Sidžeja un Groms!

Blogs and Chats

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Eklēriņš » 19 Oct 2010, 15:46

Ne vella nav samtaina :velnins: Liekas 15 minūtes mazāk gulētas gan! :gul: Un tad veru acis vaļā :lamajas: , gribu jau :pagalvu: un ieraugu tos divus ģīmīšus :rej: , domā vairs kāda dusma kaut kur vēl aizķērusies ir - NEA! Tie nevainīgie ģīmīši un slapjās mēles, laimīgie purniņi, ka memmis beidzot acis atvēris un nu tik būs lielā mīļošanās :esmilu:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 25 Oct 2010, 17:18

Tā par kombīti tomēr mēģināšu, jo esmu noskatījusi ezydog mājas lapā vienu kombi :jaa: nu ceru ,ka būs labāk vismaz nebūs pilnīgi netīrs viņš :hih: Jo tagad ir tā, kad izejam ārā, ejam parasti ar vesti atstarojošo tad viņš iet tik jocīgi, ka tie dubļi tā šļakstās, ka viņam vestei visi sāni ir netīri :pilnmeness:

Un par tām smiltīm gultā beidziet :hih: Es nevaru pagulēt, ja man smilšaina gulta un ādai ar nekāds labums :hih: Bet tas ir mazākais, ko Groms var izdarīt :hih: Man ir bijis tā, ka zem spilvena ir palikts svaigs lielopa kauls :pilnmeness: Nerunāsim par pagalēm un ierastajām mīkstajām mantiņām un bumbiņām.Es tik nesaprotu, kā viņš to spilvenu pec tam smuki atpakaļ noliek, jo es ,kad atnāku mājās nemaz neievēroju, ka šis ir ko pabāzis parasti tad, kad esmu jau ielīdusi gultā un eju gulēt pamanu, ka zem spilvena man dāvaniņas atstātas :pilnmeness: Tagad vnm kad dodu viņam kaulu saku uz savu gultu ,manā nedrīkst :lamajas: Un ierasts rituāls pirms eju gulēt salasu mantiņas un pārnesu uz viņa gultu, izņēmums ir Groma mīļākā mantiņa: bruņurupucis ar to gan ļauju kopā gulēt :hih:

Un tā esmu tagad atkal noslogota, jo esmu tikusi pie darbiņa un vel skola, bet pati esmu apmierināta, jo man patīk šitā visa skriešana un darbošanās visu laiku kkas jādara :jaa: Bet tā kā tagad ienāks regulāri ienākumi esmu nolēmusi beidzot Gromam iegādāties vasaras māju- voljēru :tikainesaki: Vsp doma bij pasūtīt no voljeri.lv ,bet vel skatos, kas labāk un ērtāk pašam Gromucim būs.Un vel jau gribas papētīt cenu atšķirības, bet nu pagaidām nēesmu atradusi vel, kādus ražotājus, kas taisītu būrus pēc voljeri.lv pricipa.Jo gribas man ,lai smuki un Gromam ērti tomēr, tapēc esmu meklējumos pēc ideālā voljēra, bet vienozīmīgi iet daudz raitāk nekā ar idealā kucēna meklējumiem :hih: Tā ka ceru, aprunāties ar kādiem zinošākiem cilvēkiem par voljēriem, kas būtu pirmārais jāskatās un vai ir vērts viņu tagad uz ziemu pirkt vai pagaidīt pavasari, jo reāli, ja nopirktu tagad viņš stāvētu tukš, jo Groms šaubos, ka vēlētos aukstā laikā sēdēt ārā :hih:
Last edited by sidzeja on 25 Oct 2010, 19:08, edited 1 time in total.
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Kriste » 25 Oct 2010, 17:29

Mjā, šitā lieta ar paslēptiem kauliem palagos, ir zināma... :velnins: Par voljēriem paprasi Demix, kur viņa pasūtīja.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 25 Oct 2010, 20:40

Nu esmu jau papētijusi un tagad tik cenas salīdzināšana atlikusi un lielā izvēle un tad tik jātliek datums, kad Gromam jaunā māja taps. :ludzu: Bet vsp baigā cenu atšķirība, jo rēķinos vidēji, ka 400LS-500LS būs vajadzīgi, jo būda jau Gromam ar nav :tikainesaki: Bet tāds voljērs, kā man gribas arī vismaz pagaidām no vienas firmas ir pa 450LS, bet atradu firmu, kas to pašu dara pa 1500LS :shokets: Un vsp tagad būs jāpatirda vojēru īpašnieki, jo, piemēram, man gribas tā, lai tur vējšs nedanco un lietu baigi nesit iekšā tas pats ziemā ar sniegu :neparliecinats:
Bet visiem tas standarts apmēram šāds:
Image
Bet man nepatīk, kad tā priekšējā siena tik plika, bet nevaru tagad izdomāt, kā gribu, jo nevar jau taisīt arī priekšējo pusi no dēlīšiem tad viņš sanāks tādā kā kastē :neparliecinats: Būtu man liels suns varētu likt ,lai to apakšu taisa arī priekšējai sienai no dēlīšiem a augša vaļa, nu sadalīt uz divām daļām... :neparliecinats: Bet bīglam tas galīgi neder, jo viņš šā vai tā neko neredz :jaut:
Re ku atradu bildi, kur tā pussiena uztaisīta tā kā es domāju
Image

Nu laikam jau neko tur nevar izdomāt un jāpaliek tai priekšējai sienai vaļā, jo nu savādāk jau laiakm neko nevar izštukot priekš tik maza suņa :neparliecinats:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Lapsa » 01 Nov 2010, 07:53

Varbūt priekšājai sienai ir vērts piestiprināt organisko stiklu - vējš nepūtīs, bet suncis visu redzēs.
User avatar
Lapsa
Baby
Baby
 
Posts: 70
Joined: 13 Jan 2010, 16:26
Location: Baile Átha Cliath

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 01 Nov 2010, 13:09

Es šodien pētot barības konstatēju, ka man Gromam drīz būs jāpāriet uz senjoru barību :pilnmeness: Kā tas laiks skrien nemaz neliekas, ka Gromsonam būs jau 6 gadi :aizsapnojusies:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Ivettta » 01 Nov 2010, 13:23

sidzeja , no 6 jau senjors :ninja: , tad jau manai Gratelei arii no februara bus japariet uz senjoru. Uj...toch...kaa tas laiks skrien... :soks:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 01 Nov 2010, 13:27

Eukanuba ir no 7 gadu vecuma senjoru barība, bet vsp gribēju zināt, kā ir vai nevaig laicigi pāriet, jo piemēram, no junioru barības uz pieaugušo barību skatās pēc konkrētā suņa tapēc domāju varbūt ir kādas pazīmes, kas liecina, ka vaig ātrāk pariet uz senjoru barību vai arī gluži otrādāk turēties pie parastās pieaugušo barības un pēc iespējas vēlāk pāriet uz to senjoru barību :jaut:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby lauva » 01 Nov 2010, 13:31

mums vets pateica,ka jāskatās individuāli pēc suņa. Tims pieaugušo barību ēda līdz pat 12 gadu vecumam,tad pārgājām uz senioru barību,jo sākās nelielas problēmas ar kājām uz vecumu,ēdot senioru barību nekādu problēmu nav. tā ka - skaties pati :)
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Ivettta » 01 Nov 2010, 13:37

Tev jau noteikti puika aktivs, kaa jau biiglini, man Gratele tada pasiva, labak pagul, vel ir tendence uz aptaukosanos (ieturam dietu). Mes edam Arden Grange, light patlaik, palasiju par senior, vecums, no kada barot ar senior nav pieminets, atkarigs no skirnes, aktivitates pakapes un temperamenta (stresaini suni sadedzina vairak kaloriju). Man Gratele noteikti var pariet uz senior, pec gadiem 1-2 droshi, he he, vina man miera mika. :hug:
http://www.ardengrange.com/Pet-Food/dog ... eedinguide (domajams,ka parejam baribam shadi pashi ieteikumi)
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 01 Nov 2010, 13:43

Tad sanāk, ja suns kustīgs tad labāk laicīgāk pāriet uz to senjoru barību?Būs jāpatirda vets šajā jautājumā, kā labāk darīt :neparliecinats:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Ivettta » 01 Nov 2010, 13:47

Ne, sanaks otradi, ja aktivs suncis, tad var turpinat dot to, ko edis lidz ta seniora vecuma sasniegsanas. :pukudupsis: Katrai skirnei un suna temp. individuali. :ragana: :lasu:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Sidžeja un Groms!

Postby lauva » 01 Nov 2010, 13:50

sidzeja wrote:Tad sanāk, ja suns kustīgs tad labāk laicīgāk pāriet uz to senjoru barību?Būs jāpatirda vets šajā jautājumā, kā labāk darīt :neparliecinats:


manējais vēl 17 gadu vecumā ir dikti,dikti aktīvs un mēs uz senioru barību pārgājām tikai tādēļ,ka sākās nelielas problēmas un lai nebūtu jādod papildus vitamīni un uzturvielas vienkārši pārgājām uz vecsuņu paiku,kur jau tas viss ir iekļauts - kājām,saitēm utml. es tieši tāpat kā Ivettta drīzāk teiktu - jo mazkustīgāks suns,jo ātrāk uz tādu paiku ir jāpāriet. bet es neesmu nekāds specs un kā jau minēju - katram sunim tas esot stipri individuāli. lielie suņi ātrāk pārejot uz senioru paiku kā mazie un vidējie.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 01 Nov 2010, 13:51

Tad būs vel vairāk jānodarbina mans princis, lai viņš neiekristu tik ātri tajā senjoru vecumā :hih:
Un ceru, ka mums nebūs nekādas problēmas ar kājām un ne ar ko citu :ludzu:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Sidžeja un Groms!

Postby lauva » 01 Nov 2010, 13:56

piebildīšu,ka probas ar kājām Timam sākās pasīvajā periodā,kad saimnieki bija totāli sliņķi un attiecīgi suni nenodarbināja. suns uzēdās un tad arī visa šaize sākās. nomainījām paiku,padevām bik vitamīnus un atgriezāmies pie parastās slodzes. un nu jau 5 gadus nekādu problēmu nav bijis (ttt).
un zinot,cik bīgli ir aktīvi,nedomāju,ka vajadzētu būt kādām problēmām.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Ivettta » 01 Nov 2010, 13:59

Jap, domajams, ka bigliem tie seniori ir loooti indivuduali, tik atraktivi un energiski vini ir, taja pat laika tads vacu dogs noteikti jau ed senioru paiku. :kucens:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Sidžeja un Groms!

Postby madzhy » 01 Nov 2010, 14:31

Sidzeja, drīkst savu viedokli iestarpināt? :)
Bīgls 6 gadu vecumā- seniors?! Vidēji maza augumā, atraktīva šķirne- man tā bilde īsti neliekas kopā! :rej:
Man liekas relax vēl ar senioriem, 6 gadu vecumā tas šķiet vairāk attiecas uz lielajiem mastifu, dogu tipa šķirņu suņiem vai extra mazkustīgajiem utml. Protams, Tu pēc sava suņa individuāli skatoties zināsi labāk! ;)
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Kriste » 01 Nov 2010, 15:21

Ivettta wrote:Jap, domajams, ka bigliem tie seniori ir loooti indivuduali, tik atraktivi un energiski vini ir, taja pat laika tads vacu dogs noteikti jau ed senioru paiku. :kucens:


Te noteikti ir jāskatās pēc vidējā dzīves ilguma dažādām šķirnēm. Vācu dogam tas ir daudz mazāks kā bīglam, un, ja vēl ņemam vērā visas veselības problēmas un aktivitāti, tad domāju, ka Gromam vēl par agru pāriet uz senioru...
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Sidžeja un Groms!

Postby Ivettta » 01 Nov 2010, 16:12

Tieshi taa, vaacietis tajos 6-7 gados eediis senioru, bet biiglinieks veel pashos plaukuma gados :dejo: :dejo:
P.s. - Mmm, kurs diez ir musu foruma vecakais bigls? :ninja:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Sidžeja un Groms!

Postby sidzeja » 01 Nov 2010, 23:13

Ivettta wrote:Tieshi taa, vaacietis tajos 6-7 gados eediis senioru, bet biiglinieks veel pashos plaukuma gados :dejo: :dejo:
P.s. - Mmm, kurs diez ir musu foruma vecakais bigls? :ninja:

Varētu būt, ka Groms, bet nēesmu pārliecināta :neparliecinats: :jaa:
Aprunājos jau ar zinošiem cilvēkiem un Groms esot ļoti labi saglabājies un viņam vel labu laiku nevaigot domāt ne par kādu senjor barību :hih: Ta ka ir Jums visiem taisnība. :jaa:
Un mums jaunumi Groms šodien tika pie māsiņas :tikainesaki: Nu ir viņai četras kājas, bet tas nav suns, bet gan trusis :hih: Groms jau sen tādu zvēru nav redzējis :pilnmeness: tomēr izauga kopā ar manu pundurtrusi un ieraugot jauno māsas mājdzivnieku problēmu nav :hih: :dejosuns: Ta ka uz trušiem Gromam nav nekādu instinktu :hih: Protams neļaušu viņiem tusēt divatā kā tas bija ar manu trusi, jo tomēr man bik bail par Gromu, ka viņš ko nenodara mazajai, jo tomēr jau pāris gadus viņš vienīgais mājas mīlulis :rej: Un vsp brīnos par Gromu mums nav kaķu bijis vsp ,bet Groms tik labi ciemos aizbraucot pret viņiem izturas un tā pat pret trušiem cik ilgi jau viņš nav redzējis nevienu trusi, bet te pēkšņi trusis mājās un Groms pilnīgi mierīgs un neliekas ne zinis par jauno iemītnieci. :aizsapnojusies:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests