Par "edit" iespējām

All About Forum

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Panda Bear » 23 Nov 2010, 01:05

Vēl bik pafantazēšu par atbildību un atteikšanos no saviem vārdiem un šo lietu kopumā. Rakstot mēs ne vienmēr otru pareizi saprotam - atšķiras valoda, izpratne par lietām, tiek nepareizi saliktas pieturzīmes (vai tās nevietā lietotas) - tas piedod rakstītajam citu nokrāsu, plus jau tas, ka runājot, mēs otru cilvēku uztveram caur mīmiku žestiem, intonācijām, kas mums dod papildus iespēju saprasties vai tikt saprastam. Šeit mēs katrs rakstām un ceram būt saprasti. Skatoties dažu kašķu vēsturi, redzu, ka ir gadījumi, kad cilvēki - vai nu neizlasa kārtīgi, pārprot rakstīto un dēļ tā uzcepas, bet, pārlasot vēlreiz, apdomā un savus nepārdomātos komentārus labo. Un pasakiet, kas tur nosodāms? Gadījumā, ja pamanām ko tādu, uzrakstām PM un pēc tam redzam, ka cilvēks savu postu ir mainījis, jo, kā izrādās, pirms tam nav pareizi sapratis. Metiet ar akmeni, kas nav grēkojis! Un atgrieziet iespēju labot savus postus!
Jo, tos, kas te atnāk izgānīties mēs ar šo iespēju neapturēsim! Tāpat, manuprāt, nav nekā nosodāma, ja cilvēks, kurš piesārņojis forumu ar savu žulti, to editē un dzēš.
Gribētu dzirdēt, kāpēc šādas izmaiņas ieviestas (lai man nesāk likties, ka suni.lv piemeklēs dogs.lv autoritatīvais liktenis un mums jāsāk meklēt jaunas mājas) un ko ar to esat gribējuši panākt.
Es uzskatu, ka katram ir tiesības uz savu viedokli, kā arī tiesības to mainīt!
Paldies!
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby maksis » 23 Nov 2010, 01:24

Panda Bear wrote: Skatoties dažu kašķu vēsturi, redzu, ka ir gadījumi, kad cilvēki - vai nu neizlasa kārtīgi, pārprot rakstīto un dēļ tā uzcepas, bet, pārlasot vēlreiz, apdomā un savus nepārdomātos komentārus labo. Un pasakiet, kas tur nosodāms?

Tāpat, manuprāt, nav nekā nosodāma, ja cilvēks, kurš piesārņojis forumu ar savu žulti, to editē un dzēš.

Es uzskatu, ka katram ir tiesības uz savu viedokli, kā arī tiesības to mainīt!

Es personīgi neuzskatu forumus utml. par vietu, kur darbotos kardināli citi likumi nekā ikdienas komunikācijā. Jeb precīzāk - es nemaz negribētu, lai tā būtu. Šī jau tā ir vide, kur katrs var radīt savu virtuālo tēlu, kas varbūt nemaz tā neatbilst tam dzīvajam cilvēkam, kas sēž pie kompja. Bet es labāk komunicētu ar reāliem, ne izdomātiem/uzlabotiem personāžiem. Ja es nepārdomāti izsakos īstajā dzīvē, man neviens nedod iespēju izdzēst savus izteicienus no sarunas biedra atmiņas un pārrakstīt par jaunu. Es varu vienīgi atvainoties un pateikt, ka nebiju tā domājusi. Tāpat varu pateikt, ka jā, esmu mainījusi savu viedokli - iepriekš domāju tā, tagad citādi. Varu pateikt, kāpēc. Un tieši uzskatu maiņa un spēja to atzīt bieži ir svarīga. Nevis iepriekšējā viedokļa dzēšana un izlikšanās, ka tāda nav bijis. Šis viss rada īsto, neuzspodrināto priekšstatu par mani - kādu nu katrs mani redz. Dzīvu cilvēku, ar savu temperamentu, izteiksmes veidu, emocijām.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Panda Bear » 23 Nov 2010, 01:46

Maksi, es saprotu un atbalstu Tavu viedokli, bet, atšīrībā no reālās dzīves, virtuālajā šādas izmaiņais aizņem daudz vietas, tāpēc editēšana mums aiztaupītu laiku. Atceroties pēdējos kašķus un nejēdzības bulterjeru sadaļā aš nelabi paliek to visu pārlasot, ja neesi bijis kādu laiku forumā, lai nokļūtu līdz normālam saturam, tāpēc es balsoju par to,lai nejēdzību autori to visu paši dzēš un labo, lai man nav caur tiem mēsliem (atvainojos) jābrien, lai ko normālu izlasītu.
Un man arī dodiet iespēju dzēst un labot, ja gribu bildes nomainīt, vai arī sākotnēji nepareizi esmu informāciju uzrakstījusi.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 07:34

Es par to kārtību kāda ir tagad. Ja posts nav pēdējais,labot vairs nevar.
Pietiekami daudz ir bijušas diskusijas,kur sākumā iepostētos komentārus vēlāk editē,labo vai pat dzēš,atstājot pārējos komentētājus muļķa lomā. :noliedz:
Tomēr jādomā,pirms spiežam ''submit'' pogu. Gan par posta izskatu,gan saturu.

Savādāk,kaut arī ne-ļauni domāts,sanāk,ka es,piemēram,izlasu vienu postu, a pēc brīža izrādās,ka tas jau ir izlabots un komenta info ir pilnīgi savādāka. Tas nekur neder.

Izstāžu atskaites/bildes var papildināt vēlāk. Nedomāju,ka tas būtiski ietekmētu sadaļas piesārņotību/nepiesārņotību.

IMHO
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 09:22

Nu ****** kā lai es tagad pierakstu savam čempionsunim jaunus titulus klāt pie informācijas a? Jeb man jāpostē tagad būs pie jauniem winneriem un čempioniem kurā datumā, kurš saņemts?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :aizsvilstas: :aizsvilstas: :aizsvilstas:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 09:32

Bļaaaaa, es tagad pat savu blogu nevaru editēt, ei tu *****!!!!!!!!! Moš citiem vajadzētu ar galvu padraudzēties pirms ko tādu ieviest?! Un padomājiet par tādu lietu, kā šķirnes sākumlapa - pirmais posts, mēs ieliekam aprakstu par šķirni, ja pasaules globālajā tīmeklī parādās, kas labs saistībā ar šķirni mēs pieliekām klāt pie pirmās lapas, a tagad, kādā vīzē pievienot jauno video par bulterjeriem, lai šķirnes nezinātājiem parādātu svaigāko info?! Man viņu 157. likt?! ļoti loģiski, vai 10 reizes dienā sūtīt adminiem vēstulītes ar "oi es aizmirsu pielikt komatu, varētu lūdzu pielikt, vai ak vai aizmirsu pierakstīt" un par to aizmirsu pierakstīt, vispār būs nereāli, jūs cīnāties pret tādu lietu kā liekpostošana, bet pasaulē ir arī strauji domājoši cilvēki, kas ne vienmēr visu sakāmo atceras ierakstīt vienā postā un tad sāksies viss forums būs pilns ar "āaaaa, cik skaists sunītis!" "aizmirsu pateikt brīnišķīgs" un "lai jums veicās izstādēs". Pat valdība domā kā LV ietekmēs jauna politika, izskatās, ka suņos par to aizdomājas tikai lietotāji! :akes:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby BaibaB » 23 Nov 2010, 09:37

varbūt tehniski var izdarīt tā, ka Izstāžu sadaļā un Čempionu sadaļā posti ir rediģējami, bet pārējās noteikti ne? piekrītu makša, undd un ROTIJAS argumentiem, ka diskusiju gadījumā kāds, kas ir aizsācis diskusiju un kādu iemeslu dēļ sāk dzēst savus postus, atstājot tur tikai punktiņus vai jauku vēstījumu pēctečiem šis posts ir dzēsts... nu atvainojiet. ir jādomā, ko raksti un kā raksti. komatu trūkums mani personiski neuztrauc, gramatikas vai pārrakstīšanās kļūdas arī ne. jā, reizēm gadās pārprast citu rakstīto un reizēm es esmu pārprasta, jo rakstīto uztver savādāk nekā sarunu tiešā kontaktā. bet visu vienmēr var nokārtot, ja vispār ir vēlēšanās.
tāpēc es par to, ka postus rediģēt nevar (izņemot moderatori, dabiski), izņemot Izstāžu un Čemp. sadaļas. :jaa:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Sinty » 23 Nov 2010, 09:42

Man ar dusmas... Ka savā bilžu vākšanas postā nevaru sākotnējo sarakstu editēt... :lamajas: (labi gan, ka tas nenotika pāris dienas ātrāk)
Un te meitenām taisnība par šķirņu pirmajām lapām utt...
Šādā gadījumā ir jāatrod kāds risinājums... Pirmkārt jau pirmos postus, kā arī blogus un čempionu sadaļu varētu atļaut editēt... (nezinu, cik tas viss ir tehniski iespējams)
Par pārējo nezinu - tad vajag brīvprātīgos, kas modera statusā varētu editēt to, kas ir svarīgs (ne jau komatus, protams)...

Drīz veidosies tāds ārprāts, kāds ir citos forumos redzēts - 5 posti ar: "oi atvainojiet, tas bija domāts tā...oi, tagad jau ir tā...papildinājums postam Nr. 18, 146-jā lpp. tāds un tāds..."

Kaut gan tai pašā laikā daudzi notikumi ir rādījuši, ka editēšana būtu jāaizliedz...
Jāmeklē vidusceļš - zelta ceļš...
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 09:46

BaibaB wrote:varbūt tehniski var izdarīt tā, ka Izstāžu sadaļā un Čempionu sadaļā posti ir rediģējami,


Šis jānoskaidro. Man arī bija tāda pat doma.

Par pārējo, BaibaB, :labipadarits:

Man šķiet,ka lielākā problēma ir tā,ka visi ir pieraduši labot,dzēst sevis teikto,kad vien ienāk prātā. Tā teikt - viegli atkāpties no iepriekš rakstītā.
Es par to,ka arī virtuāli ir jādomā,ko raksti un saki. Lai nebūtu tādu viegl;u atkāpšanos ceļu ar postu redigēšanu un dzēšanu.

Par CH sadaļu - ja nevar tehniski to sadaļu atstāt kā rediģējamu jebkurā laikā (tas vēl jānoskaidro), tad vai nu rakstam nākamos postus ar jaunajiem tituliem vai PM Adminiem ar lūgumu,kur/ko pierakstīt klāt. Nedomāju,ka tas sagādātu milzu problēmas.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby maksis » 23 Nov 2010, 09:48

silverequs wrote:Nu ****** kā lai es tagad pierakstu savam čempionsunim jaunus titulus klāt pie informācijas a? Jeb man jāpostē tagad būs pie jauniem winneriem un čempioniem kurā datumā, kurš saņemts?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :aizsvilstas: :aizsvilstas: :aizsvilstas:

Nu tādas lietas taču ir risināmas elementāri - sadaļai piekabina moderatoru, kuram iesūta informāciju, un viņš savukārt izdara labojumus. Neba nu katru dienu suns jaunus titulus gūst, lai tā būtu problēma.
silverequs wrote: Un padomājiet par tādu lietu, kā šķirnes sākumlapa - pirmais posts, mēs ieliekam aprakstu par šķirni, ja pasaules globālajā tīmeklī parādās, kas labs saistībā ar šķirni mēs pieliekām klāt pie pirmās lapas, a tagad, kādā vīzē pievienot jauno video par bulterjeriem, lai šķirnes nezinātājiem parādātu svaigāko info?! Man viņu 157. likt?! ļoti loģiski, vai 10 reizes dienā sūtīt adminiem vēstulītes ar "oi es aizmirsu pielikt komatu, varētu lūdzu pielikt, vai ak vai aizmirsu pierakstīt" un par to aizmirsu pierakstīt,

Interesanti gan, kāpēc jauna informācija nevarētu parādīties foruma gaitā? Kaut vai 157.lpp.? Tieši tāpēc, lai nebūtu tikai "ak, cik skaists sunītis". Neticu, ka tik bieži parādās tiešām būtiska (nevis vnk interesanta, kur, piemēram, suns ar skrituļdēli vizinās), jauna informācija par šķirni, lai būtu problēmas ar admina palīdzību to pievienot, kad tiešām nepieciešams. Par pārējo jau esmu izteikusies - ir JĀDOMĀ pirms raksta. Citādi forums ir vien tāda verbālās caurejas izpausme.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 09:53

Nu tak padomājiet, kas filtrēs to nenormālo pieprasījumu daudzumu? Un nevajag tikai vienas balta suņa saimnieces dēļ tagad uztvert to kā aksiomu, ka VISI atkāpjas no saviem vārdiem, jebšu man viņu tagad aiz rokas atvilkt un likt publiski atvainoties, lai tādu sviestu te neieviestu?!
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Eklēriņš » 23 Nov 2010, 09:54

Man ir divejādas sajūtas šajā sakarā:
1) pati esmu saskārusies, kad jau uzrakstu atbildi uz kādu postu, bet pēkšņi parādās glups :D un man nākas izdzēst savu atbildi, jo nav jau uz ko atbildēt! :neparliecinats:
2) esmu bīglu sadaļas pirmās lapas informācijas vācēja un ievietotāja. Ik pa laikam informācija tiek papildināta un mums, šķirnes sadaļas regulārajiem lasītājiem un rakstītājiem, tā informācija liekas pietiekami svarīga un vēlama šajā pirmajā lapā un gribētos lai arī turpmāk būtu iespēja šo info ievietot tieši tur, nevis kādā 178 lapā, kuru pēc tam atrast būs pietiekami grūti.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 10:00

silverequs wrote:Nu tak padomājiet, kas filtrēs to nenormālo pieprasījumu daudzumu?


Kādu nenormālo daudzumu?
Kāda titula pierakstīšanu CH sadaļā? šķirnes sākumlapas papildināšana?
Neticu,ka katras otrās šķirnes sadaļa katru dienu tiek papildināta ar ļoti būtisku un pirmās lapas cienīgu info. :neparliecinats:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 10:01

Kāda var būt te verbālā caureja, maksi, ja tāpat visi komentāri, kas ir godu un cieņu aizskaroši, nekorekti un visādā citādā veidā diskriminējoši tiek dzēsti? Nu ok, gribējāt, dabūjāt, jā informācija var parādīties arī 157. lapā, ja tā ir tekošā informācija, bet informācija par šķirni ir tikai pirmajā lapā, reprezentējot šķirni, vai arī Tev liekas, ka cilvēks no malas, lai uzzinātu par to kāds pēc dabas ir konkrētais šķirnes pārstāvis lasīs tās 157 lapas? Nu es esmu izņēmums, jā es lasīšu, bet citi? Un tagad par bilžu ievietošanas gļukiem, :velnins: Man, piemēram, ļoti daudzas reizes ir radušās grūtības tādā ziņā, ka ļoti bieži bilde netiek pievienota, bet tās vietā rādās mistiski hieroglifi, respektīvi liks uz kura nevar uziet, un pat iekopējot viņu viņš neatverās, šādas tādas lietas esmu dzirdējusi arī no citiem cilvēkiem, nu tad, kurš būs tas idiots, kas sēdēs te 24/7, lai nodrošinātu šķirnes sadaļu kvalitāti?! lai, piemēram, nebūtu jāskatās uz mutējošiem postiem, kas reāli traucē uztvert informāciju?
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 10:05

Piemēram, šo daudzumu, ka vēljoprojām nav rediģēts PB mutējušais posts bulterjeru sadaļā, kaut gan pat viņa jau sen to būtu izdarījusi.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby undd » 23 Nov 2010, 10:06

silverequs wrote:nevajag tikai vienas balta suņa saimnieces dēļ tagad uztvert to kā aksiomu, ka VISI atkāpjas no saviem vārdiem


tas nav TIKAI viņas dēļ, šāds gadījums šeit nav pirmais
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby eldberg » 23 Nov 2010, 10:13

Maija_Dakota wrote:eldberg, ku Tu saki?

man neviens neko vispār nav prasījis... tagad izlasīju... adminiem un moderiem vienmēr ir iespēja labot, tāpēc nebiju pamanījis... lasu un domāju.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 10:18

Ehh, nu sviests kaut kāds tagad atkal jāgaida, kamēr sāks slēgt sadaļas vienu pakaļ otrai, :laiks: dogs.lv despotisms kaut kādā nemanāmā veidā atceļojis arī uz šejieni. Un vispār loģiski domājot tas arguments, kāpēc šādu opciju liegt ir no bērna smilškastes izrauts, lai tikai parādītu ar pirkstu, lai tikai ieberzētu acīs, lai tikai uzsvērtu savu pārākumu,bet tie kuri apzinās, ka ir pārāki, neberzē acīs to citiem. "Tu tur ierakstīji to, redzi, redzi, neatkāpies no saviem vārdiem utt." Tas, kas ir arguments?! Nepiederošie diskusijā neiesaistās, no cilvēki no malas tāpat runā un runās muļķības neizlasot visu postu, saprātīgi domājošiem tāpat viss būs skaidrs arī bez jautājuma iztirzāšanas uz 10 lapām, bet vai tāpēc ir jāievieš diktatūra, nezinu...
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby BaibaB » 23 Nov 2010, 10:20

es kaut kā neatceros, ka būtu dzēsusi savas lielas glupības, nu varbūt vienu divas reizes. parasti iepostēju, ups, ieraugu baigi lielo drukas kļūdu, taisu edit un izlaboju. vai ir gadījies, kad papildinu postu ar kaut kādu P.S. vai papildus teikumiem, lai nerakstītu vēl vienu postu. tā ka neuztraukšos par to, ka nevar pēkšņi vienu burtu izlabot. ja akurāt vajadzēs palabot šķirnes postos 1.lapā, ak dies, nu kāpēc jātaisa traģēdija - var iesūtīt infu moderatoram un palūgt to izdarīt.
es drīzāk padomātu, vai nevajadzētu šķirņu sadaļas patīrīt no tiem "ak vai cik smuks sunītis" un tamlīdzīgi :tomati: jā, jā, cenzūra :tomati: , bet reizēm izlasīt 100 lapas šķirņu sadaļā, lai cauri tiem "vai cik smuks sunītis" atrastu kaut ko sakarīgu man liekas daudz lielāka problēma par liegtu iespēju rediģēt savu postu.
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 10:26

Nu vot, bet Baiba, nu tak piekritīsi, ka tieši šādi cilvēki daudz kļūdās un daudz jūsmo, nu pēc psiholoģijas, mums tagad forumā nāksies saskarties ar to 3* biežāk, jo viņi nevarēs pievienot vēl tos divus p.s. par to, ka "un tavējais vispār ir ūber, un tavējais ak , ak es ģipstu". Nu tas tikai tā pārdomām.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron