Labs ķirurgs/klīnika

Dog Health

Labs ķirurgs/klīnika

Postby zirdzinsh » 21 Feb 2011, 10:30

Lūdzu padalieties ar pieredzi..
Suņam (miniatūrais bulterjers) ir lauzti visi pirkstiņi pakaļējai kājai. :( Apspriežoties ar vairākiem vetārstiem, uzrādot rentgenus, visi iesaka veikt operāciju un likt metāla stienīšus visos pirkstiņos, nevis šini un ļaut, lai saaug paši. LŪDZU iesakiet un padalaties ar pieredzi, kuri ir labākie ārsti Latvijā, lai veiktu šādu operāciju. Varbūt kāds ir saskāries ar ko līdzīgu? Priecāšos par jebkuru informāciju, jo situāciju ir ļoti nopietna un esmu tuvu izmisumam. Taču man ir jāatrod viss drošākais variants, vislabākais speciālists. Viens no variantiem ir Gatis Krūmiņš (Slokas ielas klīnikā). Vai jums ir kādas atsauksmes par šo ārstu?
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Maija_Dakota » 21 Feb 2011, 10:33

Slokas ielā īpašnieks ir dr.Drapče, kas pats ir vadošais ķirurgs LV. Es konsultētos pie viņa.
Ja jau šobrīd ārsti izsaka viedokli, ka lūzumi ir sarežģīti - brauktu uzreiz uz Tartu klīniku!
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby zirdzinsh » 21 Feb 2011, 10:37

Maija_Dakota wrote:Slokas ielā īpašnieks ir dr.Drapče, kas pats ir vadošais ķirurgs LV. Es konsultētos pie viņa.
Ja jau šobrīd ārsti izsaka viedokli, ka lūzumi ir sarežģīti - brauktu uzreiz uz Tartu klīniku!


Es diemžēl nevaru aizbraukt uz Tartu, jo man nav pases ;( Pase būs gatava tikai marta sākumā ;( Protams, Tartu klīnika ir ļoti laba (vismaz cik mana pieredze rāda attiecībā uz zirgu, kuru tur vedu).
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Maija_Dakota » 21 Feb 2011, 10:40

patiesībā Tartu ir naudas jautājums , jo var aizsūtīt kādu citu, vai riskēt un braukt bez pases! Iespēja, ka nočekos pasi, nav 100%
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby zirdzinsh » 21 Feb 2011, 10:43

Maija_Dakota wrote:patiesībā Tartu ir naudas jautājums , jo var aizsūtīt kādu citu, vai riskēt un braukt bez pases! Iespēja, ka nočekos pasi, nav 100%


Varbūt kādam ir kāda konkrēta ķirurga e-pasts Tartu klīnikā, kuram var nosūtīt informāciju, tai skaitā rentgenu un pakonsultēties?
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby silverequs » 21 Feb 2011, 11:14

Mūs operēja Dakteris Rainers (Dr. Rainer Hõim), zvani viņiem, un saki, ka gribi runāt ar šo ķirurgu, viņš strādā visas darba dienas, kā es atceros, ja nekas nav mainījies, un nedomā es brauktu bez pases. :tikainesaki: (+372) 7 313 224 , (+372) 5033878
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Konsuella » 21 Feb 2011, 13:11

zirdzinsh wrote:Lūdzu padalieties ar pieredzi..
Suņam (miniatūrais bulterjers) ir lauzti visi pirkstiņi pakaļējai kājai. :( Apspriežoties ar vairākiem vetārstiem, uzrādot rentgenus, visi iesaka veikt operāciju un likt metāla stienīšus visos pirkstiņos, nevis šini un ļaut, lai saaug paši. LŪDZU iesakiet un padalaties ar pieredzi, kuri ir labākie ārsti Latvijā, lai veiktu šādu operāciju. Varbūt kāds ir saskāries ar ko līdzīgu? Priecāšos par jebkuru informāciju, jo situāciju ir ļoti nopietna un esmu tuvu izmisumam. Taču man ir jāatrod viss drošākais variants, vislabākais speciālists. Viens no variantiem ir Gatis Krūmiņš (Slokas ielas klīnikā). Vai jums ir kādas atsauksmes par šo ārstu?


Viennozīmīgi, Jelgavā, KOZINDA, viņš manai paziņai taksim žokli burtiski salika no gabaliņiem. Rezultāts-veiksmīgs! :jaa:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Sanio » 22 Feb 2011, 10:15

Maija_Dakota wrote:Slokas ielā īpašnieks ir dr.Drapče, kas pats ir vadošais ķirurgs LV. Es konsultētos pie viņa.


Piekrītu
User avatar
Sanio
Junior
Junior
 
Posts: 526
Joined: 02 Aug 2010, 16:27
Location: Rīga

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby zirdzinsh » 22 Feb 2011, 12:12

Sazinoties ar Dr. Rainer Hõim (Tartu), nosūtot rentgenus, viņš uzskata, ka operācija ir nepieciešama maksimāli steidzami un summa, ko viņš varēja nosaukt ir ap 500EUR. ;(
Sazinoties ar Toto (Dr. Drapče) ātrākais, kad var pierakstīties ir tikai ceturtdiena. LV ārsti summu minēja ap 150Ls par operāciju. (nezinu, vai tikai man tāds gadījums, bet runājot pa telefonu ar šo klīniku Slokas ielā, saskāros ar ļoti nelabvēlīgu attieksmi, nepieklājību, utt. Protams, es neapšaubu Drapčes profesionalitāti).

Katrā gadījumā esmu izmisumā... 500EUR man nav... :asaras:
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby silverequs » 22 Feb 2011, 12:57

zirdzinsh wrote:Sazinoties ar Dr. Rainer Hõim (Tartu), nosūtot rentgenus, viņš uzskata, ka operācija ir nepieciešama maksimāli steidzami un summa, ko viņš varēja nosaukt ir ap 500EUR. ;(
Sazinoties ar Toto (Dr. Drapče) ātrākais, kad var pierakstīties ir tikai ceturtdiena. LV ārsti summu minēja ap 150Ls par operāciju. (nezinu, vai tikai man tāds gadījums, bet runājot pa telefonu ar šo klīniku Slokas ielā, saskāros ar ļoti nelabvēlīgu attieksmi, nepieklājību, utt. Protams, es neapšaubu Drapčes profesionalitāti).

Katrā gadījumā esmu izmisumā... 500EUR man nav... :asaras:

Tiešām nav neviena rada gabala, kas pa kapeikām samestu?! Brauc pie Rainera, bet ar naudu, bļin es tiešām tagad nevaru palīdzēt,pašai ir ļoti čābīgi... :asaras:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby zirdzinsh » 22 Feb 2011, 13:13

silverequs wrote:
zirdzinsh wrote:Sazinoties ar Dr. Rainer Hõim (Tartu), nosūtot rentgenus, viņš uzskata, ka operācija ir nepieciešama maksimāli steidzami un summa, ko viņš varēja nosaukt ir ap 500EUR. ;(
Sazinoties ar Toto (Dr. Drapče) ātrākais, kad var pierakstīties ir tikai ceturtdiena. LV ārsti summu minēja ap 150Ls par operāciju. (nezinu, vai tikai man tāds gadījums, bet runājot pa telefonu ar šo klīniku Slokas ielā, saskāros ar ļoti nelabvēlīgu attieksmi, nepieklājību, utt. Protams, es neapšaubu Drapčes profesionalitāti).

Katrā gadījumā esmu izmisumā... 500EUR man nav... :asaras:

Tiešām nav neviena rada gabala, kas pa kapeikām samestu?! Brauc pie Rainera, bet ar naudu, bļin es tiešām tagad nevaru palīdzēt,pašai ir ļoti čābīgi... :asaras:


Tici man, es patiešām gribu visu labāko savam suņam, bet tā jau esmu parādos līdz ausīm, un ne tikai radiem, draugiem, bet arī cīnos ar tiesas izpildītājiem.. AIzņemties ir viens, bet ir arī jāatdod.. ;( Tāpēc tiešām nevaru atļauties tik lielu summu...es jau knapi ceru savākt tos 150Ls priekš operācijas Latvijā :(

Zinu, ka tuliņ daudzi teiks, ka uzņemos atbildību, ka vajadzēja domāt pirms iegādājies suni, kas tā par attieksmi, ka esmu ciniska utt... Bet es zinu, ka tie, kuri pazīst mūs, zin mūsu stāstu un situāciju, nevis balstās uz sagrābstītiem faktiem, sapratīs un nenosodīs par to, ka nevaru atļauties operāciju Tartu..

Paldies, silverequs, par līdzjūtību ;(
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby silverequs » 22 Feb 2011, 13:20

A kas vispār notika, zirgs uzkāpa vai pats kaut kur iespieda? Teorētiski tā nav locītava, tāpēc funkcijas kāja pildīs tāpat, vari mēģināt Drapči, bet par kustīgumu tad būs grūti. Ja ārsts saka operācija, tad operācija, neko nepadarīsi, mani gan vairāk mulsina fakts, kā var izturēt, ka Tev ir mājās dzīvnieks, kas mocās neciešamās sāpēs, tāpēc nepatīk LV klīnikas, kur pieraksts uz nedēļu uz priekšu, nu kas tas par sviestu, toreiz, kad Deltam tika lauzta kāja, tuvākais apskates laiks bija pēc n-tajām dienām. Murgs kaut kāds. Kaut kad zvērs pat 60 minūtes bez jaunas pretsāpju līdzekļa injekcijas nevarēja izturēt. :aizsvilstas:
Last edited by silverequs on 22 Feb 2011, 13:27, edited 2 times in total.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Konsuella » 22 Feb 2011, 13:24

zirdzinsh wrote:
silverequs wrote:
zirdzinsh wrote:Sazinoties ar Dr. Rainer Hõim (Tartu), nosūtot rentgenus, viņš uzskata, ka operācija ir nepieciešama maksimāli steidzami un summa, ko viņš varēja nosaukt ir ap 500EUR. ;(
Sazinoties ar Toto (Dr. Drapče) ātrākais, kad var pierakstīties ir tikai ceturtdiena. LV ārsti summu minēja ap 150Ls par operāciju. (nezinu, vai tikai man tāds gadījums, bet runājot pa telefonu ar šo klīniku Slokas ielā, saskāros ar ļoti nelabvēlīgu attieksmi, nepieklājību, utt. Protams, es neapšaubu Drapčes profesionalitāti).

Katrā gadījumā esmu izmisumā... 500EUR man nav... :asaras:

Tiešām nav neviena rada gabala, kas pa kapeikām samestu?! Brauc pie Rainera, bet ar naudu, bļin es tiešām tagad nevaru palīdzēt,pašai ir ļoti čābīgi... :asaras:


Tici man, es patiešām gribu visu labāko savam suņam, bet tā jau esmu parādos līdz ausīm, un ne tikai radiem, draugiem, bet arī cīnos ar tiesas izpildītājiem.. AIzņemties ir viens, bet ir arī jāatdod.. ;( Tāpēc tiešām nevaru atļauties tik lielu summu...es jau knapi ceru savākt tos 150Ls priekš operācijas Latvijā :(

Zinu, ka tuliņ daudzi teiks, ka uzņemos atbildību, ka vajadzēja domāt pirms iegādājies suni, kas tā par attieksmi, ka esmu ciniska utt... Bet es zinu, ka tie, kuri pazīst mūs, zin mūsu stāstu un situāciju, nevis balstās uz sagrābstītiem faktiem, sapratīs un nenosodīs par to, ka nevaru atļauties operāciju Tartu..

Nomierinies, draudziņ! Tu ne pie kā neesi vainīgs. Es tavā vietā zvanītu uz Jelgavu, tur ir laipna un saprotoša administratore-Saulīte. 63021918. Domāju, ka Jelgavas dakterīši par šo oerāciju vairāk par 100 Ls neņems, taču rezultāts būs labs. A, ko tev tagad vairāk vajag, nevelc garumā. Kozinda ir labs speciālists. Zvani un viss būs labi. :jaa: :jaa: :jaa:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby zirdzinsh » 22 Feb 2011, 13:28

silverequs wrote:A kas vispār notika, zirgs uzkāpa vai pats kaut kur iespieda? Teorētiski tā nav locītava, tāpēc funkcijas kāja pildīs tāpat, vari mēģināt Drapči, bet par kustīgumu tad būs grūti. Priekšķepa vai pakaļķepa?


Viņš, dzīvojoties pa āru, vienmēr skraida gar sētu pakaļ katrai mašīnai. Šoreiz situācija bija tāda, ka viņu neredzēju (lielas kupenas un ārā dzīvojas maz), bet nācu iekšā pa vārtiem, un tai laikā brauca garām mašīna, un viņš izspruka pa vārtiem, aizskrēja pakaļ. Neatsaucās. Braucot meklēt, nāca jau pretī uz 3 ķepām.
Ārsti pateica, ka ir pārbraukusi mašīna. Pakaļējā čepa. Lauzti visi pirkstiņi. Jāliek stienīši katram pirkstiņam, cik sapratu, tad vēl cauri cīpslai tas viss jāver..sarežģīti. Garantijas nekādas par to, ka viņam nesāpēs, vai ka viņš neklibos. Proti, ar stienīšiem ķepa saaugs vismaz apmēram taisna, bet ar sāpēm pie laika maiņas, slodzes un iekaisuma riskiem (svešķermenis tomēr) būs jārēķinās. ;( Suņam maijā būs tikai 2 gadiņi.. ;(
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby silverequs » 22 Feb 2011, 13:31

Delta arī dzīvo ar metāliem kājā, nekādu problēmu, jo bija labs ķirurgs. Nu zvani uz Jelgavu, aprunājies, ja kas Madarai Gordonam arī ir stienis pakaļkājā... :jaut:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby zirdzinsh » 22 Feb 2011, 13:40

silverequs wrote:Delta arī dzīvo ar metāliem kājā, nekādu problēmu, jo bija labs ķirurgs. Nu zvani uz Jelgavu, aprunājies, ja kas Madarai Gordonam arī ir stienis pakaļkājā... :jaut:


Man VAS arī bija bērnībā kāju lauzis, bet augšpusē. Ielika stieni, viss bija ok (nu līdz vecumdienām, protams). Bet gadījumā ar Hammerīti ir tieši pati ķepiņa. Tas biedē visvairāk...jo uz ķepiņu liels svars tomēr (kā jau bulka), visas atsperšanās, utt. Liela slodze tomēr... Bet es ļoti ceru, ka viss būs kārtībā! Pierakstījos 4dien pie Drapčes (par viņu tiešām daudz labas atskauksmes - gan no pacientiem, gan citiem vetārstiem).

Konsuella - paldies Tev! :mierina:
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Konsuella » 22 Feb 2011, 13:46

Zvanīju uz klīniku, izstāstīju tavu bēdu,jautāju par izmaksām, jaukā administratorīte atbildēja-apmēram +-100 lati. Kur tu pati dzīvo? Kozinda ir pieredzējis speciālists.
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby westie » 22 Feb 2011, 13:50

Var vel meiģināt dakteri Sergeju Semjonovu, Biovet klīnīkā. Nezinu cik tas tur maksās, bet ir zināms ka mazajiem sunīšiem ļoti labi liek kopā lauztas kājas, varbūt arī jums varēs palīdzēt.
Last edited by westie on 22 Feb 2011, 13:53, edited 1 time in total.
User avatar
westie
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 20 Jan 2010, 21:25

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Konsuella » 22 Feb 2011, 13:52

[quote="zirdzinsh"]Labākais, ko tu priekšs sava suņa vari izdarīt ir- nevilcināties, ka nesākas kāds iekaisums, tad problēmas būs stipri lielākas. Lai veicās! Ar jums viss būs labi!
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Panda Bear » 22 Feb 2011, 14:00

zirdzinsh, es no visas sirds Tev jūtu līdzi! Cīnies, mīļā! ja Tev nav iespējas braukt uz Tartu (Tartu būtu arī mana rekomendācija), tad, noskaidro, kad strādā Drapče, brauc uz turieni, lūdz, lai pieņem, pieprasi, raudi kaut vai sēdi un gaidi, kad pieņems - dari to tūlīt! Es nedomāju, ka Drapče nepieņems, zinot, ka ir lūzums, ka zvēram sāp. Cik es esmu ar viņu komunicējusi, viņš ir kolosāls dr un kolosāls cilvēks!
Un par braucienu uz Tartu bez pases - esi bez raizēm, mēs ntās reizes uz izstādēm braucot kā ETS tā LT virzienā, esam bez pasēm izšmaukuši :tikainesaki: .
mēs turēsim par jums ķepas, īkšķus, lai viss izdodas un lai pēc iespējas mazākas izmaksas!
:sirsninas:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Next

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron