Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Miscellaneous

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby D'Karlo » 13 Feb 2011, 21:58

Greylove wrote:Vai man vieniigai shkjiet, ka D'karlo uzskatiem ir zinaama saistiiba ar to, ka vinjam ir shkjirne, kuru vispaar no pavadas laist valjaa nevar? Nedz mezjaa, nedz jebkur citur. Iznjemot speciaalus pastaigu laukumus. :viltigs: Un taapeec pie pavadam ir jaastaigaa visiem.
D'Karlo wrote:Tev ir jārūpējas par to, lai suns neklīstu nekur prom. Pastaigā, mežā sunim jābūt klāt pie saimnieka.

A cik taalu ir normaali, un noshaut nebuutu gliiti? :neparliecinats: 3m, 10m, 25m ...?



Ak jel! :D pašam/ai smiekli nenāk?

;) Lūk var iedvesmoties (BILDĒS NEPATĪKAMI SKATI)

http://medniekiem.lv/img/pub/1/1/151/l1296325097.jpg
http://medniekiem.lv/img/pub/1/1/151/l1296456075.jpg

Un pavisam nesen arī suņi tika nošauti. Vai tiešām Jūs gribat ko šādu skatīties un piedzīvot? Kāpēc ir jāizaicina liktenis? Kāpēc ir jāmet kaut kādi ironiski jautājumi par metriem? Taču pašam/ai galva uz pleciem, vajadzētu redzēt suņa drošo distanci un attālumu.

Nevienai šķirnei nekādos apstākļos nav pieļaujama situācija, kad suns ir devies "pastaigā uz 5 minūtēm, bet mājās/pie saimnieka vienmēr pārnāk"... nu nepārnāks vienreiz... ko nu? Mednieki atkal ļauni, ne? :) Atbildība ir uz pašu saimnieku pleciem. Arī par meža zvēriem!
User avatar
D'Karlo
Puppy
Puppy
 
Posts: 375
Images: 1
Joined: 03 Apr 2010, 18:54

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby Kriste » 14 Feb 2011, 09:57

Jūs te varat ironizēt cik gribat, bet pašlaik tā patiešām ir liela problēma. D' Karlo ir taisnība. Var būt skaitļi ir nedaudz kļūdaini, taču meža dzīvniekiem klaiņojoši suņi tiešām uzbrūk regulāri, un tie nodara lielu ļaunumu. Tāpēc es pilnīgi saprotu daudzu mednieku attieksmi pret suņiem (protams, normas robežās)...

Un kāpēc atkal jāiedomājas, ka medniekam vienīgā doma ir zvēru nošaušana? Ja LKF ir pāris negodprātīgi audzētāji, mēs taču vienmēr tomēr aizstāvamies, tie ir tikai daži, tāpat ir mednieku vidū. Lielākai daļai mednieku ziemā ļoti rūp dzīvnieku labsajūta, tāpēc beidziet te gvelz muļķibas par lietām, ko nepārziniet!
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby energy » 14 Feb 2011, 12:35

Piekrītu, ka klaiņojoši suņi ir problēma, bet paskatīsimies no citas puses. Vai mednieki nav problēma? Cik dzīvnieku tiek izšauts? Pie tam citi tikai trofeju dēļ... Cik sugu jau gadsimtu laikā mednieku dēļ nav izzudušas un cik varbūt vēl izzdudīs...
Citi teiks, ka mednieki regulē zvēru skaitu. Bet, vai normas netiek pārsniegtas un citas atkal netiek izpildītas? Kā sastāv ar bebriem? Izskatās, ka drīz visa LV būs zem ūdens, jo medniekiem redz neatmaksājas bebrus vaktēt (baigā noņemšanās)...

P.S. Manis pēc nodarbojieties ar saviem hobijiem - šaujiet visu kas kustās, bet tāpēc nevajag pārspīlēt un katru suni uzskatīt par stirnu slepkavu.
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby D'Karlo » 14 Feb 2011, 12:47

energy wrote:Piekrītu, ka klaiņojoši suņi ir problēma, bet paskatīsimies no citas puses. Vai mednieki nav problēma? Cik dzīvnieku tiek izšauts? Pie tam citi tikai trofeju dēļ... Cik sugu jau gadsimtu laikā mednieku dēļ nav izzudušas un cik varbūt vēl izzdudīs...
Citi teiks, ka mednieki regulē zvēru skaitu. Bet, vai normas netiek pārsniegtas un citas atkal netiek izpildītas? Kā sastāv ar bebriem? Izskatās, ka drīz visa LV būs zem ūdens, jo medniekiem redz neatmaksājas bebrus vaktēt (baigā noņemšanās)...

P.S. Manis pēc nodarbojieties ar saviem hobijiem - šaujiet visu kas kustās, bet tāpēc nevajag pārspīlēt un katru suni uzskatīt par stirnu slepkavu.


Nu bet ņem par piemēru jomu kurā darbojies. Vai tiešām visi ir balti un pūkaini? Tāpat ir tādi, kas grauj kopējo tēlu un sabiedrības acīs to pazemo.

Tāpat ir ar medniekiem. Ir tādi, kam uz visu uzspļaut, bet lielais vairākums ievēro gan noteiktās normas, gan likumus un ētikas principus.

Suns pēc dabas ir mednieks. Neviens saimnieks nevar garantēt, kad viņa pūkainajam un mīļajam draugam kaut kas smadzenēs nesaslēdzas, un neaizlaiž pakaļ meža zvēram.

Bebri pagājušajā sezonā gāja "uz urrā". Tik to daudzums ir tiešām milzīgs.
User avatar
D'Karlo
Puppy
Puppy
 
Posts: 375
Images: 1
Joined: 03 Apr 2010, 18:54

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby energy » 14 Feb 2011, 13:06

D'Karlo wrote:Nu bet ņem par piemēru jomu kurā darbojies. Vai tiešām visi ir balti un pūkaini? Tāpat ir tādi, kas grauj kopējo tēlu un sabiedrības acīs to pazemo.

Tāpat ir ar medniekiem. Ir tādi, kam uz visu uzspļaut, bet lielais vairākums ievēro gan noteiktās normas, gan likumus un ētikas principus.

:par:
Vēl papildināšu par stirnām un suņiem.
Mums ar iepriekšējo suni laukos arī bija problēmas, ka skrēja pakaļ stirnām. Parasti staigājām pa saviem laukiem un dažreiz pat mājas tuvumā krūmos stirnas tusēja. Tad nu suns lika pakaļ, bet nekad nevienu nespēja noķert un pēc mirkļa bija atpakaļ. Tā kā tad reti uz laukiem braucām un neko par apmācībām nezinājām, tad arī nesanāca suni atsaukt. Un kā būtu, ja kāds iedomātos suni nošaut...turklāt varbūt pat uz vai blakus mūsu zemei...
Ar tagadējo suni nav problēmas, klausa un nevienai pakaļ neskrien. Vienreiz pat staigājot pa garāku zāli ,suns atrada stirnu mazuli - Bembiju :) Es nevarēju saprast, kas tur notiek, gāju skatīties. Biju pārsteigts, ka suns baigi draudzīgi ošņājās un bakstīja mazuli ar purnu, gandrīz vai - nu paspēlējies ar mani :) Pasaucu suni un gājām prom. Pēc dažām minūtēm mazuļa vairs tur nebija, laikam māte atnāca pakaļ.
Tāpat mums laukus meža cūkas apciemo un lapsas. Cūkas vajadzētu parevidēt, jo galīgi nebaidās un pat zālāju rudenī izrakņāja :lamajas:

Tā kā domāju, ka viens suns (it sevišķi, ja nav kāds mednieks vai skrējējs) nespēs nemaz stirnu noķert, izņemot varbūt ziemā pa sniegu. Vasarā mūsu iepriekšējais VASveidīgais ne tuvu netika.

P.S. Cik man sanāk pa mežiem un laukiem vizināties, tad redzu ar vien vairāk applūdušas teritorijas. Medniekiem būtu konkrēti uz bebriem jāstrādā :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby Kriste » 14 Feb 2011, 13:09

energy wrote: Cik sugu jau gadsimtu laikā mednieku dēļ nav izzudušas un cik varbūt vēl izzdudīs...


Mednieku dēļ?! :soks: Vo-vo, tagad pie visa ir vainīgi mednieki... Otro pasaules karu arī mednieki izraisīja, ne?
A eiropieši iznīcināja maiju, acteku u.c. kultūras, brazīlieši nīcina ārā Amazones mūža mežus, āfrikāņi ziloņkaula dēļ bendē ziloņus nost u.t.t. Nesauksim visus, kam pieejami ieroči, par medniekiem, ok?! Valsts kontrolē atļauto medījamo dzīvnieku skaitu, nevis mednieki!

energy wrote:Citi teiks, ka mednieki regulē zvēru skaitu. Bet, vai normas netiek pārsniegtas un citas atkal netiek izpildītas? Kā sastāv ar bebriem? Izskatās, ka drīz visa LV būs zem ūdens, jo medniekiem redz neatmaksājas bebrus vaktēt (baigā noņemšanās)...


Normas diktē augstāki likumdošanas akti. Mežniecības veic uzskaites, pēc kuru datiem tiek noteikt medījamo dzīvnieku apjoms. Normas pārsniedz nedrīkst! Tām ir paredzētas licenzes. Bebri tikai kādu trešo gadu ir nelimitētie dzīvnieki, arī pirms tam tiem bija paredzēts noteikts licenžu skaits, bet tad saprata, ka tā lieta neies krastā.
A bebrus limitēt ir uz katra kolektīva sirdsapziņas... Ja ir normās kolektīvs, kurā pārsvarā ir vietēji, tad bebru likvidēšana tiek veikta godprātīgi. Kad bija licenzes, mūsu kolektīvā katru gadu tās bija visas aizpildītas. Tā kā nevajag oponēt par lietām, kuras nepārzini. ;)
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby energy » 14 Feb 2011, 14:10

Ok, novelsim visu uz valsti un negodīgajiem "medniekiem" :)

A par nenormētajiem bebriem runājot, tad jau sanāk, ka tos var arī vispār nemedīt, ja nav normas? Vai arī noteikt minimālu normu, lai nebūtu jātērē laiks uz tik neizdevīgu medījumu?
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby Kriste » 14 Feb 2011, 17:59

:kanepe: Energy, lūdzu, neapvainojies, bet Tev nav īsti sajēgas šajā jautājumā... Un man ir slinkums pašlaik Tev oponēt.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby undd » 14 Feb 2011, 18:29

Man ar nav par šo nekādas sajēgas, tomēr man ir tieši tāds pats jautājums kā energy. Kamēr pašai ar to nebija saskarsmes, tikmēr mani tas vispār neinteresēja, bet nu jau gadus hmm 3, 4 mums laukos notiek cīņa kurš kuru, pagaidām izskatās, ka bebri uzvar, ar vietējo mednieku ir noslēgts līgums, vai kas nu tur, bet bebri kā ir tā ir, a mednieka atruna nu viņus jau tā nevar tik vienkārši nošaut. Jā, zinu, ka nevar, radu paziņa naktīm ilgi dežurēja pie sava dīķa, kamēr mošķus iznīdēja, man nav pārliecības, ka tas mūsu mednieks vispār kaut reizi līdz dīķim ir aizgājis. Un runājot par bebriem, ne mēs vienīgie tādi ar problēmām, kuri nesaprot, kāpēc kā bukus šaut, tā visi džipos un aidā, bet kā bebru, tā eee, nūūū un domājams, man nevienam, kurš ar to ir saskāries, nav jāskaidro, par ko bebrs salīdzinoši īsā laika posmā pārvērš apkārtni, kurā ieperinājies ....

Tad man vēl jautājums, ja pareizi sapratu, tad iepriekš tā svešie bebrus nemaz nedrīkstēja šaut, bija jāiet un jālūdzās vietējam pagasta medniekam, lai glābj, kaut kur pa ausu galam dzirdēju, ka tagad vairs tā nav?!
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby energy » 14 Feb 2011, 21:44

Kriste, es neapvainojos. Varbūt Jūsu un citi kolektīvi ir ļoti labi un tiešām ar 100% atdevi cīnās ar bebriem, bet cik no cilvēkiem ir dzirdēts, tad stāsti ir diezgan līdzīgi undd. Ja visi tiešām nolemtu nopietni pieķerties bebriem, tad dažu gadu laikā populācijai vajadzētu būtu izretinātai, bet šobrīd izskatās, ka ne visiem tas ir interesanti (ne tur kažoks sanāk, un daudziem arī bebru gaļa neiet pie sirds).

P.S. Neapgalvoju, ka man ir absolūta taisnība, jo visu nekad nevar zināt un mednieks neesmu :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby Kriste » 14 Feb 2011, 22:15

Redziet, meitenes, cīņa ar bebriem patiešām ir diez gan smags darbs. Lai iznīcinātu bebru populāciju pat ne īpaši lielā teritorijā, paņemsim par piemēru nelielu grāvi ar dīķi, kur uzcelti kādi 3-4 dambji, var aiziet pat vairākas dienas. Kamēr tos dambjus izjauc (noteikti esiet redzējušas tos 1,5-2 m augstos zaru/dubļu/zāļu vaļņus, to izjaukšana bieži vien ir patiešām ellīgs darbs)), bebru ģimeni izšauj... A pēc pāris mēnešiem tur jau ieperinājies jauns pārītis... Un rēķiniet - mednieks arī nav profesija, un šai lietai jāveltī vesela brīvdiena... Protams, ja pēc vairākkārtējiem lūgumiem bebru māju nenojauc, tad tādam kolektīvam jāsaka lielais fui. Bet nu, tā kā visbiežāk mednieku kolektīvi sastāv no vietējiem, tad pašu interesēs ir vairākas brīvdienas gadā šim darbiņam veltīt. Otrs bebru medīšanas veids ir uz gaidi. Bet vasarā tas, vismaz mūsu pusē, ir viens no populārākajiem medību veidiem, kad dzinējmedību nav, un citiem zvēriem ir liegums. Bet nu - ne tik efektīvs, jo reti izdodas likvidēt visus bebrus. Līdz ar to - cik nu sanāk šim darbam pieķerties klāt, tik sanāk.

Bet bebrus ir vērts šaut dēļ to ļoti kvalitatīvajām un siltajām ādām...

Protams, es ticu, ka ir arī kaut kādi biezo kolektīvi, tam šitā visa padarīšana ir pie vienas vietas. Bet tad nevajag ar viņiem slēgt līgumus.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby undd » 14 Feb 2011, 22:27

Kriste wrote:Protams, es ticu, ka ir arī kaut kādi biezo kolektīvi, tam šitā visa padarīšana ir pie vienas vietas. Bet tad nevajag ar viņiem slēgt līgumus.


kāds nu tur vietējais pagasta mednieks ir biezo kolektīvs :hih: sliņķis, kuram, iespējams, par maz samaksāts, lai viņš kaut vai tikai aizietu apskatīties, kas tur mūsu galā notiek :neparliecinats:
bet mans jautājums aktuāls - vai es drīkstu par bebru šāvēju izmantot, piemēram, kolēģi, kurš arī mednieks, bet tikai ciemos atbraucis, jebšu nekā, bebrus iznīdēt ir ļauts tikai vietējam pagasta bises turētājam?

bet bebrus ir vērts šaut dēļ to ļoti kvalitatīvajām un siltajām ādām...


šito es ievērtēju draudzenes roksildi no bebrīša izmēģinot, nu to, ko sensenis izmantoja, tāds cilindraveida gabals, kurā no abiem galiem iekšā rokas var sabāzt, silts un dikti patīkams :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby Kriste » 15 Feb 2011, 12:05

undd wrote:bet mans jautājums aktuāls - vai es drīkstu par bebru šāvēju izmantot, piemēram, kolēģi, kurš arī mednieks, bet tikai ciemos atbraucis, jebšu nekā, bebrus iznīdēt ir ļauts tikai vietējam pagasta bises turētājam?



Ar saviem bebriem Tu vari rīkoties pēc sirds patikas.... :velnins: Protams, ievērojot likumdošanu. Ja Tev ir noslēgts līgums ar doto mednieku vai mednieku kolektīvu, bet viņš nepilda savas saistības/ignorē tevi bebru jautājumā, pirmkārt, ir vērts piezvanīt vietējai mežniecībai, jo par visu mednieku darbību mežniecībai ir jābūt informētai, un tā ir sava veida mednieka "priekšnieks"...
Ja Tev ir noslēgts līgums ar To mednieku, Tu vari līgumu lauzt, līdz tam par medību pasākumiem šajā teritorijā ir atbildīgs viņš. Tā kā tagad bebri ir nelimitētie dzīvnieki, tad tagad, noslēdzot līgumu ar savu kolēģi, par bebru izšaušanu var būt atbildīgs arī viņš. Ja Tu būtu mednieks, arī pati varētu izšaut nelimitētos dzīvniekus savās platībās, pirms tam informējot par to mežniecību.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby undd » 15 Feb 2011, 18:18

Kriste: paldies par skaidrojumu :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby Kriste » 21 Feb 2011, 14:20

Kārtējais ļoti bēdīgais gadījums -

Raiskuma pagastā suns saplēš 25 grūsnas aitas
Publicēta: 13:29 15.02.2011.
Rīga, 15.febr., NOZARE.LV. Pārgaujas novada Raiskuma pagastā suns saplēsis 25 grūsnas aitu mātes, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja veterinārārste, Latvijas Aitu audzētāju asociācijas pārstāve Aija Šneidere.


"Nelaime notika zemnieku saimniecībā "Grīvas". Aitas atradās angāra tipa novietnē, un esam pārliecināti, ka tajā pār nelielo barjeru iekļuvis brīvā vaļā klaiņojošais kaimiņu suns, kurš regulāri pastaigājas brīvsolī. Diemžēl nesakārtotās likumdošanas dēļ policija atsakās izbraukt uz notikuma vietu, apskatīt konkrēto suni, vākt pierādījumus un ierosināt kriminālprocesu," norādīja Šneidere.


Viņasprāt, sabiedrībai vajadzētu vairāk pievērst uzmanību klaiņojošo suņu nodarītajiem postījumiem lauksaimniecības dzīvniekiem.


"Diemžēl sabiedrībā vairāk dzirdami viedokļi par "sliktajiem" medniekiem, kas nošauj kādam piederošus nepieskatītus un agresīvus mājas suņus. Tikmēr nav pieminēti postījumi, ko suņi izdara dažkārt "sporta pēc", pieņemot mājdzīvnieka uzvedību par rotaļu. Latvijas aitkopība ir eksportspējīga nozare, bet nesakārtotās likumdošanas dēļ aitkopēji arvien mazāk grib atgriezties pie šīs nodarbes, īpaši pēc tik sāpīgiem notikumiem," rezumēja veterinārārste.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby undd » 22 Feb 2011, 19:10

:jaa: Es nenoturējos un pēc 100 gadiem pat iekomentējos tvnetā par šo un varu tikai atkārtoties, ka raksts ir vai nu pasūtīts vai kā citādi apzināti sagrozīts, jo nepamet sajūta, ka uzsvars tiek likts nevis uz pašu notikušo, bet to, ka sabiedrība šūmējas par atsevišķu mednieku pašdarbību atšaujot suņus, un ka patiesībā viņu rīcība ir vērtējama kā atzinīga, jo redz kā citādāk notiek. Es, protams, nenoliedzu, ka klaiņojuši suņi ir problēma un ka viņi mēdz nodarīt lielāku vai mazāku postījumu, bet nu neticu es, ka 1 suns ir saplēsis 25 aitas, protams, varu kļūdīties, bet situācija un cietušās puses sniegtā informācija man šķiet visai dīvaina, un z/s pat nav aizdomas, ka aitas varēja saplēst arī vilks/-i, jo tikai vilks sporta pēc var pusi un vairāk ganāmpulku noplēst. Bet pašu suni plēšot aitas tā arī neviens nav redzējis, bet z/s zina, ka to izdarījis tieši viņš...
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby Kriste » 22 Feb 2011, 20:34

Tur gan es Tev varu piekrist - vienam sunim tik liels aitu skaits tiešām ir par lielu.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby Sisija » 22 Feb 2011, 21:05

Es arī tiešu to pašu uzrakstīju tvnet komentāros, viss vienos vārtos... Pašu suni neviens tā arī nav redzējis, tas ir no sērijas kā būtu, ja būtu... Kādam tad jābūt tam suņu monstram, lai 25 aitas sporta pēc noplēstu.
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby Salzoo » 24 Feb 2011, 18:29

Lai saprastu, cik nopietni ir tie klaiņojošie suņi - tas ir jāizbauda uz savas ādas....
Mēnesi mani mocīja pašas pagalmā klaiņojošs suns...
..un ir man aitas, lai pateiktu, ka sunim nemaz nav jābūt monstram, lai noplosītu veselu čupu - aitas ir pietiekoši stulbas un suņa skatiens spēj viņas paralizēt...Un tad jau vairs nekādu problēmu....
User avatar
Salzoo
Baby
Baby
 
Posts: 45
Joined: 24 Feb 2010, 11:06
Location: Sigulda

Re: Mednieku tiesības vērst ieroci pret suni. Likumi, noteikumi

Postby Andrushka » 26 Feb 2011, 10:09

kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

PreviousNext

Return to Citi jautājumi

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron