamās barības. Laipnas un atsaucīgas meitenes vienmēr palīdz piemeklēt tieši to ko man vajag.
Unkas
 

Re: "DEPO"

Postby energy » 31 Oct 2010, 17:22

Pēc šodienas DEPO apmeklēšanas gribu piekrist viedoklim, ka pārdevēji ir ok, bet pircēji gan gadās riebīgi.
Viens onka stāvot rindā skaļi ar pārdevēju sāka runāt, ka redz ar dzīvniekiem ratiņos (Krosbijs bija ratiņos iecelts) drīkstot veikalā ierasties un viņš gribētu ņemt līdzi govi, tikai ratiņi esot par mazu.
Es tāpat atbildēju, ka viņam briesmīgas problēmas ar ratiņiem un govīm, un vispār pats tāds pārgudrs (kaut ko tā apmēram). Konflikts bija izsmelts :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: "DEPO"

Postby Inese A » 31 Oct 2010, 17:26

energy wrote:viņš gribētu ņemt līdzi govi, tikai ratiņi esot par mazu.


:jautri: :jautri: :jautri:
Onkam viss ok ar humora izjūtu:)
http://summersweetdonatella.webs.com
Image
www.nesalsti.lv
User avatar
Inese A
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1656
Joined: 13 Jan 2010, 14:09
Location: Sigulda

Re: "DEPO"

Postby undd » 31 Oct 2010, 19:53

Panda Bear wrote:Nevaru nepieminēt, zvēru nodaļā tur strādā fantastiski jauka sieviete rudiem matiem(vārdu neatceros), tik kompetenta, mīļa, gribas braukt atkal un atkal :dejosuns:


Una :jaa: Viņa tiešām ir cilvēks Savā vietā, vismaz komunicējot ar viņu tādu iespaidu atstāj, galvenais, ka par akvāriju un zivīm nesastāstīs brīnumlietas, tiešām reti kad zoonodaļās/veikalos var atrast tik kompetentu darbinieku, vismaz akvāriju jautājumos pavisam noteikti
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: "DEPO"

Postby Korfa » 01 Nov 2010, 09:23

Šī ir vienīgā pārdevēja, pie kuras es nebaidītos kādu sūtīt konsultēties akvāriju jautājumos.
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: "DEPO"

Postby Sandra » 01 Nov 2010, 09:56

Pag, pag... es pareizi izlasīju. Veikalā "Depo" drīkst iet iekšā ar suni? :kucens:
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: "DEPO"

Postby Sisija » 01 Nov 2010, 10:07

Sandra wrote:Pag, pag... es pareizi izlasīju. Veikalā "Depo" drīkst iet iekšā ar suni? :kucens:

Pareizi izlasīji :rej: , mēs arī uz Berģu un Ulmaņgatves Depo piestaigājam.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: "DEPO"

Postby brex » 01 Nov 2010, 20:20

lauva wrote:
Maija_Dakota wrote:
lauva wrote: es viņu parasti ārpusē piesienu

Vai Liepāja ir pasaku zeme? Man būtu bail atstāt savu suni ārpusē pie veikala, jo kāds cits var suni nozagt, sist vai kaitināt :ninja:


nez gan ciik stulbam ir jābūt cilvēkam,lai sistu un kaitinātu rotveileru,kur nu vēl zagtu zem kamerām.


http://www.tvnet.lv/zala_zeme/miluli/35 ... _palidzeja

a kapec ne vienkarsi atsiet - tak fanigi, ko?? Labak neatstaj suni piesiet ara
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron