Labs ķirurgs/klīnika

Dog Health

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Gabo » 23 Feb 2011, 13:50

Zirdzinsh turam īkšķus par Hammeru. Konsuella pārmetumi nevietā, Zirdzinsh seko ārsta norādījumiem, nevis pati izdomāja "marinēt" suni. Ko tu būtu šajā situācijā darījusi? Veikusi ķap ļap operāciju pie da jebkāda veta (ar pēc tam izrietošajām sekām), vai tomēr mēģinātu labāk tikt pie zinoša speciālista? Cilvēks lūdz padomu, kā arī ja nemanīji -palīdzību, Tev bija visas iespējas palīdzēt materiāli lai varētu suni aizvest uz Tartu klīniku.
User avatar
Gabo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Joined: 14 Jan 2010, 09:18
Location: Latvia

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Demiana » 23 Feb 2011, 14:33

Konsuella wrote:Viens ieteikums: TURI MUTI un nevaimanā!!!!!! 8-)

Es pieprasu par šo tekstu Konsuellai banu uz nedēļu kā minimums.
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Konsuella » 23 Feb 2011, 14:45

Demiana wrote:
Konsuella wrote:Viens ieteikums: TURI MUTI un nevaimanā!!!!!! 8-)

Es pieprasu par šo tekstu Konsuellai banu uz nedēļu kā minimums.


UPS!!! Nedomāju, ka šis teiciens izsauks tādu rezonansi.... :) Manuprāt, šis teiciens nav nekas īpašs, jo zināmā mērā jau folklorizējies...Normāli cilvēki parasti šo "mājienu" (lasi-"turi muti!") uztver, citreiz vienkārši apklust... :hih: (gadījumā, ka kāds nemitīgi jaucas sarunā). Šajā gadījumā runa gāja par "vaimanāšanu" nedēļas garumā.... 8-)

Jums ir visas iespējas, tikai man ir jautājums? Kas tas par vārdu-banu? :hih: :hih: :hih:
Konsuella
Puppy
Puppy
 
Posts: 478
Joined: 18 Jan 2010, 19:34

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Laura » 23 Feb 2011, 15:24

Sveicieni Hammeram no Vilsona! Tas, ko toreiz mana suņa labā izdarīja forumieši, bija kaut kas neaprakstāms...
Vilsonam sameta naudiņu, kurš cik varēja - pa latiņam, pa pieciem, pa desmit un Vilsonam radās iespēja dzīvot! Tas ir viens no nedaudzajiem brīnumiem, kas manā dzīvē notikuši.
Jā, mums bija cita situācija - Vilsonam operācija bija nepieciešama nekavējoties - dažu stundu laikā, lai no tās puzles saliktu atpakaļ suni...
Lai Hammeram veicas un (kā Vilsonam) traumas un operācijas sekas pēc kāda laiciņa nebūtu pat manāmas!
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Torijs » 23 Feb 2011, 17:56

Turēsim rīt īkšķus un ķepas par bulciņpuiku! :ludzu: :mierina: Veiksmīgu operāciju!
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby siicis » 23 Feb 2011, 20:55

latvijā ir arī labs ķirurgs Konstantīns Krivoguzovs, specializējies uz smalkām operācijām. šobrīd sastopams āgenskalnā Nometņu ielā 57b, Veterinārais centrs. Blakus Rimi un netālu no tirgus.
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby undd » 23 Feb 2011, 21:05

siicis wrote:Blakus Rimi un netālu no tirgus.


par ķirurgu neko nezinu, bet precizēju - tā klīnika ir blakus Maximai (jā, kautkad sen tur bija Rimi, bet nav jau savus gadus 5)
bez tam, Hammītim rīt jau OP, zirdzinsh, turēsim īkšķus, turaties, būs viss labi :mierina:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby siicis » 23 Feb 2011, 21:12

undd wrote:
siicis wrote:Blakus Rimi un netālu no tirgus.


par ķirurgu neko nezinu, bet precizēju - tā klīnika ir blakus Maximai (jā, kautkad sen tur bija Rimi, bet nav jau savus gadus 5)
bez tam, Hammītim rīt jau OP, zirdzinsh, turēsim īkšķus, turaties, būs viss labi :mierina:


man iesēdies atmiņā, ka tas ir Rimi.... :sarkstosa:
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby undd » 23 Feb 2011, 21:14

siicis wrote:man iesēdies atmiņā, ka tas ir Rimi.... :sarkstosa:


jā, diemžēl rimčiku nolikvidēja un tagad tur ir maxima, sen sen jau, gadi 5 kā minimums
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby zirdzinsh » 24 Feb 2011, 14:24

Paldies visiem mīļajiem, kas turēja par Hammerīti īkšķus un domāja labas domas! :sirsninas2:
Esam veiksmīgi tikuši mājās. Operācija noritēja labi, bez sarežgījumiem. Ķepiņā tika ielikti 4 metāla stienīši, lai pirkstiņus saturētu kopā un tie saaugtu taisni, Diemžēl operācijas laikā atklājās, ka ir vienas pirksta cīpsliņas plīsums, taču tas nekādi neatsauksies uz viņa dzīves kvalitāti (tikai tik, cik iespējams vizuāls defekts - viens pirkstiņš var stavēt zemāk vai augstāk ka pārējie). Pēc 10 dienām brauksim vēlreiz atradīt ķepiņu, iespējams izņemt šuves un noņemt balstu (pārsēju). Pēc mēneša veiksim atkārtotu rentgenu, lai noskaidrotu kā saaug kauliņi.. Pēc cik ilga laiciņa varēs operēt otrreiz un ņemt ārā stienīšus, nav zināms, jo tas ir katram individuāli. Lielāka skaidrība būs pēc meneša.

Vēlreiz, paldies visiem, kas bija domās ar mums! :estevisamilosu:
User avatar
zirdzinsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2010, 20:32

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby silverequs » 24 Feb 2011, 14:36

zirdzinsh, nu labi, ka viss notika labi, ceru, ka suņam viss labi sadzīs un, protams, gaidīsim rezultātus ar atkārtoto operāciju. Saki, ka ķepa kustēsies, ja? :kucens:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Demiana » 24 Feb 2011, 14:37

Veseļojieties :)
ROTVEILERI http://talsenland.jimdo.com/

Image
"В жизни нужно стремиться обгонять не других, а самого себя."
User avatar
Demiana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1545
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:45

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Anita :) » 24 Feb 2011, 14:48

Malači, Jūs to paveicāt!
Dakterējaties un turpinu gaidīt jaunas ziņas :davinuziedus:
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Panda Bear » 24 Feb 2011, 22:04

zirdzinsh - ātru jums atveseļošanos!!!!!! Malači!!!
Konsuella, es palasīju Jūsu komentārus un gribu tomēr iebilst. Ne vienmēr ir labākais sasteigt un darīt darīšanas pēc. Es piederu pie tiem, kuri palieto pretsāpju medikamentus (zirdzinsh to norādīja) un atrod labāko risinājumu, izskatot dažādus viedokļus. Un par bezatbildību to nevajag saukt!
Bet, galvenais jau, lai labi viss beidzas!!! Un suņam un saimniekam viss superīgi!!! Ko arī no sirds novēlam! :esmilu:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby OrlandoSeaHorse » 28 Feb 2011, 15:03

Konsuella wrote:Zini, kad salauzīsi kādu locekli (ptu,ptu...) mēģini paciesties kādu nedēļu, varbūt pāries.....
Es sevi pie mazohistiem nepieskaitu, bet ja nav dislokācija vai vaļējs lūzums, es pati sev uz savu atbildību tieši tā arī daru un pāriet ar, kur ta paliks. Sasmērē ar pareizajām zālēm, lieki nekustina, nekas tur arī nesāp. Un tagad uzreiz kā triku fimās: Don't try this at your home! Tā ka es nedomāju, ka zirdziņš slikti izturētos pret suni, organizē taču to labāko operāciju un viss būs lieliski. :jaa:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby undd » 28 Feb 2011, 20:06

zirdzinsh, ka jums iet? :)
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Torijs » 28 Feb 2011, 20:26

OrlandoSeaHorse wrote: Sasmērē ar pareizajām zālēm, lieki nekustina, nekas tur arī nesāp.

Tā kā es esmu eksperts par lūzumu sāpēm, tad neteikšu gan, ka nesāp...
1)lauzta riba-nav ne vainas, tikai nevarēja tā riktīgi smieties un šķaudīt,
2) lauzts apakšdelms- arī nekas traks, tikai matus nevarēja smuki sataisīt, visu pārējo iemācījos arī ar kreiso roku,
3) lauzts kājas mazais pirkstiņš-diezgan riebīgi sāpēja, varbūt vairāk tāpēc, ka nācās nēsāt apavus, ja pa ielām un darbu varētu dot vaļā ar basām kājām,-moška arī nebūtu ne vainas,
4) lauzts papēža kauls- nu vot šitas bija kaut kas! :shokets: :shokets: Pirmo diennakti biju gatava pa sienām līst augšā, līdz vīrs vairs neizturēja un izsauca ātros, lai man kaut ko iešpricē.
Protams, nevar jau salīdzināt ar suni, bet teikt, ka nekas nesāp,-arī nevar.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby energy » 28 Feb 2011, 20:35

Es ar no pieredzes pievienošu piekto punktu:
5) Lauzta potīte - divas dienas kliboju (pat vairākus km nostaigāju ar kājām uz skolu-mājās), jo domāju, ka ir tikai izmežģīta. Drošībai tomēr aizgāju pie ķirurga, kur uz aptuveni mēnesi kāju ieģipsēja.

Tā kā katram ir savs sāpju slieksnis un katrs lūzums var būt savādāks (var nedaudz sāpēt un var arī tā, ka nezināsi ko darīt aiz sāpēm), tāpēc ievērotu, ko saka ārsts, nevis pats ģipsi meklētu :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby undd » 28 Feb 2011, 20:40

vo, Torijs, šajā sakarā :) es, protams, nezinu, kādas ir sajūtas sunim, ja viņam ir lauzti pirksti, bet man kāju pirksti ir bijuši lauzti 2x, vienreiz 1 pirksts, otro reizi - 2 pirksti. Ir drausmīgi, ja tajā laikā tev ir jādabū kājās pat visērtākās botiņas, sāp nenormāli, nemaz nerunājot par kaut kādiem zābaciņiem vai kurpēm, pat čība uz tiem pirkstiem sāp :) Ir ļoti grūti paiet, bet, miera pozā esot nesāp, vismaz man nesāpēja. Es gan gluži tāpat kā OSH ļāvu pašiem sadzīt, tas ir ilgi, un ja vēl jāpārvietojas, diezgan apgrūtinoši, ņemot vērā to, ka mums, atšķirībā no suņa, ir tikai divas ķepas, uz vienas tā kā neleksi, sunim kāju vairāk, ir iespēja traumētos pirkstus nenoslogot īpaši.
Oj nē, tikai nepārprotiet, es neuzskatu, ka nekas nav jādara, ir jārīkojas un atļaut tam visam pašam sadzīt var tikai cilvēks pats saviem pirsktiem, uz kāju pirkstiem ar neviens nekādu ģipsi neliek, visbiežāk arī tā ir, ka paši sadzīst.
Zirdzinsh visu izdarīja kā nākas, un man ir skumji, ka aizkadrā tas kārtējo reizi tika pārvērsts par bezjēdzīgu kāda apgānīšanu mēģinot sasaistīt kopā lietas, kuras nav sasaistāmas.
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Labs ķirurgs/klīnika

Postby Torijs » 28 Feb 2011, 21:16

Man par laimi tas bija augustā, tā kā vilku patizlas iešļūcenes. Vienīgi cemme bija, ka nākamā dienā bija jābrauc uz Rēzekni uz izstādi. Vēl no rīta cerēju, ka izcietīšu tās sāpes, jau sakravāju mantas, nopulēju suni, bet sapratu, ka labāk nevajag. Tā jau no manis hendleris kā no cūkas balerīna, a, ja vēl tur pa ringu, kāju pievilkdama, steberēšu-iedos vēl mums diskābeli :hih:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

PreviousNext

Return to Suņu veselība

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests