Bļodiņa

Grooming and Feeding of Dogs

Bļodiņa

Postby pukinjsh » 07 Nov 2010, 15:47

Domāju, ka šeit būs īstā vieta kur iesākt šo diskusiju. Esmu vairākkārt lasījusi par suņu apsildāmajām bļodiņām. :lasu: Šorīt jau mūs pārsteidza tas, ka ūdens sunim sasalis. :( Gribēju uzzināt, vai Latvijā ir iespēja kaut kur iegādāties/pasūtīt šādas bļodiņas? :jaut: Varbūt varat pastāstīt, ko jūs darat, lai jūsu suni ziemā būtu dzeramais ūdens un tas nesasaltu? ;)
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Bļodiņa

Postby FANE » 07 Nov 2010, 16:41

Vairākas reizes dienā mainu un leju siltu :jaa:
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Bļodiņa

Postby Zuzanna » 07 Nov 2010, 16:56

Ja ir normāla ziema ar sniegu (tāda kā pagājušā) tad par dzeramo ūdeni vispār nav ko satraukties, suns pats, pēc vajadzības uzēdīs sniegu. Manējie pagājušoziem šķūrēja pilnām mutēm :hih:
Kailsalā gan mainu-parasti no rīta un vēlā pēcpusdienā, ieleju kārtīgu porciju silta ūdens. Ja pa dienu, vai nakti, tomēr piesalst un suņiem pēkšņi savajagās padzerties tad manējiem nav pilnīgi nekādu problēmu arī ledu palaizīt ^^
http://www.tibetasmastifs.com Tibetas mastifu audzētava SHARNIMA
http://www.tibetasmastifilatvija.jimdo.com TM Latvijā
User avatar
Zuzanna
Junior
Junior
 
Posts: 981
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:52
Location: Jūrmala

Re: Bļodiņa

Postby BikDance » 07 Nov 2010, 19:03

http://www.khmfg.com/thermal-bowl.html

Man gan pašai tas nav aktuāli, bet paskatījos, ka šitādas bļodiņas ebay var nopirkt. Maksā apmēram 25$.
User avatar
BikDance
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 20 Feb 2010, 21:28

Re: Bļodiņa

Postby D'Karlo » 07 Nov 2010, 20:23

:neparliecinats: nez, kādēļ man liekas, kad ziemā siltu ūdeni nevajadzētu dot. kaut kur, kaut kādas tantes, kaut kādā pieturā runāja, kad tas nav labi - dot siltu ūdeni ziemā... es saviem dodu vēsu ūdeni kā ziemā tā vasarā.
User avatar
D'Karlo
Puppy
Puppy
 
Posts: 375
Images: 1
Joined: 03 Apr 2010, 18:54

Re: Bļodiņa

Postby FANE » 07 Nov 2010, 20:44

D'Karlo wrote::neparliecinats: nez, kādēļ man liekas, kad ziemā siltu ūdeni nevajadzētu dot. kaut kur, kaut kādas tantes, kaut kādā pieturā runāja, kad tas nav labi - dot siltu ūdeni ziemā... es saviem dodu vēsu ūdeni kā ziemā tā vasarā.


Jo?? :apstulbis: Suns jau pats nav sasalis, mutes t° tāpat ir tie 37°- 38°, turklāt tas ūdens pēc 15 min vairs nav silts!
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Bļodiņa

Postby D'Karlo » 07 Nov 2010, 20:57

FANE wrote:
D'Karlo wrote::neparliecinats: nez, kādēļ man liekas, kad ziemā siltu ūdeni nevajadzētu dot. kaut kur, kaut kādas tantes, kaut kādā pieturā runāja, kad tas nav labi - dot siltu ūdeni ziemā... es saviem dodu vēsu ūdeni kā ziemā tā vasarā.


Jo?? :apstulbis: Suns jau pats nav sasalis, mutes t° tāpat ir tie 37°- 38°, turklāt tas ūdens pēc 15 min vairs nav silts!


:D prasi tantēm pieturā!
User avatar
D'Karlo
Puppy
Puppy
 
Posts: 375
Images: 1
Joined: 03 Apr 2010, 18:54

Re: Bļodiņa

Postby pukinjsh » 07 Nov 2010, 22:03

Es lasīju, ka ziemā labāk sunim dot siltu ūdeni, jo to dzerot suns arī sasildoties. Taču mans suns negrib siltu dzert. Bet es tik un tā leju, lai vismaz mazdrusciņ ilgāk ūdens neatdziest un nesāk sasalt. Cik vasarā nopētīju, tad sunim nepatīk īpaši ledus, tā kā laikam nederēs Zuzannas variants laizīt ledu. :D Bet nu es pameklēšu un painteresēšos vēl par tām apsildāmajām bļodiņām. Lasīju, ka labāk ir kaut kāda cita, nevis metāla bļoda, jo tur ātrāk sasalst ūdens un tam es piekrītu, taču plastmasas bļodas viņa uzskata par rotāllietām. :lamajas: Vislabāk jau būtu ja kāds pastāstītu par šīm bļodiņām kurš jau ir tādas lietojis, vai ir dzirdēji kādas atsauksmes. :) Pagaidām jāiztiek ar ūdens mainīšanu. Bet kā ir ar tām bļodām, tur var regulēt temperatūru, jeb tur viņa visu laiku ir tāda kāda ir? Ja nevar regulēt temperatūru, vai ūdens nevar būt par siltu? :neparliecinats: :jaut:
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Bļodiņa

Postby energy » 07 Nov 2010, 22:27

Tām bļodām, kurām bija links ielikts, man visvairak nepatīk tas vads. Tas nekas, ka stieple riņķī, bet domāju, ka sunim var sakāroties uzlikt to uz zoba un tad rezultāts būtu bēdīgs :(
Izvēlies kādu keramikas bļodu, tās lēnāk maina temperatūru, nevis kā metāla trauki.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Bļodiņa

Postby pukinjsh » 07 Nov 2010, 22:34

Jā, tas vads arī mani uztrauc, jo suns vēl ir kucēns. Keramikas bļodas mūsu galā ir tikai maza izmēra. :( Meklēšu vēl kaut kur, kur ir lielāka izvēle. Bet kā ar plastmasas bļodiņām? Kā tās uztur siltumu?
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Bļodiņa

Postby energy » 08 Nov 2010, 06:59

Plastmasai arī vajadzētu būt labākai par metāla, bet, ja jau suns tās uztver kā rotaļlietu... Un plastmasas jādomā, kā nostiprināt, lai tik ātri neapgāž (keramika ir smagāka).
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Bļodiņa

Postby Saulpurene » 09 Nov 2010, 10:01

Es ziemā leju siltu. Protams, ne jau kā tēju, bet siltu- apmēram 35 grādi. Kamēr suns ēd, tikmēr vēl padziest. Man abi suņi pēc ēšanas dzer vienmēr- tāpēc zinu, ka ūdeni viņi uzņem. Un pārējā laikā pēc vajadzības uzēd sniegu, ja tāds ir- un tam nav nekāda sakara ar ledus laizīšanu.
Zirgam arī ziemā nesu siltu, jo viņš arī uzturas pastāvīgos āra mīnusos. Varētu jau nest aukstu, pa taisno no akas- dzertu jau, bet taupu dzīvnieka enerģiju, kas nepieciešama, lai to ūdeni pēc tam iekšās saslidītu.
User avatar
Saulpurene
Puppy
Puppy
 
Posts: 410
Images: 1
Joined: 31 Jan 2010, 23:47
Location: Jelgavas novads, Latvija

Re: Bļodiņa

Postby madzhy » 12 Nov 2010, 19:07

Es domāju, ka tas mīts par to- siltu ūdeni nevajag dot- ir radies tādēļ, ka no krāna parasti siltā ūdens kvalitāte esot sliktāka, dažkārt to var redzēt.
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV


Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests