Par "edit" iespējām

All About Forum

Re: Par "edit" iespējām

Postby FANE » 23 Nov 2010, 16:20

Kā jau teicu, vainīgā nebija...ne visi pieaugušie spēj uzņemties atbildību par savu rīcību, bet rīkoties tomēr grib!
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Par "edit" iespējām

Postby Danute » 23 Nov 2010, 16:25

Pievienot link ieteikumu kā punktu pie noteikumiem un attiecīgi par šo noteikumu punkta neievērošanu vainīgajai personai liegt iespēju izmantot "edit" opciju.

Vai tehniski ir iespējams kādam konkrētam lietotājam atslēgt šo opciju tā, lai pārējiem tā paliktu?
User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Re: Par "edit" iespējām

Postby Panda Bear » 23 Nov 2010, 16:26

Par balto un pūkaino - tas pārspīlēti, es runāju par draudiem un agresiju, ko, es domāju, pirmo emociju uzplūdā cilvēks uzrakstīja, bet, pēc tam, kad padomāja, pieņēma lēmumu izdzēst - un neredzu es tur neko nosodāmu. Manuprāt, jo konstruktīvākas diskusijas, jo labāk. Tāpat uzskatu, ka katram cilvēkam ir tiesības uz viedokli, kā arī tiesības to mainīt un atkāpties no tā, nevienam par to neatskaitoties.
Par veselo saprātu - adminiem atliks vien cerēt, ka mums forumiešiem saprāts tik pat vesels kā jums :hih:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 16:34

Danute, nē,diemžēl tāda opcija nepastāv.

Panda Bear wrote: Tāpat uzskatu, ka katram cilvēkam ir tiesības uz viedokli, kā arī tiesības to mainīt un atkāpties no tā, nevienam par to neatskaitoties.


Ok,šeit tad arī viedokļi dalās. Es uzskatu pilnīgi pretēji.
Ja šodien saku,ka tas ir balts,bet cits saka,ka melns un rīt es izlaboju,ka arī esmu teikusi,ka balts, tas visu diskusiju un pretējā viedokļa paudējus padara totāli muļķīgus.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby eldberg » 23 Nov 2010, 16:38

EU, atradu!!
ķēpa gan liela... bet var konkrētam userim liegt ispēju editēt savus postus!!! :aptracis:
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par "edit" iespējām

Postby link » 23 Nov 2010, 16:42

Tagad saksim stradat pie useru saraksta, bgagaga :kanepe: Vai nebutu labak tomer smuki noformulet "ja tu visus esi apdirsis un padarijis par lohiem, a pec tam savus postus izdzesis, tev pienakas BANans uz 2 nedelam sakumam, a pec tam varbut vispar uz visiem laikiem". Apmeram ta :nadzinji:
Last edited by link on 23 Nov 2010, 16:46, edited 1 time in total.
link
 

Re: Par "edit" iespējām

Postby FANE » 23 Nov 2010, 16:44

ROTIJA wrote:Ja šodien saku,ka tas ir balts,bet cits saka,ka melns un rīt es izlaboju,ka arī esmu teikusi,ka balts, tas visu diskusiju un pretējā viedokļa paudējus padara totāli muļķīgus.


Bet jūsu domas taču tas nemainīs un kādēļ gan satraukties par kādu, kas nespēj tikt skaidrībā pats ar sevi.
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 16:46

link, Image
Šitā ar liksim iekšā. Skaidri un saprotami vismaz. Neko interpretēt pa savam nevar. Image

eldberg, super! Tad jau problēma atrisināta.
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby silverequs » 23 Nov 2010, 16:46

link wrote:Tagad saksim stradat pie useru saraksta, bgagaga :kanepe: Vai nebutu labak tomer smuki noformulet "ja tu visus esi apdirsis un padarijis par lohiem, a pec tam savus postus izdzesis, tev pienakas BANans uz 2 nedelam sakumam, a pec tam varbut vispar uz visiem laikiem". Apmeram ta :nadzinji:

:par: man patīk
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Par "edit" iespējām

Postby link » 23 Nov 2010, 16:50

Nu ludzu, noformulejiet to smuka latvieshu valoda ar visam garumzimem un lieciet ieksha noteikumos. Nevjag likt ta, ka es to uzrakstiju. Ja tik vien... ka citati :kanepe: Bet baidos, ka tad neviens to neuztvers nopietni :medos:
link
 

Re: Par "edit" iespējām

Postby Rotija » 23 Nov 2010, 16:50

FANE wrote:Bet jūsu domas taču tas nemainīs un kādēļ gan satraukties par kādu, kas nespēj tikt skaidrībā pats ar sevi.


Nemainīs,bet diskusijas jēga kur paliek?
Mana nostāja ir pavisam vienkārša - jāatbild par saviem vārdiem. Un viss. :jaa:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Re: Par "edit" iespējām

Postby eldberg » 23 Nov 2010, 16:55

Lab, noteikumos liekam, ka:
Postus ir atļauts labot kļūdu novēršanas nolūkos (gramatika, tehniska neprecizitāte u.c.).
Teikuma jēgas, domas, vai daļas domas nodzēšanas/izmainīšana nav pieļaujama (princips: domā ko raksti un tad raksti).
Pārkāpums sodāms ar "edit" funkcijas atslēgšanu un iespējamu banu uz laiku līdz mēnesim (gadījumos kad slēptas foruma noteikumu pārkāpuma pēdas (bet ne tikai))

~ tā?
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par "edit" iespējām

Postby undd » 23 Nov 2010, 17:07

:jaa:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Par "edit" iespējām

Postby eldberg » 23 Nov 2010, 17:31

ok, done.
Moderu sadaļā vēlāk ielikšu kā nobloķēt edit funkciju individuāli.
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par "edit" iespējām

Postby FANE » 23 Nov 2010, 18:06

Un kurš būs tas soģis, kas izlems vai un par ko sodīt? Un kā nekorektu moderatoru rīcības gadījumā, piemēram aizvainojošas replikas uttt, vai arī tiks izteikti aizrādījumi?
User avatar
FANE
Junior
Junior
 
Posts: 823
Joined: 14 Jan 2010, 11:26
Location: Jūrmala

Re: Par "edit" iespējām

Postby Panda Bear » 23 Nov 2010, 18:34

eldberg wrote:Lab, noteikumos liekam, ka:
Postus ir atļauts labot kļūdu novēršanas nolūkos (gramatika, tehniska neprecizitāte u.c.).
Teikuma jēgas, domas, vai daļas domas nodzēšanas/izmainīšana nav pieļaujama (princips: domā ko raksti un tad raksti).
Pārkāpums sodāms ar "edit" funkcijas atslēgšanu un iespējamu banu uz laiku līdz mēnesim (gadījumos kad slēptas foruma noteikumu pārkāpuma pēdas (bet ne tikai))

~ tā?

Es šādus noteikumus par normāliem neuzskatu. Varat jau no šodienas mani banot ārā es jau izmainīju 2 savus postus! Būtu labāk nejēdzības laikus izķēruši, nepieļaujot n-tās samazgu lapas!
Fane +1.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Par "edit" iespējām

Postby Sinty » 23 Nov 2010, 18:49

Es galīgi neprotu sastādīt kaut kādus noteikumus, bet, pa manam, varētu būt šāda jēga, varbūt gudrāk un skaistāk parfrāzējot:
Aizliegts opciju "labot" lietot, lai dzēstu vai rediģētu sava komentāra tekstu, izņemot gadījumus, kad labošana neietekmē komentārā izteikto jēgu un nav pretrunā ar sekojošajām citu foruma dalībnieku sniegtajām atbildēm.
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Par "edit" iespējām

Postby undd » 23 Nov 2010, 18:56

Stipri šaubos, ka kāds tagad sekos līdzi katram ko kurš uzrakstījis un vai tik nebūs kādu vārdu no sākotnējā izdzēsis. Kāpēc viss tik pārspīlēti un saasināti jāuztver? Ne jau pirmā reize šeit, kad par kaut kādu normu ieviešanu/ieteikšanu sākas masu histērija par cilvēktiesību pārkāpumu, tā tas bija ar +1 lietošanu, tāpat arī par bilžu ievietošanu šķirņu palātās un gan jau ka arī par vēl kaut ko.

šis skan īsi un konkrēti : )

Sinty wrote:Aizliegts opciju "labot" lietot, lai dzēstu vai rediģētu sava komentāra tekstu, izņemot gadījumus, kad labošana neietekmē komentārā izteikto jēgu un nav pretrunā ar sekojošajām citu foruma dalībnieku sniegtajām atbildēm.
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Par "edit" iespējām

Postby brex » 23 Nov 2010, 19:31

Vai, cik interesanta diskusija! :)

Uzskatu, ka postu dzesana ari ir personibas (kads usera, gan admina) izpausme, un viss, kas uzrakstits - jadoma ar galvu - gan runajot, gan rakstot

Vai forums japadara par zoginu ar maziem rezgisiem - manuprat, ne! Lietotaji tapat ka dzive atrod sev domubiedrus un veido viedoki par sevi, ka ari filtre rakstito caur savu prizmu

Kas man skiet darams lietas laba - vienkarsi kaski laicigi nodalami atseviskas temas (neko nedzesot ara, jo tas ir bezgala intersenati, kas tur nak ara :pilnmeness: ), un banojot tos, kas tiesi apvaino citus
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Par "edit" iespējām

Postby eldberg » 23 Nov 2010, 20:22

Pavasara pusē es būtu domājis ko darīt lai visas puses būtu paēdušas un visi dzīvi...
Visi teica ka blogi neder nekur, ka 5 bildes postā ir nejēdzīgs ieteikums... u.c. Nu cik ir par kaut ko tādu nobanoti vai vispār kāds ausis pakustinājis?

Netīšām izcēlās diskusija, kas rezultējās ar ļoti labu iznākumu - noteikumu papildinājumu. Jo arī līdz šim kad kāds bija spec izmainījis savus postus nebija pamata neko aizrādīt.
Tagad būs.

Katrs var savu postu mainīt kā patīk. Nestresojiet atkal, ka kaut kas ir ierobežots, visi dikti labi zina uz ko šis noteikumu punkts tiek attiecināts - uz aizliegumu rakstīt nejēdzības un tad tās izlabot, lai izbēgtu no "soda". Bet principā ja gribat stresojiet, kā zināms adminiem nav ko darīt, tie to vien gaida kad kāds savā postā izmainīs 1x punktiņu vai komatu, lai jūs nobanoto.
Get a life!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

PreviousNext

Return to Par un ap forumu

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron