Par "edit" iespējām

All About Forum

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby eldberg » 23 Nov 2010, 10:26

nu, koks ir ar diviem galiem:
a) ja ir atļauta editēšana, tad dažs labs to izmanto lai slēptu savas sliktās uzvedības pēdas...
b) ja nav editēšanas iespējas, jāpalielina moderu skaits, kas palīdz editēt...

Protams a variants ir samērā reti... es saku samērā.
Adminiem/moderiem protams ir iespējams jebkuru postu uztaišit locked, ka to editēt nevar... = atkal darbs.

Secinājums - lai atgrieztu editēšanu, ir jāpalielina moderu skaits, kas savukārt atkal var novest pie ietekmes sfēru dalīšanas :D
(jo uz dotoi brīdi ir +/- harmonija ar moderiem - kašķu nav)

Tautai tad vajag atpakaļ editēšanu ja?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Par "edit" iespējām

Postby BaibaB » 23 Nov 2010, 10:32

Linda, cik bieži Tu esi redzējusi postus ar P.S. vai edit :D reti, vai ne? :D
un tie "vai cik smuks sunītis" un "cik ūberkruts tavējais"... par tiem neizteikšos, cik daudz tur patiesas sajūsmas un cik nepatiesas. redzējām jau jauno hendleru topikā. pietika vienreiz uzsākt nopietnu diskusiju par šo tēmu un kā ar nazi nogrieza visu jūsmošanu. :velnins:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby undd » 23 Nov 2010, 10:42

silverequs wrote:Ehh, nu sviests kaut kāds tagad atkal jāgaida, kamēr sāks slēgt sadaļas vienu pakaļ otrai, :laiks:

nuu, nevajag jau arī pārspīlēt ;)

lai tikai parādītu ar pirkstu, lai tikai ieberzētu acīs, lai tikai uzsvērtu savu pārākumu,bet tie kuri apzinās, ka ir pārāki, neberzē acīs to citiem. "Tu tur ierakstīji to, redzi, redzi, neatkāpies no saviem vārdiem utt." Tas, kas ir arguments?!


:sajucis:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Par "edit" iespējām

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 10:48

Es jau tikai pēc sevis spriežu. :sarkstosa: Es arī esmu pietiekami ātras dabas, lai sarunātu daudz un nevajadzīgi, bet es nekad savus postus tādā ziņā needitēju, ka atkāpjos no saviem vārdiem, un nedomāju, ka tas ka atgriezīs editēšanu neļaus kādam mani publiski pavilkt uz zoba vai pazemot :D Es drīzāk vērstos pret konkrētām personām, ja ir bijuši precedenti, un šie precedenti vienmēr rodas kašķos, kuriem līdzi seko moderatori un admini, nu tad kāpēc nevarētu ieviest punktu kārtības noteikumos, ka "lūdzu kardināli nemainam savus postus, neatsakamies no savām domām, nu kaut kā tā" un ja ir noteikumu pārkāpums, tad ir BANS uz noteiktu laiku un viss un dzīvojam atkal zaļā pļavā. Tāds ir mans priekšlikums. Negribās man dzīvot Hondurasā. Tas ir tāpat kā likums par uzpurni - nēsājam visi, jo mazums kāds iekodīs, nu tas nav arguments demokrātiskā sabiedrībā.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 10:52

silverequs, es nesaprotu,kur problēma rakstīt vēl postus,lai palabotu info vai ko konkretizētu.
Tiešām ir TIK ļoti liela nepieciešamība bieži labot postus?
Es personīgi vnm vairākkārtīgi pārlasu savus postus,pirms publicēju. Kaut vai tā vienkāršā iemesla pēc,ka tracina gramatikas kļūdas,kas kādreiz ātrumā pieļautas. Un,lai pārliecinātos,ka mana doma ir saprotama. Liekot bildes,vienmēr vēl pārbaudu ar preview,kā mans posts izskatīsies.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 11:03

Nē, man nav daudz laika, lai forumā sēdētu un 101 reizi pārlasītu savus postus un ja es arī kaut ko izspļauju ne tā, tad man ir pārāk liels slinkums to labot, bet ja tas tiešām traucē citiem, nu piemēram 2* viena bilde, vai tur atkārtojas teikums, nu, kāda mārrutka pēc man tagad būtu jāsaceļ kājās moderi, admini un svētais gars, lai manu kļūdu izlabotu. Reāli iz dzīves, svētdien esmu atbraukusi no kārtējās MGD nodarbības, nogurusi, gandrīz komā, pierāpoju pie foruma, gribu apsveikt mūsu meitenes ar labo startu izstādē, paķeru vienu smaiļuku, a tur smaiļuka vietā gļuks, nu i labi, nošpļaujos, izņemu smaiļuku, apsveikums paliek, paskatos, Tev ar mazo burtu, izlaboju, nu vai 2* netīšām iepostēju. Nu sakiet šajā situācijā, kad es esmu uz irubīšanās sliekšņa kāda ir mana motivācija rakstīt garu atvainošanās vēstuli moderam, ka es pusdzīva esmu pie datora pierāpojusi un kaut ko nepareizi saspaidījusi, tagad tam nabaga cilvēciņam būtu manā vietā jāstrādā?! Nē, es aiziešu gulēt, jo man nav motivācijas pat datoru izslēgt, labākajā gadījumā no rīta kaut ko darīšu...Tas pats, kad es esmu atbraukusi no izstādes. Vēl viens piemērs valdības vīriem, piestipriniet mačetes kakla augstumā pie stūres un visi brauks ar atļauto minimālo braukšanas ātrumu.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 11:10

silverequs, nevajag pārspīlēt. Cik zinu,samērā bieži te apgrozies un kko raksti. Neviens nenobeigsies,ja tos apsveikumus ierakstīsi nākamajā dienā,kad nebūsi gandrīz komā pierāpojusi pie datora. :hih:
Un galu galā,neviens tak neliedz rakstīt ar drukas kļūdām,ja tiešām nav laika dažas sekundes pārlasīt savu postu. Neraksti tak palagus katru reizi.
Vai nu domā un raksti vai neraksti.
Gadās kļūda,so what,dzīvojam tālāk. :davinuziedus:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby Gabo » 23 Nov 2010, 11:21

Ehhh nu nezinu, kaut ko aizliegt pēkšņi, man arī tas šķiet so so. Man arī ir sanācis nesmukums, kāda kļūda, nu kādēļ foruma lasītājām ir jāurķējas cauri nesaprotamiem postiem, kas lieki piesārņo forumu?
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Par "edit" iespējām

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 11:22

Tur jau tā lieta, ka ierakstījusi ta es būšu jau tajā dienā, bet vai kāds kā Šerlohs Holms skraidīs pa forumu ar lupu un sapratīs, kurš ir mutējis posts un kurš ir sviesta posts un metīs tos ārā, nuuuu, es par to dikti šaubos,
Skaidrs, paldies par info, nu neko tagad forums būs pilns ar nesmukumiem :hih:
Sorry,ka nav autsauces, autoram paldies par viedokli.
un + man jebkura procesa sarežģīšana liekas kā mūsu "slinko cilvēku",kas šodien uztaisās kā minoritāte, tiesību ierobežošana un es tad sāku savu Čegevaras gājienu pret diktatūru.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 11:25

Cik zinu nav dzēsti nekādi sviesta posti ārā tāpat vien. Dzēsti ir tikai kašķi un komenti,kas bijuši aizskaroši kādam forumietim. Tas jau ir cits stāsts.
Atkārtošos - neviens tak nesaka,ka visiem jāraksta tikai pārgudri komentāri par konkrētu tēmu bez drukas kļūdām. Neviens neierobežo izteiksmes veidu un stilu,kamēr tas ir pieklājības robežās.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby Gabo » 23 Nov 2010, 11:36

viewtopic.php?f=29&t=584&start=420 un šitāds paskats būs bieži sastopams :ieraujpoda:
Piekrītu iepriekš minētajam, kāpēc dēļ DAŽIEM gadījumiem, ar viedokļa dzēšanu ir jācieš LIELĀKAJAI daļai forumiešu? Vai tad visi mēs tik ļauni un nemitīgi mainam savas domas, dzēšam postus utt? Pārsvarā jau tādas postu dzēšanas notiek neproduktīvās sarunās, vai pareizāk sakot kašķos, un tie tik un tā tiek pārcelti pie nejēdzībām vai kur citur...pārējās sarunas taču ir normālas un baudāmas ( līdz šim vismaz bija, jo tagad piesārņotas ar kļūdām :jaut: )
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby link » 23 Nov 2010, 11:38

silverequs wrote:ja tāpat visi komentāri, kas ir godu un cieņu aizskaroši, nekorekti un visādā citādā veidā diskriminējoši tiek dzēsti?

Ne visi. Tikai tam, ko es rakstu ir pastiprinata uzmaniba :kanepe: Citas sadalas pimpi rada - visi smaida. Vards diktatura manos postos paradas ka ***CENZURA!!!*** Iiiiipasha attieksme :esmilu:
link
 

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 11:40

Gabo, par šādām kļūdām var ziņot Adminam. Dažas sekundes un lieta darīta.
Konkrētajā piemērā tikko kļūdas dzēsu.

Postu dzēšana ir retāk sastopama,bet editēšana diezgan bieži. :neparliecinats:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Problēmas ar postu ievietošanu?

Postby link » 23 Nov 2010, 11:42

Maija_Dakota wrote:Tos, kas saraksta daudz un dikti un tad visu savu sarakstīto dzēš, atsakoties no sacītā ir jāsoda, nevis normālie lietotāji jāierobežo.
eldberg, ku Tu saki?


Vai nevar pie shita palikt? Pajautajiet kads. A to es pajautaju - man neatbildes. Vai izteiks BRIDINAJUMU ;)
link
 

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 11:42

Galu galā - nav tak akmenī kalts. Kā izrādījās, eldbergs pats par šo neko nezināja. Nomainīs parametrus un atkal varēsiet editēt un dzēst,cik uziet. :nadzinji:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 11:43

Ar jums cīnīties ir kā ar vējdzirnavām, bez argumentiem :lasu: , 'tā būs un viss, es biju domājusi vairāk par to, ka ir jādzēš ārā sviestainie un mutējušie posti, jo tas ir tāds nesmukums tēmā, un tad izrādās man pasaka, ka tāda opcija tiek liegta cilvēkam, kas to reāli ir spējīgs un gribošs darīt, bet tajā pašā laikā augstākajiem spēkiem tas ir pie vienas vietas, tas tā tagad sanāk, nu ok, neieteiksim šo forumu turpmāk nevienam, jo būs pilns ar mistiku. Un kamēr cienītie augstākstāvošie nodarbojas ar demogoģiju, PB posts vēljoprojām nav izlabots, tas tikai tā piemērs iz dzīves. Un tad es vēlreiz jautāju kas to darīs?, kas kontrolēs postus, par kuriem saimnieki būs nospļāvušies, jo nevar labot, un neaizrakstījuši moderiem, un daudzi jauniņie nemaz nezin, ka tā var darīt vai ir arī pārāk kautrīgi, lai to darītu. Kas to darīs?
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 11:49

Pasaki,lūdzu,pēc kādiem kritērijiem var atšķirt sivestainos un ne-sviestainos komentārus? :neparliecinats: Kādam sviestains liksies kārtējais ''vai,cik skaists sunītis'', kādam citam koments par kādu konkrētu suni,piemēram. Ko dzēst? :jaut:
Lūk,tā jau būtu totāla diktatūra.
Par PB postu - gribēju labot,bet nesapratu,ko viņa tur gribēja rakstīt. Ko atstāt,ko ne.

Es laikam blonda un nesaprotu par kādu mistiku te iet runa. Man likās,ka te apgrozās lielākoties pieauguši cilvēki,kas spēj un var uzrakstīt sakarīgus komentārus,ko nav regulāri jādzēš vai jālabo. Nav tak nekāds bd, kur ķinķēziņus likt vai muļķības drukāt.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby Gabo » 23 Nov 2010, 11:53

ROTIJA wrote:Gabo, par šādām kļūdām var ziņot Adminam. Dažas sekundes un lieta darīta.
Konkrētajā piemērā tikko kļūdas dzēsu.

Postu dzēšana ir retāk sastopama,bet editēšana diezgan bieži. :neparliecinats:


Nu redz manā gadījumā jau ir šaize, jo īstais posts bija otrais, kurš bija papildināts, bet atstāts ir neīstais :ninja:
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Re: Par "edit" iespējām

Postby Sinty » 23 Nov 2010, 11:59

Visus, kuri grib editēt - par moderiem, un lieta darīta!!! :kanepe:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Par "edit" iespējām

Postby undd » 23 Nov 2010, 12:01

silverequs wrote:Ar jums cīnīties ir kā ar vējdzirnavām, bez argumentiem :lasu:


kādus argumentus Tu pieņem? manā skatījumā maksis izteicās pietiekami argumentēti, bet tas nav arguments, jo man vienkārši tā nepatīk?
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests