Par "edit" iespējām

All About Forum

Par "edit" iespējām

Postby eldberg » 27 Aug 2010, 21:21

Vai kādam vēl ir problēmas bijušas/ir ar postu pievienošanu tb nepievienošanu, kad fums never vaļā logu ka posts pievienots vai atbild ka nevar noteikt bildes izmērus vai kas cits?
Vai tas ir jusm saistīts ar bilžu pievienošanu caur Radikal.ru?
Vai liekat lielu daudzumu bilžu vienā postā?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Linda » 27 Aug 2010, 21:24

Ir tā, ka parādas done, bet atverās balta lapa. Vienalga, lieku caur radikal.ru vai bildites.lv Liec 1 vai 10 - tā pat neleikās iekšā.

Pēdēo reiz, kad liku rādijās, ka par lielu, iespējams, ka tā arī bija. :neparliecinats:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby energy » 27 Aug 2010, 21:39

Ir atsevišķi brīži, kad ieposto kādu atbildi un diezgan ilgu laiku nemet tālāk no loga, ka posts ir pievienots uz logu, kur ir topiks. Nedomāju, ka vaina ir interneta pieslēgumā, jo tas novērots no vairākiem datoriem.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Eklēriņš » 30 Aug 2010, 13:23

Nu, kaut nošaujies, jau vairākas sundas mēģinu kucēnu sadaļā ielikt jaunu info - pilnīga nulle, nekā! :aizsvilstas: Tieši kā rakstīts iepriekš - balta lapa un cauri, nekādas informācijas, ne kļūdas, nekā!
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby maksis » 31 Aug 2010, 19:37

Nu jau pāris stundas kā man šī problēma. Lieku caur citu lapu, ne radikal.ru.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby ievish » 14 Sep 2010, 19:08

Bija šorīt, liekot fotoatskaiti blogā. Bildes caur ipicture.ru. Pieņemu, kas posts par garu bija - vienā paņēmienā neievietoja, sadalīju divās daļās - aizgāja.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Rutatuta » 19 Nov 2010, 20:04

Nesaprotu, ka ir ar privatu zinu atbildesanu, piemeram es sanemu pec savas foruma temas privatu zinu, un to cilveku uzaicinu sava draugu loka bet nevaru nekur atras vel ar vien ka atbildet varbut kads var palidzet.... rakstiju sai tema jo negribeju jaunu temu rakstit.. :neparliecinats: Atvainojos par garumzimem, nestrada datoram ritigi valdoas:(
Rutatuta
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 16 Nov 2010, 23:20

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby energy » 19 Nov 2010, 23:04

Domāju, ka tagad Tev viss izdosies, jo pm var sūtīt tikai pēc 3 postiem :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Rutatuta » 21 Nov 2010, 17:09

Āāā skaidrs, tā tad kaut ko palaidu garām :sarkstosa:
Rutatuta
Baby
Baby
 
Posts: 6
Joined: 16 Nov 2010, 23:20

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Maija_Dakota » 22 Nov 2010, 19:39

Kādēļ vairs nevar EDIT postu, ja tas nav pēdējais tēmā? :soks:
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby maksis » 22 Nov 2010, 19:58

Maija_Dakota wrote:Kādēļ vairs nevar EDIT postu, ja tas nav pēdējais tēmā? :soks:

O, tiešām? Beidzot?
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Maija_Dakota » 22 Nov 2010, 21:24

tas veicina flood-u, jo ja informācija, kas sniegta postā kāda iemesla dēļ nav korekta - gramatikas, stila kļūdas vai dezinformācija, tad, lai to labotu vajag jaunus postus, kas rada lielus informācijas plūdus

Pietiek jau ar to, ka cilvēki quate taisa citu lietotāju postiem - radot nepamatotus, apjomīgus kopējumus ar bildēm un garām sarunām.
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby maksis » 22 Nov 2010, 21:34

Maija_Dakota wrote:tas veicina flood-u

Es uzskatu, ka tas veicina domāšanu un atbildību par saviem vārdiem. Lai pārbaudītu gramatiku, pietiek ar pāris mirkļiem pirms nospiest "submit". Un, pat ja kaut kas paliks nepareizi - nedomāju, ka komats vai burts nevietā kādu satrieks. Toties beigtos iespēja dzēst un pārveidot savus tekstus dažādās diskusijās, kad teksta autors pēkšņi sajūtas aizvainots, ka citu sirdis neplūst pāri nedalītā sajūsmā par viņa teikto. Un tad paliek flood ar n-to cilvēku atbildēm uz tukšiem postiem...
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby undd » 22 Nov 2010, 22:10

pilnībā piekrītu maksim, līdz pavisam nesenam brīdim editošanas iespēju uzskatīju par baigi foršo opciju, kamēs nesaskāros ar pāris spilgtiem piemēriem, kad editējot tiek nevis labotas kļūdas vai papildināts posts, bet pilnībā mainīts vai dzēsts autora komentārs, līdz ar to paldies šiem forumiešiem, kuru dēļ pārējiem šī iespēja editot tikai labos nolūkos liegta
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Maija_Dakota » 23 Nov 2010, 00:02

mazu bērnu spēlītes, kad cilvēks atsakās no saviem vārdiem man maz interesē, kādēļ man dēļ dauņiem jācieš? :ieraujpoda:

Ļoti lūuudzu atgriezt postu editēšanu :histerija:
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby maksis » 23 Nov 2010, 00:14

Klau, man vnk ziņkāre - kas ir tas, kas baigi jālabo (gramatika neskaitās, par to jau izteicos)? Man pa visiem gadiem, kopš forumā ganos, vajadzība labot kaut kad iepriekš rakstītu komentāru laikam pat īsti nav bijusi... Tik tiešām, uz sitiena pat neatceros. Ko tu labo?
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Maija_Dakota » 23 Nov 2010, 00:27

Visbiežāk
pie izstāžu aprakstiem - sākumā parādās pamata info, tad kaut kas precizējas par iegūtiem sertifikātiem, tad parādās bildes... visu to vienā postā smuki var iekoriģēt - kā vienotu kopbildi, nevis par vienu izstādi likt info vairākos postos, kas daļēji dublējas.
bildes - liekot linkus ar bildēm ne vienmēr kaut kas nostrādā vai iekopējas korekti, tas jāpielabo vai, piemēram, ir bilde ar suni konkrētā rakursā, kuru uzņēmuši vairāki fotoaparāti, es sākotnēji ieliku to kas man ir, bet pēc laiciņa manā rīcībā nonāk tāda pati pēc rakursa, bet ar labāku kvalitāti, izgaismotāka, spilgtāka - es atkal laboju.
un vēl ir citi gadījumi... jo tas tik pašsaprotami pēdējos 4 gadus :ninja:
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby maksis » 23 Nov 2010, 00:34

Nujā - par izstāžu atskaitēm bija vienīgais, kas man ienāca prātā. :jaa:
Bet anyway - turpinu uzskatīt, ka labāk ir neļaut bezgalīgi labot komentārus. Arī izstāžu atskaiti var vnk ielikt dienu vēlāk - nekas nenotiks. Ja nu gribas visu pa smuko un vienkopus.
Bet tā pavisam godīgi - ai, man vienalga... :koslene:
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Panda Bear » 23 Nov 2010, 00:38

Maija_Dakota wrote:Visbiežāk
pie izstāžu aprakstiem - sākumā parādās pamata info, tad kaut kas precizējas par iegūtiem sertifikātiem, tad parādās bildes... visu to vienā postā smuki var iekoriģēt - kā vienotu kopbildi, nevis par vienu izstādi likt info vairākos postos, kas daļēji dublējas.
bildes - liekot linkus ar bildēm ne vienmēr kaut kas nostrādā vai iekopējas korekti, tas jāpielabo vai, piemēram, ir bilde ar suni konkrētā rakursā, kuru uzņēmuši vairāki fotoaparāti, es sākotnēji ieliku to kas man ir, bet pēc laiciņa manā rīcībā nonāk tāda pati pēc rakursa, bet ar labāku kvalitāti, izgaismotāka, spilgtāka - es atkal laboju.
un vēl ir citi gadījumi... jo tas tik pašsaprotami pēdējos 4 gadus :ninja:


Es piekrītu Maijai!!!!! Es arī bieži laboju, jo, atrodu labāku bildi, noformulēju sakarīgāk sakāmo, a tagad nekā. Es šovakar kļūdas pēc pati atbildēju uz savu postu (pat neatbildēju - domāju atbildēt, iezīmēju dzēšamo tekstu (izrādās, ka daļēji) un netīšām nospiedu pievienot un tagad nevaru to dzēst. A posts pilnīgi nesakarīgs.
Lūdzu atgrieziet iespēju labot. Jo, šis jaunums jau ietekmē normālo postu rakstītājus, tos, kas izbļaujas un pazūd, tas tāpat neskars.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Maija_Dakota » 23 Nov 2010, 00:42

maksis wrote: Ja nu gribas visu pa smuko un vienkopus.

es tāda, nepatīk cilvēkus netīši dezinformēt vai apgrūtināt ar manu kļūdu apskati.
Tos, kas saraksta daudz un dikti un tad visu savu sarakstīto dzēš, atsakoties no sacītā ir jāsoda, nevis normālie lietotāji jāierobežo.
eldberg, ku Tu saki?
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Next

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests