"DEPO"

Miscellaneous

Re: "DEPO"

Postby čība » 01 Nov 2010, 20:41

Sandra wrote:Pag, pag... es pareizi izlasīju. Veikalā "Depo" drīkst iet iekšā ar suni? :kucens:


Ar visu izmēru suņiem :jaa:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: "DEPO"

Postby undd » 01 Nov 2010, 21:22

lauva wrote:nez gan ciik stulbam ir jābūt cilvēkam,lai sistu un kaitinātu rotveileru,kur nu vēl zagtu zem kamerām.


cilvēki ir dažādi un tu nekad nevari būt pārliecināts, ka garām neiet kāds ne visai godīgs
savulaik no mana vecā buļa nozagšanas pasargāja viņa ne visai jaukais raksturiņš pret šādiem bez uzaicinājuma klāt nākošajiem, bet mēģinājums bija
pirms vairākiem gadiem bija arī gadījums, kad pie veikala tikta nozagta gados veca stafa kucīte, tā kā
domā, ka tie, kas regulāri rimčikus, maximas, drogas utt. apsper, nezin, ka viņi ir zem kameras?! : )
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: "DEPO"

Postby Sandra » 01 Nov 2010, 21:32

Super attieksme! Kad vajadzēs ko piemērīt, dosimies kopā. :esmilu:
Viņus tak nav jāliek ratos? :jautri:
Par to suņu atstāšanu pie veikala vai citām ēkām, kaut uz pusminūtīti.. man ir bail. Tiešām bail, ka nozog vai cits kas neatgadās.
Tādēļ pat uz tuvējo pārtikas veikalu nekad neeju ar suni, ja līdzi nav vēl kāds, kas paliks ārā ar suni kopā.
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: "DEPO"

Postby čība » 01 Nov 2010, 21:37

Sandra wrote:Super attieksme! Kad vajadzēs ko piemērīt, dosimies kopā. :esmilu:
Viņus tak nav jāliek ratos? :jautri:
Par to suņu atstāšanu pie veikala vai citām ēkām, kaut uz pusminūtīti.. man ir bail. Tiešām bail, ka nozog vai cits kas neatgadās.
Tādēļ pat uz tuvējo pārtikas veikalu nekad neeju ar suni, ja līdzi nav vēl kāds, kas paliks ārā ar suni kopā.

A mēs tur vienkārši ejam pastaigāt ^^
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: "DEPO"

Postby lauva » 01 Nov 2010, 22:34

ūūūūūūūūn es šodien biju ar Aslanu Liepājas DEPO!!
vispār baigi smieklīgi - darbinieki izskatījās tādi kā šokēti ieraugot rotveileru. laikam ka līdz šim neviens nebija iedrošinājies ar šitik lielu lopu iet Liepājas veikalā :hih:
mums vajadzēja ventilatorus,atradām,netikām skaidrībā kas un kā,meklējām kādu darbinieku,dīvaini,bet tajā sekcijā neatradām pilnīgi nevienu. gājām meklēt citur,atradām,likās,ka mums tuvāk par 2m neviens netuvosies. :kanepe: bet atradās drosmīgie.
apsargs izskatījās viegli apmulsis un "nemanāmi" staigāja mums nopakaļ. :ninja:
aizgājām uz dzīvnieku nodaļu,Aslans dikti,dikti izpriecājās par dzīvnieciņiem,pavēroja gan trusīšus,gan citus sīklopiņus,kas tikpat ieinteresēti vēroja arī viņu.

bija forši. iesim atkal. pieradināsim viņus pie Aslana :kanepe:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: "DEPO"

Postby čība » 02 Nov 2010, 00:04

lauva wrote:ūūūūūūūūn es šodien biju ar Aslanu Liepājas DEPO!!
vispār baigi smieklīgi - darbinieki izskatījās tādi kā šokēti ieraugot rotveileru. laikam ka līdz šim neviens nebija iedrošinājies ar šitik lielu lopu iet Liepājas veikalā :hih:
mums vajadzēja ventilatorus,atradām,netikām skaidrībā kas un kā,meklējām kādu darbinieku,dīvaini,bet tajā sekcijā neatradām pilnīgi nevienu. gājām meklēt citur,atradām,likās,ka mums tuvāk par 2m neviens netuvosies. :kanepe: bet atradās drosmīgie.
apsargs izskatījās viegli apmulsis un "nemanāmi" staigāja mums nopakaļ. :ninja:
aizgājām uz dzīvnieku nodaļu,Aslans dikti,dikti izpriecājās par dzīvnieciņiem,pavēroja gan trusīšus,gan citus sīklopiņus,kas tikpat ieinteresēti vēroja arī viņu.

bija forši. iesim atkal. pieradināsim viņus pie Aslana :kanepe:


Cik zinu ir lūgums parasti dzīvnieku nodaļā neiet ar suni tā vienkāršā iemesla dēļ, ka tām sīkaļām ir vājas sirsniņas. Man šķiet tas arī depo mājaslapā rakstīts.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: "DEPO"

Postby lauva » 02 Nov 2010, 00:11

khmm.. tas man pat prātā nebija ienācis,man neviens arī neaizrādīja no tur esošajiem darbiniekiem un izskatījās,ka tie sīkdzīvnieciņi to uztevr normāli. ok,vairs tā nedarīsim.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: "DEPO"

Postby lauva » 02 Nov 2010, 00:16

+ paskatījos DEPO ML,bet nekādu tādu info neatradu.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: "DEPO"

Postby čība » 02 Nov 2010, 00:31

lauva wrote:+ paskatījos DEPO ML,bet nekādu tādu info neatradu.


Es jau teicu, ka man šķiet. Kaut kur šito lasīju un mums arī Rīgā Berģos palūdza pie sīkdzīvniekiem neiet. Bet iespējams Liepājā šamējie pieradināti :jaa:
Ja jau nesatraucas un nedauzās gar sienām vai stresā nemēģina ielīst zemē, tad jau ir ok, sunim vismaz iepazīšanās un socializācija :)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: "DEPO"

Postby lauva » 02 Nov 2010, 00:33

nea,viņi ļoti ieinteresēti pielīda paskatīties,Asis ar lielām acīm sēdēja pretī un skatījās. smieklīgi. citi lopiņi vispār ignorēja,tik uzmeta garlaikotu skatienu un turpināja darīt savas lietas. man patika iet ar suni veikalā. gribu vēl tādus veikalus :meitenedejo: :laiks:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: "DEPO"

Postby iveta kazaka » 02 Nov 2010, 08:37

Manai Florai pat bija iemīļots trusītis ar kuru viņa vienmēr sasveicinājās. :samilejies: Arī trusītim bija interesanti, jo nāca apostīties.Bet vienu dienu trusīša vairs nebija,laikam atrada savus īstos saimniekus.Runa ir par Liepājas Depo.
User avatar
iveta kazaka
Baby
Baby
 
Posts: 85
Joined: 16 Jan 2010, 07:41
Location: Liepāja

Re: "DEPO"

Postby undd » 02 Nov 2010, 09:44

Nu nez, man jau šķiet, ka bērni un atsevišķi pieaugušie izraisa šiem kudi lielāku stresu kā suns, suns vismaz pirkstus nebāž kur nevajag un nespiedz :neparliecinats:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: "DEPO"

Postby čība » 02 Nov 2010, 10:09

undd wrote:Nu nez, man jau šķiet, ka bērni un atsevišķi pieaugušie izraisa šiem kudi lielāku stresu kā suns, suns vismaz pirkstus nebāž kur nevajag un nespiedz :neparliecinats:


Ne jau no skata baidās, bet no smaržas. Man bija ļoti sabiedriska žurciņa ar kuru gāju arī ārā (man uz pleca), bet kāpņu telpā pietika saost suni lai viņa pa galvu pa kaklu mestos prom. Gandrīz viņu pazaudēju. A suns bija pāris stāvus zemāk...
Ja dzīvniecļi ir pieraduši un nekādu stersu neizrāda tad jau nav nekādu problēmu. Bet mūs palūdza (nevis lika, vai piespieda) Berģu Depo pie sīkdzīvniekiem neiet ar suni tieši tāpēc, lai nav lieks stress viņiem. Zivtiņas gan sunčiem patīk vērot :jaa:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: "DEPO"

Postby Sisija » 02 Nov 2010, 10:38

Manam brālim ir divi degu, ļoti droši un komunikabli dzīvnieciņi, labprāt sēž uz pleca un tusē pa dzīvokli, kad šos izlaiž no būra, bet, kad es atnāku ciemos pat bez suņa, abi nozūd un vēl kādu laiku pēc manas aiziešanas nav atrodami, acīmredzot tāpēc, ka es smaržoju pēc suņa un kaķa.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: "DEPO"

Postby Jolantina » 14 Nov 2010, 21:13

cik jauka ziņa! DEPO var iet ar suni??? VISOS DEPO?? Pat Daugavpilī???
Jolantina
Puppy
Puppy
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38

Re: "DEPO"

Postby Sisija » 14 Nov 2010, 21:16

Jolantina wrote:cik jauka ziņa! DEPO var iet ar suni??? VISOS DEPO?? Pat Daugavpilī???

:jaa:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: "DEPO"

Postby Jolantina » 14 Nov 2010, 21:25

YEAH! I :sirsninas2: DEPO!
mana malamute baidās no lielajiem izstāžu angāriem...vismaz viena vieta, kur var paradināties! Un iet piemērīt siksnas un uzpurņus:))) un mantiņas!!!
Jolantina
Puppy
Puppy
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38

Re: "DEPO"

Postby maksis » 14 Nov 2010, 21:56

Jolantina wrote:Pat Daugavpilī???

Jā! :kanepe: Un, ja nu kādam tā neliekas - tu taču māki mani atrast, vai ne? :velnins:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: "DEPO"

Postby Jolantina » 14 Nov 2010, 22:01

maksis wrote:
Jolantina wrote:Pat Daugavpilī???

Jā! :kanepe: Un, ja nu kādam tā neliekas - tu taču māki mani atrast, vai ne? :velnins:

:))))) es nemaz nezināju, ka tev ir ar šo sakars:)))
bet tad tiešam varu teikt - mīlu DEPO. Man vispār tas veikals patik, un ja vel tur var klimst ar Basanti - oooiiii:) tagad es zinu, kur brīvdienās iet staigat:)))) :aptracis: :braucam: :koncha:
Jolantina
Puppy
Puppy
 
Posts: 160
Joined: 04 Feb 2010, 10:38

Re: "DEPO"

Postby Demix » 14 May 2011, 10:53

Jāuzjautā maksim:
madja wrote:ehhh... nē, nu es pamēģināšu,kas sanāks.
to raundapu var dabūt dārzkopības veikalos jeb Depo arī?
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests