Sniegs stap spilventiņiem

Grooming and Feeding of Dogs

Re: Sniegs stap spilventiņiem

Postby murkata » 08 Dec 2010, 09:56

peldplēves ir "pīļi pleznas" . citādi nepateiksi :) putnu suņiem, ņufiem un dažām citām šķirnēmīr tādas plāvītes starp pirkstiem, kas ļauj ātrāk un veiklāk peldēt :)
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sniegs stap spilventiņiem

Postby ievish » 21 Dec 2010, 15:15

Rufs arī pasācis riktīgu princesi to sniega kunkuļu dēļ tēlot. Brīžam nākas ķepas tīrīt ik pēc desmit minūtēm. Jāpalūko būs vazelīns.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Sniegs stap spilventiņiem

Postby AliseM » 28 Dec 2010, 10:46

Mums bija līdzīgi - ik pa 200m suns rādīja, ka ar kājām nav labi - starp priekšķepu spilventiņiem bija sniega-ledus kamoli. Tā jau mums ir 6.ziema, bet šitie brīnumi tika novēroti pirmoreiz. Vairākas dienas tā arī staigājām, ik pa laikam knibinot ārā, bet īsti labi tas nebija, jo pārējā kompānija par to nebija apmierināta - sala gan suņi, gan arī mani pirksti. Es risinājumu atradu tādejādi, ka uzšuvu sniega bubuļu savācējam zeķes (vai cimdus, jo tas tak uz priekškājām :hih: ). Mehānisms, lai zeķes turētos uz kājām ir līdzīgs kā mazajiem bērniem - gumija pār pleciem. Tā ka nu mans vecākais suņu puika iet ārā flīsa zeķēs un zeķturī :hih: - praksē izpildās ļoti labi un stundu garas pastaigas laikā flīss pat īsti neizlaiž cauri slapjumu. :pastaiga:
AliseM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1096
Joined: 13 Jan 2010, 17:12

Re: Sniegs stap spilventiņiem

Postby madja » 08 Feb 2011, 10:51

ne gluži sniegs starp spilventiņiem, bet neatradu citu līdzīgu tēmu - varbūt tā nemaz nav problēma :jaut: - respektīvi, Frīda pamanās dabūt asiņainus pakaļkāju spilventiņus- pēc visa spriežot,kad pārāk daudz saskraidās pa sniegu pakaļ pikām - mana tizlene vislaik aiziet driftā . bet tas noberzums tāds dīvains - blakus nagam apmēram pus naga lielumā jēlumiņš- izskatās,itkā nags būtu asiņains, sākumā domāju,ka nagus atrāvusi, bet kad notira ar ūdeņradi, izrādās, ka nē, vnk jēlums. vai tas ir no sniega/sērsnas un nav nekas traks, jeb man ir jūtelīgs suns un jāiet pie ārsta? un tikai pakaļkājām. un vēl es baidos pēc tam iet ārā , ka sāls nesalien tais brūcēs, kaut gan pati viņa nekādu diskomfortu, šķiet,ka neizjūt.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Sniegs stap spilventiņiem

Postby adzenda » 08 Feb 2011, 11:20

madja mums arī ir tāpat, bet tas sākās kopš šitā kušanas laika. Sniegs kļūst raupjš un mums praktiski pēc katras garākas pastaigas pie viena vai diviem nadziņiem ir sarkans. Mēs tikai cenšamies daudz nestaigāt tieši pa ietvēm, ja sanāk, tad rūpīgāk notīram ķepas pēc pastaigas un, ja nu tas jēlumiņš palielāks, tad notīram ar ko dezinficējošu, sadzīst ātri. Pāris dienas, kad tas sniegs bija "pūkaināks", problēmu nebija. Bet šitādā laikā pēc garām pastaigām kompānijā mums gadās arī visas četras ar sarkanumiem.
User avatar
adzenda
Puppy
Puppy
 
Posts: 348
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 15:45

Re: Sniegs stap spilventiņiem

Postby kaija » 15 Feb 2011, 10:19

Es savām sunēm spalvu starp spilventiņiem izgriežu ar mašīnīti pēc iespējas īsāku
Image

Image
User avatar
kaija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1047
Joined: 14 Jan 2010, 10:37

Previous

Return to Suņu kopšana un barošana

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests