Treniņi

https://www.facebook.com/sleddoglv

Re: Treniņi

Postby Ilze » 24 Oct 2010, 14:37

Mēs arī sev alternatīvo Poliju izvēlējāmies :) 2xpa 7 km piektdien ar suņiem pārī, sestdien noķēru brīdi, kad lija mazliet mazāk, un 7 km ar Caruso un Esprit. Atbraucot mājās bija slapja d..., un prātrs nenesās uz atkārtotu vizīti iekš meža. Šodien: es ar Caruso, Gundega ar Esprit, Reinis ar Vulfu (Emis ir dabūjis pakrūtē mistisku durtu brūci, līdz ar to viņam attelpa) - 7 km, pēc tam pilnīgā haosā sajūdzām sīkos, jo tie vienkārši gāja orbītā: es ar Hilux un Habibi, Gundega ar Hondu, Reinis vēlreiz ar Caruso un Esprit, ar piebildi, ka viņam vispār nav jāminās, lai suņi attīsta krūšu muskuļus uz vilkšanu. Sākumā Esprit šokā, ka kaut kādi knēveļi iet viņai garām. Gribēja ieķert, biki dabūja no manis ribās, un norimās. Tā arī Reinis ar abiem nodzīvijās aizmugurē. Tad Caruso un Esprit sanāca 12 km treniņš.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Treniņi

Postby Alpha » 25 Oct 2010, 14:44

Mūsu jaunais bus tika iemēģināts vietējo maršrutu meklēšanā. Rezultātā, sameklējām diezgan taisnu posmu ap 6 km, bet nu ceļa kvalitāte vietām pielīdzināma offroad. Neskatoties uz lietu un lielajām dubļu plančkām Astro, Bilbo un Marko veica visu ceļi godam (gandrīz nemaz nepiepalīdzēju arkāju, piestumt scooteri). Otru reizi pa tumsu tomēr neizbraucām, pietika ar dubļu masku no pirmās reizes... :meitenedejo:
Vidējais ātrums gan bija zems 16,5km/h, jo regulāri vajadzēja apstāties, dažnedažādu iemeslu dēļ. :chura: , cilvēki, govis...
User avatar
Alpha
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 15 Jan 2010, 15:26

Re: Treniņi

Postby Ilze » 31 Oct 2010, 20:18

Tā kā mums izkrita dalība BW, mēs - pa mežu. Ņēmu vērā Raita stāstīto, un nolēmu izmēģināt treniņu veidot, metot cilpu, t.i., braukt pa trasi 2x kādā posmā. Pirmie - Honda, Habibi. Habibi kaut kā negribēja strādāt, bet, tikko nogriezos no cilpas otreiz uz jau braukto trasi - aizgāja perfekti. Nu, Hondiņš vispār eņģelis. Pagaidām izskatās, ka darbs viņai patīk, un strādā ar atdevi. Ir mazi jauna suņa gļukiņi, bet ko var prasīt no 5,5 mēnešus veca kucēna. Trase - 5,9 km. Hilux, pēc manas hipotēzes - solists. Viens strādā labāk nekā ar kādu kopā. Viens būdams gan mētājās ceļam uz vienu un otru pusi, un tas man prasīja laiku piešauties, bet beigās bija OK. Trase - 5,9 km. Nākamie rindā - Caruso un Emis. Pirmos 7 km viņus dzinu, atlikušos 4 km - skubināju. Un nebija nemaz tik traki uz cilpas. Caruso ir palicis gudrs līdz... un slaistās. Bišķīt pāraudzināju. Šodien jutu rezultātus :) Rezultātā - ar C&E= 11,9 km. Man kopā bišķīt virs 23 km. Būtu vēl izbraukusi ar Vulfu un Esprit, bet metās jau tumšs, a velo spuldzīte nebija uzlādēta.
Šodien: pirmais skrējiens - Honda un Hilux. Kā jau teicu - Hilux ir solists, un ik pa laikam vienkārši tipināja. Tai pat laikā Hondiņš nostiepis pavadu, noliekusi galvu pašī. Sāku domāt, ka jāliek starp jaunuļiem starpsiksna, lai pašītājs pavelk slaistu. Otra iespēja, likt dubulto pajūgu, bet vienu laist garākā pavadā, otru, īsākā. Nākošais brauciens - Vulfa+Bibis, Reinis ar Esprit. Pēc 3 km, Vulfis ir redzamā neomā, un i netaisās skriet. Atkal pašī jaunatne. Samainu Esprit un Vulfu. Kādu gabalu abas strādā teicami, tikai Bibis stutējās pie Esprit. Vēlāk arī Esprit izdomā, ka viņai nav ko iespringt, un vienīgā nostieptā pavada ir starp mani un Habibi. Tā mēs esam nobraukuši 2x 6,9 km. Tad kārta puišiem. Es ar Caruso, Monta - Emis. Pēc 10 km Monta elsdama atzīst, ka esot atguvusi visu, ko neieguva fizkultūras stundā, kas nenotika skolā. Man... gandrīz 25 km. Bez sirdsapziņas pārmetumiem vakarā varu iekost Gundegas gatavoto Napaleona kūku :) Haskijpuikas strādāja labi, un man nebija problēmas šosdien noturēt Caruso lēksī, vai arī pacelt lēksī, ja džekiņš pārgāja solī.
Visādi ražīga brīvdiena :)
Ak jā, un vēl, man ienāca prātā, ka haskijiem nav problēma ieiet trasē otru reizi pa to pašu ceļu. Problēma rodas, ja ieejas vietā pulcējas daudz tautas, un viņiem liekas - tas taču finišs. O, un te aizlauzt šo domāšanu ir problemātiski. Strap citu, es gan jau stāstīju - pērn Lietuvā, manājie bija aizgājuši trasē bildēt un filmēt... Braucot viņiem garām, Caruso domāja, ka tur ir finišs, un pārliecināt, ka tā nav, man viņu bija ļoti grūti. Tā kā arī suņi ir ieraduma būtnes.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Treniņi

Postby Alpha » 03 Nov 2010, 10:24

izlasīju Ilzes iepriekšējo postuu un man radās vesela gūzma ar jautājumiem :-)
Cik bieži taisi treniņus?
Cik sanāk noskriet vienai ekipāžai?
Vai Tu trenējies tikai pa 2 suņiem? Kāpēc?
Kāds ir ātrums? (aptuvens)
Kad un vai redzi ka atrums pieaug?

Kādi ir ieteikumi treniņu trases garumam, ja LT posmam Skuteros trases garums ir 5 km?
User avatar
Alpha
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 15 Jan 2010, 15:26

Re: Treniņi

Postby link » 03 Nov 2010, 10:51

Alpha wrote:Kādi ir ieteikumi treniņu trases garumam, ja LT posmam Skuteros trases garums ir 5 km?


Ja gribi, es Tev uz epastu varu atsutit savu grafiku. Man .xls formata. Ka ari es treninos izmantoju programmu http://www.sports-tracker.com - IDEALI! Lejupladeju telefona, man Nokia N78. Kad saku braukt - START, nu un pec tam attiecigi STOP. Strada caur GPRS. Nu bus Tev mazliet lielaks rekins menesha beigas :) Ko es tur redzu:

1. GPS datus, savu marshrutu no satelita. Pa kuram tacinam, kuros mezhos es braucu. Pilnigi visa karte un satelita bilde. Ko var izladet datora programma Google Earth.
2. Distances prezicu garumu.
3. Atrumu, ar kadu ir noiets katrs 1km. Tapec es ari redzu, kura km man ir bijushas problemas.
4. Sadedzinatas kalorijas :kanepe:
5. Maksimalo atrumu, videjo atrumu.
6. Vel kaut-ko...

Ta, luk...
link
 

Re: Treniņi

Postby Alpha » 03 Nov 2010, 10:58

link wrote:
Alpha wrote:Kādi ir ieteikumi treniņu trases garumam, ja LT posmam Skuteros trases garums ir 5 km?


Ja gribi, es Tev uz epastu varu atsutit savu grafiku. Man .xls formata. Ka ari es treninos izmantoju programmu http://www.sports-tracker.com - IDEALI! Lejupladeju telefona, man Nokia N78. Kad saku braukt - START, nu un pec tam attiecigi STOP. Strada caur GPRS. Nu bus Tev mazliet lielaks rekins menesha beigas :) Ko es tur redzu:

1. GPS datus, savu marshrutu no satelita. Pa kuram tacinam, kuros mezhos es braucu. Pilnigi visa karte un satelita bilde. Ko var izladet datora programma Google Earth.
2. Distances prezicu garumu.
3. Atrumu, ar kadu ir noiets katrs 1km. Tapec es ari redzu, kura km man ir bijushas problemas.
4. Sadedzinatas kalorijas :kanepe:
5. Maksimalo atrumu, videjo atrumu.
6. Vel kaut-ko...

Ta, luk...

gribu, Link, ļoti gribu, grafiku.
P.s. Es izmantoju Garmin forerunner 305 ar GPS tracking :-) Bet tas palīdz tikai konstatet faktu, cik atri un pa kadu ceļu skrejām... bet ne uzstaadiit treninju programmu :-)
User avatar
Alpha
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 15 Jan 2010, 15:26

Re: Treniņi

Postby link » 03 Nov 2010, 10:59

Nu tak atsuti savu e-pastu uz PM ;)
link
 

Re: Treniņi

Postby Ilze » 03 Nov 2010, 13:30

Alpha:
"izlasīju Ilzes iepriekšējo postuu un man radās vesela gūzma ar jautājumiem
Cik bieži taisi treniņus?
Cik sanāk noskriet vienai ekipāžai?
Vai Tu trenējies tikai pa 2 suņiem? Kāpēc?
Kāds ir ātrums? (aptuvens)
Kad un vai redzi ka atrums pieaug?

Kādi ir ieteikumi treniņu trases garumam, ja LT posmam Skuteros trases garums ir 5 km?"
Atbildes:
1) Pirmkārt mums ir 2 atšķirīgas paaudzes, līdz ar to atšķirīgi grafiki: augošajai paaudzei un pieaugušajiem. Ar augošo sākām 1x nedēļā, tad 2x nedēļā, un pārejam uz 3x nedēļā. Sākumā baidījos par distances garumu. Tagad ir skaidrs, ka 6-7 km suņi noskrien bez problēmām. Un atstāju vēl rezervi enerģijas, lai mazliet pietrūkst, un paliek skrietprieks. Mazos nedzenu, bet pieminu viņiem viņu izvēlēto ātrumu, parunājos, paskubinu, paslavēju, virzienu maiņas... visu pamazām. Galvenais uzsvars uz izkustēšanos.
Lielajiem. 4 - 5 reizes nedēļā. Kamēr nebija pulkstens jāpārgriež, sarunāju darbā, ka nākšu uz darbu ātrāk, un stundu ātrāk iešu mājās treniņu dienās. Tagad situācija ir mainījusies, jo, piemēram, ar sīčiem tumsā neriskētu vēl braukt. Akurāt šodien domāju, kā pārmainīt grafiku.
2) Sezonas sākumā sāku ar 5 km ekipāžai, pa 1 reizei nedēļā 7-8 km, un vēl retāk 12-15 km. Šobrīd vismaz 7 km, kā pamatdistance, ar uzaudzēšanas tendenci, proti, minimālā distance pēc 2 nedēļām nebūs īsāka par 8 km. Tas nozīmē, ka 2 x nedēļā ir sprinta treniņš uz ātrumu, pārējie uz izturību un garāki par 8 km. Lēnām pāriešu uz režīmu 3 dienas treniņš, 2 atpūta.
3) Viena ekipāža noskrien tik, cik attiecīgā dienā paredzēts ;) Sakt. iepriekš.
4) Pārsvarā trenējos ar 2 suņiem, bet arī pa vienam, pa 3 un pa 4. Tam ir dažādi iemesli. Pirmkārt, tā kā neorentējos uz individuālo disciplīnu (viens suns+mušers), man diži nav jēgas vecos trenēt pa vienam. Jaunos gan. Otrkārt - laika ekonomija, vienā reizē izkustinu vismaz 2 suņus. Turklāt, ja nav sprinta treniņš, es ar velo tikpat kā neminos, bet lieku suņiem izvilkt mani visu trasi. Sprintā gan piedzenu. Tulīt gan pāriešu uz 3 suņu pajūgu un strādāšu ar kartu, tad ar Esprit atsevišķi ar velo. Karsts ieteikums tiem, kam ir kuces - trenēt viņas arī meklēšanās laikā, jo viņas totāli zaudē fizisko formu, turklāt pārējie uzkačājas, un panākt pārējos kuce varēs tikai ziemas sezonas beigās.
5) Ātrums. Vidējais uz augstāk minētajām sprinta distancēm ar piedzīšanu - 18-19 km/h, bez - 14-16 km/h. Interesanti, ka Vulfas un Emja max ātrums vienmēr ir mazāks par Caruso un Esprit, tomēr vidējie rādītāji līdzīgi, kas nozīmē, ka Vulfa un Emis vidējos tempus uztur visas trases garumā lielākus, nekā Ziks un Esprit. Sīkajiem es laiku uzņemu pagaidām tikai joka pēc. Statistikai. Interesanti būs pēcāk salīdzināt, vai pirmajos treniņu laikos uzrādītie ātrumi dzīves laikā mainās, un uz kuru pusi :)
6) Tu jautā par vidējo ātrumu? Oi, nu ļoti daudz ietekmējošo faktoru - piemēram, kad suņi ēduši, ko ēduši, vai labi gulējuši un atpūtušies, vai labā omā (gan es, gan suņi), kāda gaisa temperatūra, kāds segums, utt.
7)Joprojām uzskatu, ka jātrenējas ir tādam trases garumam, kāds būs sacensībās + 0,5 - 1 km. Trakākais ir tas, ka , piemēram, LV un PL posmos trases garumi krasi atšķīrās, bet atstarpe - 1 nedēļa. Tad nu jāstrādā uz garāko distanci. Citu izeju neredzu.
Es treniņu grafiku atzīmēju kalendārā. Pāris nedēļas uz priekšu. Ikdienas dzīve ievieš savas korekcijas, tāpēc plānot baigi uz priekšu necenšos.
Veiksmi treniņos! :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Treniņi

Postby Ilze » 08 Nov 2010, 14:08

Kas par jauku laiku brīvdienās bija! Ideāls treniņiem. No rīta mums bija -4C, un es dabūju ietīties riktīgi šallēs, lai nenoķertu kādu lieku aukstumu. Piektdien no rīta izbraucu ar vienu pāri. Rīta treniņi man vairāk patīk, jo ir pavisam cits mundrums gan manī, gan suņos. Sestdien bija maz laiks, lai saliktu kopā kartu. Plkst. 12:00 bija iecerēta lielā lapu talka, bet līdz tai vajadzēja paspēt vēl n-tos darbiņus padarīt, turklāt, izrēķināju, ka man tāpat būs uz mežu 4x jābrauc, tad nu... Ņemu čomus un virzu šos pa sen nebrauktām takām. Lamājos gan pie sevis par šo gājienu, jo vienuviet mežacūkas bija uztaisījušas nopietnus arumus, un laikam pašas neses tur pabijušas, jo abi džeki mani vilka ar izspiestām abām bremzēm, un ritenis vienkārši slīdēja pa apsalušo zāli. Nodomāju: "Ak tad nav kur spēku likt?Strādājiet veči!" Tad, kad pašai palika riskanti (pār ceļu nogāzušies koki, noliekušies zari), lecu nost no velo un atspērusies mēģināju tikt uz priekšu. Paguruši suņi, pēc kāda laika rimās, bet savus 200-300 metrus es vēl padrillēju bremžu klučus, neļaujot viņiem uzņemt hodu. Tā nu līkločus izbraukāju un salasīju 9,5 km, tad - ar lielajām meitenēm - 7 km, tad ar pāri sīkajiem - Hilux un Honda... strādā par 98% atkal Honda, bet Hilux čakarā bobi. Sapratu, ka nav ko, jāliek nākamreiz starpsiksna. Pēdējā rindā Habibi, un savu sestdienas maratonu ar 27 km esmu noslēgusi. Ak jā, paņēmu uz šoku sēņotājus (nezinu, ko viņi tur lasīja), kad 3x ar dažādiem suņiem braucu garām. Ceturtais gājiens viņiem izpalika, jo braucu pa citu ceļu. Mājās atgriežoties mani sagaidīja svaigi ceptas maizes smarža (paldies, Gundedzin! ;)) Pēcāk maratons turpinās ar grābekli rokās līdz pat tumsai. Vakarā kājas ir šokētas par šitādu slodzi.
Svētdiena. Tā kā mums ir jābrauc uz teātri, turklāt uz Valmieru, ceļamies agri, lai paspētu izbraukt ar suņiem. Teiciens : "Rīta stundai zelts mutē", vakar un aizvakar bija vietā. Viss nosarmojis un caur kokiem laužas pirmie saules stari. Pasaka! Tādam rītam tika izvēlēti arī neparasti pajūgi - Caruso un Hilux, Emis un Habibi. Norunājam ar Gundegu, ka lielos mazliet pieturēsim, lai mazos nerauj pa gaisu. Nevajadzēja neko daudz pieturēt. Lielie izvēlējās sakarīgu tempu, un mazie godam noturēja līdz pilnā sasaistē. Otrs piegājiens - Reinis brauc ar Esprit un Vulfu, es - ar Hondu. Ja sākumā abas lielās meitenes taisa sacīksti ar Hondu, tad trases vidū Hondas mēģinājums paiet garām vainagojas panākumiem, un mēs attālināmies tā, ka dabūjam piestāt un gaidīt Reini. Rezume - visumā esmu apmierināta ar šī brīža rādītājiem, bet zinu, ka var suņi labāk. Es gan ik pa laikam viņiem atgādinu, ka šie ir tikai ziediņi, bet īstais treniņš būs uz sniega - kamanas nav tik viegli vilkt, kā riteņtehniku :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Treniņi

Postby Alpha » 08 Nov 2010, 15:07

Mums ar brīvdienas pagāja treniņos.
Svētdien izbraucām vietējās takas, rezultātā esam sameklējuši apļveida trasi ~ 11km. Ja ir interese varam uztaisīt treniņu/sacensību braucienu pirms LT posma. Laiks gan ir maz, bet ja grib var pagūt.
Trase ar ekstrēmu, viens posms ir ceļš pa kuru brauc meža tehnika, dangas, dubļ, uhh!
Sestdien suņi nostrādāja godam, svētdien - plezīr skrējiens...
jautājums: Ilzei un citiem, kā jums iet ar komandām? Svētdien saskāros ar problēmu - lead dogs - atceras iepriekšējo trases konfigurāciju un katrā pagriezienā, kur jāskrien citādi, nācās viņu pierunāt, mainīt domas par to uz kuru pusi ir jāgriežas. Vai jums ir bijušas līdzīgas problēmas, ko esat darījuši, lai tās atrisinātu? kas Jums šadā gadījumā vis labāk strādājis?
Un vēl viens jautājums: Ko darat situācijā, kad pie trases parādās nevēlami objekti (suņi, govis, meža zvēri)? Situācija: skrienam, redzu ka suņus ir ieinteresējuši man nevēlami objekti piem.: govis. Ko darīt? dot komandu - Fu, nedrīkst, vai dot komandu haik? Mest pa bremzēm, un koriģēt suņu uzvedību, ja neklausa, komandai? Vai tomēr turpināt kustību, cik nu tas ir iespējams?
User avatar
Alpha
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 15 Jan 2010, 15:26

Re: Treniņi

Postby link » 08 Nov 2010, 15:30

Alpha wrote:Vai tomēr turpināt kustību, cik nu tas ir iespējams?

:jaa: Stirnas, suni, cilveki, jebkas - mums ir komanda "garam!", dazhreiz saku "mimo!". Par pagriezienu komandam - es censhos pa vienu marshrutu braukt ne biezhak, ka 1x nedela. Balu kaut-ka pats gaida no manis rikojumus :koncha: Pirms pagriezieniem, ja es kluseju, vins pat var piebremzet, pagriezt galvu, uz mani neizpratne paskatities - nu i kur mes brauksim? :velnins:
link
 

Re: Treniņi

Postby Ilze » 08 Nov 2010, 16:10

Pagriezieni jāatstrādā. Kā? Es Caruso savulaik ņēmu atsevišķi, un ar kājām pa pļavu krustu šķērsu. Tagad ir reti tie gadījumi, kad puisim nedalec. Lai nebūtu minstināšanās pirms krusta, es tomēr pārsvarā dodu komandu "taisni!"
Par objektiem... man arī ir komanda "garām!" manējiem nepastāk komanda "haik!" Kaut kā neiegājās.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Treniņi

Postby sabulis20 » 08 Nov 2010, 17:14

Laicīgi padota komanda pārslēdz suņa smadzenes no agresijas uz darbu(kā mēs ar tevi mainījāmies sacensībās vis bija ok nekādu kautiņu).
Ja esi iedevusi komandu tad sunim viņa ir jāizpilda(vienalga kādiem paņēmieniem)kaut vai nolec no skūtera paņem aiz siksnas un velc kur vajag.Treniņos neviens neskatās un reglamenti nedarbojas.
Un vēl ,kas komandas es piemēram dodu savlaicīgi jo ja iedevi par vēlu tad suņus nevajag vainot.
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Treniņi

Postby kvesma » 08 Nov 2010, 17:29

Mēs esam nedaudz palaidušies un darba dienas vakaros vairs neskrienam, nevaru sevi piespiest pēc darba 21:00 tumsā braukt ar suņiem... un no rītiem tāpat, jo 05:00 vēl tāpat ir tumšs, bet tā kā LT tuvojas, tad šonedēļ mēģināsim organizēties un apbruņojušies ar lampiņām dosimies vietējos baidīt :pilnmeness:
Pēdējo reizi, kad tumsā skrējām - vientuļai gājējai gandrīz sirdstrieku piebaidījām, klusi pa meža ceļu pielavījāmies, galvenais, ka paši arī neredzējām gājēju un meitene ļoooti nobijās, apstājāmies un atvainojāmies :jaut:, bet cilvēkam šoks noteikti būs uz ilgu laiku: 4 x spīdošas lampiņas un 4 x pāru spīdošu aču straujā tempā tuvojas.... Es laikam ilgi nevarētu aizmigt:(
Mūsējie strādā labi - brīvdienās taisam plezīru ~ 20 km katru dienu, ar apstāšanos, ar trases atkārtošanos - vienkārši tusējam pa mežu:)
Stāsts par KOMANDĀM - braucam un kā jau nereti gadās, ceļa malā kāds vientuļš sēņotājs (sasalušu beku lasītājs) ar suni, kolektīvi un pēc kārtas bļaujam GARĀĀĀM! Ričijs, Pata noliec ausis, pagriež galvu taisni un vīlē garām, bet TOGO (šitas frukts mani kapā novedīs), pēkšņi pamožas no monotonā skrējiena un tieši pretēji taisni pie sēņotāja ar ātrumu par kādu pat Eirodogi viņa priekšā galvu noliektu :lamajas:
http://www.manmat.lv
Kamanu suņu sporta aprīkojums
User avatar
kvesma
Puppy
Puppy
 
Posts: 157
Images: 0
Joined: 06 Sep 2010, 08:04
Location: Adaži

Re: Treniņi

Postby sabulis20 » 08 Nov 2010, 19:34

Ādažos parādījušies baskervila suņi :velnins: :pilnmeness: :soks:
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Treniņi

Postby D'Karlo » 08 Nov 2010, 20:03

Pagājušajā nedēļā, no rīta skrienot gar mazu foreļu upīti, kas tek caur manu miestu, viens maluzvejnieks izpeldējās, tikai tāpēc, kad Redžejs uz viņu paskatījās. No mums distance bija vismaz 6m. Suns tipināja vienā tempā ar mani (skrēju jau ~6to km) un, man liekas, kad cilvēku pat nepamanīja, līdz mirklim, kad izdzirdējām skaļu plunkšķi! :D

...Palīdzēju cilvēkam izrāpties no ūdens, "maigi" izskaidroju foreļu copes nianses un šī brīža aizliegumus, un devos tālāk savās gaitās...
User avatar
D'Karlo
Puppy
Puppy
 
Posts: 375
Images: 1
Joined: 03 Apr 2010, 18:54

Re: Treniņi

Postby link » 09 Nov 2010, 08:53

Kamanu sunu sports ir bistams! :kanepe:
link
 

Re: Treniņi

Postby shaya » 09 Nov 2010, 13:29

Mums arī svētdien bija Maratons 60km. :lv:
shaya
 

Re: Treniņi

Postby kvesma » 10 Nov 2010, 00:06

gan ne pa tēmu, bet... Help!
Ievietoju arī sadaļā pazuduši dzīvnieki.
Šorīt manam mīlulim Togo bija ļoti smaga lēkme - aizvedām pie vetārsta, analīzes, tabletes utt. Atbilde, kas un kā ārstēt vēl tikai būs, BET..... šodien ap plkst 19:30 Togo ar Patu izbēga no voljēra un līdz šim brīdim nav rādījušies, galvenais, ka Togo ir jāārstē, kā arī iespējams, ka lēkmes var atkārtoties....
Esam izmisumā, jo parasti blandoņas atrodam 30 min robežās, bet šodien - 2 stundas nobraukājām un nekā - Togo bija iedotas skābekļa stimulējošas zāles. Ja kādam no Jums ir idejas kur un kā meklēt - LŪDZU!!!!
http://www.manmat.lv
Kamanu suņu sporta aprīkojums
User avatar
kvesma
Puppy
Puppy
 
Posts: 157
Images: 0
Joined: 06 Sep 2010, 08:04
Location: Adaži

Re: Treniņi

Postby Alpha » 10 Nov 2010, 10:02

Turies, jācer, ka suņi atnāks mājās sveiki un veseli. Apzvani vietējās patversmes,ja gadījuma ieved tavus suņus, lai zin kam zvanīt. Brauzē un liec sludinājumus. Tā darīju , kad mani suņi devās pastaigā. trinos pa māju un gaidīju, vai trinos auto braukājot pa pilsētu ar domu, ka varbūt ieraudzīšu kādu no blandoņām.
User avatar
Alpha
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 15 Jan 2010, 15:26

PreviousNext

Return to Kamanu suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests