Par un ap kamanām.

Re: Par un ap kamanām.

Postby Demix » 14 Dec 2010, 18:37

zakjiits_a_bisi wrote:
Demix wrote::ludzu: Ielieciet lūdzu kāds bilžuku ar bremzēm,lai var redzēt,kā tās stiprinās,it kā jau skaidrība ir,bet gribētos redzēt kādu "dzīvē" :davinuziedus:


Demix, kādas Tev ir kamanas?
Varu ielikt foto kā mūsu kamanām ir nostiprināta bremze, bet nezinu vai tas ko līdzēs. Viss jau atkarīgs no kā kamanas un kādas konstrukcijas...

Image
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Par un ap kamanām.

Postby eldberg » 14 Dec 2010, 20:52

m.... vai tik tavas kamanas nav tās kam vispār nav skrūvju? Tikai no virvēm?
Tad mūsu modeļa bremzes nederēs... un arī gumijas "paklājiņa" bremzes ar īst nav kur stiprināt. Ja tie striķi tur, tad ar mēģināt ar paklājiņu... pie aizmugurējās stangas (vertikālās)
Image
Image
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par un ap kamanām.

Postby Demix » 14 Dec 2010, 21:30

Ir,ir viss no virvēm,bet paldies par bildēm,mēģināsim sameistarot,ja nē, būs vien jāved pie Eduarda,viņš solīja sataisīt,janvārī cerams,ka tikšu pie citām.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Par un ap kamanām.

Postby sabulis20 » 15 Dec 2010, 10:48

Demix wrote:
zakjiits_a_bisi wrote:
Demix wrote::ludzu: Ielieciet lūdzu kāds bilžuku ar bremzēm,lai var redzēt,kā tās stiprinās,it kā jau skaidrība ir,bet gribētos redzēt kādu "dzīvē" :davinuziedus:


Demix, kādas Tev ir kamanas?
Varu ielikt foto kā mūsu kamanām ir nostiprināta bremze, bet nezinu vai tas ko līdzēs. Viss jau atkarīgs no kā kamanas un kādas konstrukcijas...

Image

Šitās meistara Raita Ā. man vislabāk patīk labi der 2 suņiem max 4suņiem labi manevrējamas .

Reku tev būs pāris bilžuku
Image
Image

Un te viena adresīte
http://www.flickr.com/photos/bjorngabri ... 170411440/
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Par un ap kamanām.

Postby sabulis20 » 15 Dec 2010, 10:50

eldberg wrote:m.... vai tik tavas kamanas nav tās kam vispār nav skrūvju? Tikai no virvēm?
Tad mūsu modeļa bremzes nederēs... un arī gumijas "paklājiņa" bremzes ar īst nav kur stiprināt. Ja tie striķi tur, tad ar mēģināt ar paklājiņu... pie aizmugurējās stangas (vertikālās)
Image
Image

A vot šitās bremzes diezvai ko var nobremzēt ,par īsu dzelkšņi un on loks taisīts no plastmasas pārāk lokans.
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Par un ap kamanām.

Postby eldberg » 15 Dec 2010, 11:00

Ar 2x suņiem pilnīgi pietiek... 4 ir švakāk
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Par un ap kamanām.

Postby zakjiits_a_bisi » 15 Dec 2010, 11:03

Ja vajag, nav jau problēma ielikt garākas skrūves un tā plastmasa nemaz ar nav lokana, vismaz nav nācies tā bremzēt, lai varētu tā baigi novērtēt :D
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Par un ap kamanām.

Postby sabulis20 » 15 Dec 2010, 11:41

zakjiits_a_bisi wrote:Ja vajag, nav jau problēma ielikt garākas skrūves un tā plastmasa nemaz ar nav lokana, vismaz nav nācies tā bremzēt, lai varētu tā baigi novērtēt :D

Lab pamēģini iejūgt vairāk par 2-suņiem tā bikiņ ieskrieties un vēl no kalna un tad pēkšņi ir jābremzē ko tu darītu.B....āāāviens bums :-) :foto: fyck :shokets:
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Par un ap kamanām.

Postby zakjiits_a_bisi » 15 Dec 2010, 11:53

sabulis20 wrote:
zakjiits_a_bisi wrote:Ja vajag, nav jau problēma ielikt garākas skrūves un tā plastmasa nemaz ar nav lokana, vismaz nav nācies tā bremzēt, lai varētu tā baigi novērtēt :D

Lab pamēģini iejūgt vairāk par 2-suņiem tā bikiņ ieskrieties un vēl no kalna un tad pēkšņi ir jābremzē ko tu darītu.B....āāāviens bums :-) :foto: fyck :shokets:


Neesmu dzirdējusi, ka Raitis Š. sūdzētos un viņš jau nu tiešām jūdz vairāk suņu... ;)
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Par un ap kamanām.

Postby sabulis20 » 15 Dec 2010, 11:58

zakjiits_a_bisi wrote:
sabulis20 wrote:
zakjiits_a_bisi wrote:Ja vajag, nav jau problēma ielikt garākas skrūves un tā plastmasa nemaz ar nav lokana, vismaz nav nācies tā bremzēt, lai varētu tā baigi novērtēt :D

Lab pamēģini iejūgt vairāk par 2-suņiem tā bikiņ ieskrieties un vēl no kalna un tad pēkšņi ir jābremzē ko tu darītu.B....āāāviens bums :-) :foto: fyck :shokets:


Neesmu dzirdējusi, ka Raitis Š. sūdzētos un viņš jau nu tiešām jūdz vairāk suņu... ;)

Raitim bremzes nevajag :jaa:
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Par un ap kamanām.

Postby Bafija » 15 Dec 2010, 12:05

A vot šitās bremzes diezvai ko var nobremzēt ,par īsu dzelkšņi un on loks taisīts no plastmasas pārāk lokans.


Nezinu kā citiem, bet mums šīs bremzes perfekti strādā uz jebkura sniega, bezsniega un pat uz vecpilsētas bruģa klājuma. Citas nemaz nevēlamies redzēt :medos:
Ar četriem suņiem bez problēmām.
p.s. starp citu - mūsu lielājām, vecajām kamanām bremzes tā arī nekad netika uzliktas un izmantotas. Trīs sezonas tā arī nobraucām bez jebkādām bremzēm :nagi:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Par un ap kamanām.

Postby sabulis20 » 15 Dec 2010, 13:21

Bafija wrote:
A vot šitās bremzes diezvai ko var nobremzēt ,par īsu dzelkšņi un on loks taisīts no plastmasas pārāk lokans.


Nezinu kā citiem, bet mums šīs bremzes perfekti strādā uz jebkura sniega, bezsniega un pat uz vecpilsētas bruģa klājuma. Citas nemaz nevēlamies redzēt :medos:
Ar četriem suņiem bez problēmām.
p.s. starp citu - mūsu lielājām, vecajām kamanām bremzes tā arī nekad netika uzliktas un izmantotas. Trīs sezonas tā arī nobraucām bez jebkādām bremzēm :nagi:

A pamēģināt iedosi :braucam: ;)
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Par un ap kamanām.

Postby sabulis20 » 15 Dec 2010, 13:25

A vispār nestrīdēšos par bremzēm.
Vienīgais ,kas mani pārliecinātu saliktu Ilzes kamanas ar šīm un tad redzētu hy is hy.
Esmu līdzīgas iemēģinājis zinu ko saku :)
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Par un ap kamanām.

Postby zakjiits_a_bisi » 15 Dec 2010, 13:30

sabulis20 wrote:A vispār nestrīdēšos par bremzēm.
Vienīgais ,kas mani pārliecinātu saliktu Ilzes kamanas ar šīm un tad redzētu hy is hy.
Esmu līdzīgas iemēģinājis zinu ko saku :)

Nu svētdien terniņā droši vari izmēģināt :stiligs2:
Ir viena būtiska lieta - cenu atšķirība šīm abām kamanām arī ir visai iespaidīga :koslene:
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Par un ap kamanām.

Postby sabulis20 » 15 Dec 2010, 15:04

zakjiits_a_bisi wrote:
sabulis20 wrote:A vispār nestrīdēšos par bremzēm.
Vienīgais ,kas mani pārliecinātu saliktu Ilzes kamanas ar šīm un tad redzētu hy is hy.
Esmu līdzīgas iemēģinājis zinu ko saku :)

Nu svētdien terniņā droši vari izmēģināt :stiligs2:
Ir viena būtiska lieta - cenu atšķirība šīm abām kamanām arī ir visai iespaidīga :koslene:

A vispār runa gāja par bremžu texniskām niansēm.
Kur cenai nav sakara aber zelta rociņas :tomati: :koslene:
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Par un ap kamanām.

Postby sabulis20 » 15 Dec 2010, 15:13

User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Par un ap kamanām.

Postby zakjiits_a_bisi » 15 Dec 2010, 15:15

sabulis20 wrote:
zakjiits_a_bisi wrote:
sabulis20 wrote:A vispār nestrīdēšos par bremzēm.
Vienīgais ,kas mani pārliecinātu saliktu Ilzes kamanas ar šīm un tad redzētu hy is hy.
Esmu līdzīgas iemēģinājis zinu ko saku :)

Nu svētdien terniņā droši vari izmēģināt :stiligs2:
Ir viena būtiska lieta - cenu atšķirība šīm abām kamanām arī ir visai iespaidīga :koslene:

A vispār runa gāja par bremžu texniskām niansēm.
Kur cenai nav sakara aber zelta rociņas :tomati: :koslene:


Nu vispār jau Demix jautājums bija par to kā stiprinās, nevis no kā izgatavotas... :medos:
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Par un ap kamanām.

Postby Ilze » 15 Dec 2010, 15:51

A es atļaušos oponēt par Raita (tas, kas Šmits) kamanu bremzēm. Jāatceras, ka Raitis tomēr sver biki vairāk par, nu, piemēram mani :) Un pavieglākām būtnēm varētu būt problēmas noturēt 4-nieku. Protams, labāk tādas, nekā nekādas bremzes, bet es paļaujos tikai uz ledusbremzēm. Galvenais ir un paliek nosacījums - spēt noturēt suņus uz vietas pie nepieciešamības. Ērtība un drošības sajūta jau ir pakārtots jautājums. Raitis var nobremzēt - ir OK, bet Demix, būdama ne tā dūšīgākā sieviete miesas ziņā - neieteiktu.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Par un ap kamanām.

Postby Demix » 15 Dec 2010, 17:00

Ilze wrote:A es atļaušos oponēt par Raita (tas, kas Šmits) kamanu bremzēm. Jāatceras, ka Raitis tomēr sver biki vairāk par, nu, piemēram mani :) Un pavieglākām būtnēm varētu būt problēmas noturēt 4-nieku. Protams, labāk tādas, nekā nekādas bremzes, bet es paļaujos tikai uz ledusbremzēm. Galvenais ir un paliek nosacījums - spēt noturēt suņus uz vietas pie nepieciešamības. Ērtība un drošības sajūta jau ir pakārtots jautājums. Raitis var nobremzēt - ir OK, bet Demix, būdama ne tā dūšīgākā sieviete miesas ziņā - neieteiktu.

Pilnībā pierītu,pamatojoties uz izmēģinājumiem Forsteros-mēs(Džedis un Gordons,lielākie un spēcīgākie mani suņi) ar pilnībā nospiestu bremzi(bija sajūta,ka tādas nemaz nav)ar lielajām kamanām,panācām trijnieku otrās puses apļa vidū(aplis 5km.),kurš tika palaists pus apli pa priekšu,lai manējie sajēdz kas jādara...Ar šīm bremzēm mani viņi aizrautu tālēs zilajās,manai "masai" viennozīmīgi vajadzīgi dzelkšņi ar dziļāku iegrimi :jaa:
Diskusija ļoti noderīga,domāju,ne tikai man :dejo: Visiem paldies,tagad pa lielam skaidrs,kā to dabūt gatavu :aptracis: Sataisīšu- atrādīšu :koncha:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Par un ap kamanām.

Postby musher » 15 Dec 2010, 21:11

Ir divas iespējas kā nobremzēt suņu pajūgu. Viena ir ar paklausības komandām, otra ar visām ierīcēm, kuras veic bremzēšanu. Es parasti izmantoju otro variantu, jo pirmais parasti nestrādā. Taču īstenībā ir tā, ka es bremzēju šīs abas lietas apvienojot. Patiešām stingri pasakot, mani suņi stāv. Sākumā gribas vairāk braukt uz priekšu, nekā domāt par citām lietām. Tomēr no pieredzes varu pateikt, ka ekstrēmā brīdī arī ar manu svaru nelīdzēs nekādas ledusbremzes, milzīgs kamanu svars vai kas cits. Neapmācīts 4 suņu atsiets pajūgs aizvilka arī mūsu WV Caravelli. Viss tomēr atduras disciplīnā, nevis brmezēs. Paskatieties kā mēs vedām savu 4trinieku Polijas mačos. Murgs.
Pašā sezonas sākumā es ar Eduardu trenējām šīs paklausības komandas. Starts protams bija bez klausīšanas. Taču pēc pirmā km, kad suņi ir nodzinuši pirmo trakumu seko komanda STĀVĒT!, kas tiek izmantota kopā ar bremzēm. Un tā ik pēc piemēram kilometra. Kaut kas tiem haskijiem tomēr paliek atmiņā.
Image
husky adventure & sleddog sport
http://www.husky.lv & http://www.sleddog.lv
User avatar
musher
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 14 Jan 2010, 09:51
Location: Lielvarde

PreviousNext

Return to Ekipējums

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron