Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Travelling With Dogs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby maksis » 05 Feb 2010, 15:29

Snowhuskies wrote:Bet tādus lielus velnus kā man diez vai laistu pat tādā vietā :roll:

Mensona kungs ir liels, melns afgāņu kurts. Haskijs salīdzinājumā ar viņu nekādi nevar tikt nosaukts par lielu. ;)
Domāju, ka vienīgais noteikums (kam vispār būtu jābūt katra normāla suņinieka ētikas kodeksa pirmajā punktā) - lai mans suns neapdraud citus cilvēkus un viņu suņus un lai nebojā veikala telpas vai preci (ir, piemēram, kobeļi, kas kāju mierīgi veikalā paceļ). Lielums nav tas svarīgākais.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby čība » 05 Feb 2010, 15:37

maksis wrote:
Snowhuskies wrote: (ir, piemēram, kobeļi, kas kāju mierīgi veikalā paceļ). Lielums nav tas svarīgākais.


a Depo no šitā nebaidās? viņiem tak ne tikai visādi stabi, bet arī kociņi ir :lol:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby maksis » 05 Feb 2010, 15:40

Zini, vairumā gadījumu tomēr saimnieki nav cūkas. Bet tas %, kas ir - nu tādi tak arī starp neapsuņotiem pircējiem gadās. Nedomāju, ka tā proporcija atšķiras.
Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)
User avatar
maksis
Champion
Champion
 
Posts: 2505
Joined: 13 Jan 2010, 12:57

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby čība » 05 Feb 2010, 15:42

čība wrote:
maksis wrote: (ir, piemēram, kobeļi, kas kāju mierīgi veikalā paceļ). Lielums nav tas svarīgākais.


a Depo no šitā nebaidās? viņiem tak ne tikai visādi stabi, bet arī kociņi ir :lol:[/quote]
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby čība » 05 Feb 2010, 15:44

Kobeļu kājas celšana ir viens no iemesliem, kāpēc draugs pateica - mums būs tikai kuces, vai arī es ar suni staigāt neiešu. (viņam nepatīk, ka bieži jāapstājās un katrs stas jāapčurā)
Bet zini ka, ja nu kāds cits suns gājis, tad jau visiem uzreiz gribas teritoriju iezīmēt... :) Bet nu tas tā, jokas.
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Lenochkins » 05 Feb 2010, 16:38

Es pardevejai dino zoo sky& more savu Aziju toch neatstatu :) Bet jaa runa gaja par to, kurs Duntes iela, jo parejie 3 sky ir vienkarsi sky :)
Lenochkins
Puppy
Puppy
 
Posts: 245
Images: 2
Joined: 15 Jan 2010, 13:23

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Lenochkins » 05 Feb 2010, 16:38

Un jaa Maksit, tev taisniba- ieet ar Mensona kungu veikala ir tas pats kas ar sanbernaru :)
Lenochkins
Puppy
Puppy
 
Posts: 245
Images: 2
Joined: 15 Jan 2010, 13:23

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Snowhuskies » 05 Feb 2010, 16:48

Skaidrs.
Vnk galīgi nav pierasts redzēt tādos veikalos lielus suņus :D
Snowhuskies
 

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby goldfinch » 08 Feb 2010, 09:45

suņiem draudzīgākā vieta ir Milāna, suņi tiek ņemti līdz visur, pat ļoti smalkos veikalos, neviens neburķšķ un šķībi neskatās. :roll: :)
Pienācīgi trenēts, cilvēks var būt suņa labākais draugs.
goldfinch
Puppy
Puppy
 
Posts: 473
Images: 26
Joined: 22 Jan 2010, 19:41
Location: Ādaži

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Mikka » 08 Feb 2010, 12:50

Jau rakstīju dogos - tiešām draudzīga pilsēta suņiem ir Palanga, bijām pagājušo vasaru - gan jūrmalā, gan restorānā, kur zem blakus galda gulēja bīgliņš. :)
A home without a dog is just a house...
User avatar
Mikka
Baby
Baby
 
Posts: 22
Joined: 13 Jan 2010, 13:35

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Demix » 13 Feb 2010, 13:41

Mani šodien pārsteidza mūsu(Lielvārdē)būvmateriālu veikalā :shock: Iegāju iepirkt pāris karabīnītes(kamanu ekipējumam),neko nesakot par pielietojumu,bet pārdevējas man jautā:Nu,kad jūs atvedīsiet mums parādīt kādu no saviem skaistuļiem :shock: Nesaprotu,kā viņi zina??? :roll: Apsolīju aizvest :D Viņas saka: Tikai atvediet kādā darba dienā,kad mēs visas esam uz vietas!!!Tiešām sajutos patīkami pārsteigta :D
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby agneta » 14 Feb 2010, 01:07

Demix, esi laikam jau slavena :)

mums šodien arī labi gāja - visi jau zina, ka DEPO var iet ar suņiem - šodien bijām pirmo reizi - ļoooti laipna attieksme no pārdevējām/konsultantēm un daži izbrīnas pilni skatieni no citu pircēju puses (it kā jautātu: ko šeit dara suns?) :D
brauksim vēl iepirkties :)
un secinājums - ja līdzi nebūtu suns, nebūtu ne 10-to daļu no visa nopirkuši.. tātad secinājums veikalniekiem: kāpēc neļaujat iet iekšā ar suņiem veikalos, ja tēdējādi nopērk daudz vairāk? - īpaši būvmateriālu un dažādu profilu veikalos (nerunāju par apģērbu vai pārtikas lielveikaliem)..

Mikka[/b] par Palangu varu tikai piekrist. Tur tik tiešām attieksme ir super :)
www.zennenhund.lv
User avatar
agneta
Baby
Baby
 
Posts: 25
Joined: 15 Jan 2010, 16:27
Location: Rīga, Liepāja

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Demix » 14 Feb 2010, 13:09

agneta wrote:Demix, esi laikam jau slavena :)

Mjā...vienkārši laikam mazpilsētās tās ziņas izplatās ar lielāku ātrumu,nevaru vēl pierast :?
Uz DEPO gan vajadzētu aizbraukt ar kādu sunci :D
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby čība » 16 Feb 2010, 09:19

Demix, es jau arī starpcitu klusībā domāju - būšu Lielvārdē, jāiet meklēt kur tie haskiji :lol:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Linda B. » 16 Feb 2010, 11:40

Demix,kāpēc tikai ar vienu?Ņem visus :lol:

P.S. Man ome vienu laiku(laikam TV haskijus bija redzējusi)bija riktīgā sajūsmā par haskijiem.Teica,ka ja viņai būtu kādi divi vai trīs,tad iejūgtu viņus kamanās un brauktu uz Maximu iepikrties :mrgreen:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Demix » 16 Feb 2010, 14:26

čība wrote:Demix, es jau arī starpcitu klusībā domāju - būšu Lielvārdē, jāiet meklēt kur tie haskiji :lol:

Mēs esam skaistā klusā privātmāju rajonā :D Tad jau jāsamainās ar telefoniem,mēs vienmēr priecīgi par ciemiņiem :D
Bunny
Nu nē, mans enerģiskais astotnieks apgāztu to veikalu vienā setā,un cik tur daudz ņammājamu lietiņu :lol:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Bafija » 16 Feb 2010, 16:45

Lielvārdē haskiji ir lielā cieņā! Man nekad neviens nav aizrādijis, ka pašā centrā kāds uzgaudo. Ja kāds aizmūkt, nekvējoties tiek sacelta trauksme un visa pilsētiņa, zin, kas jameklē :D
Šodien man bija vēl lielāks pārsteigums, jo Lielvārdes novada avīzē ir ielikts raksts par husky.lv par mums un mūsu haskijiem, sporta disciplīnām ar visām web adresēm! Super!Image
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby Minka » 16 Feb 2010, 23:00

Bafija,man prieks,ka esat tik izauguši...un esmu lepna,ka mans suns nāk tieši no Jūsu audzētavas...buchas!!! ;)
Minka/Eski
User avatar
Minka
Puppy
Puppy
 
Posts: 120
Joined: 15 Jan 2010, 12:11
Location: Riga

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby adze » 20 Feb 2010, 18:55

Vai sky &more arī kādā no ēstuvēm ļauts ar suni?, varbūt kāds zin
Image

Image
User avatar
adze
Puppy
Puppy
 
Posts: 133
Images: 2
Joined: 20 Jan 2010, 14:38
Location: Ventspils, LV

Re: Suņiem draudzīgās un NEdraudzīgas vietas!

Postby čība » 22 Feb 2010, 12:11

Heh, brīvdienās biju Lido kalnā, tā jau man likās, ka tā ir Bafija ar saviem haskijiem, bet beigās nokautrējos un tā arī nepiegāju :histerija:

Nu nekas, ja jau visi no Lielvārdes, tad uz nākamo braukšanas reizi dažiem sakritīs PM no manis, ka gribu ar haskijiem patusēt :jautri:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

PreviousNext

Return to Suņi ceļojumos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron