tualete

Dogs Teaching

tualete

Postby kova1112 » 03 Mar 2011, 18:04

Te taada lieta kucens 3+ meneshi ( haskijs) maak prasities ara, iet turpat uz tualeti, BET kad neviena nav maajas es eju uz skolu un pec mazak neka 2 stundam atnak vecmamma no darba, tatad es eju uz skolu vis kartiiba, lieta taada vinsh atriebjas ja neviens nepaliek maajas vinsh kaka kur pagadaas, tieshiu tad ja vinju atstaaj vienu, ko dariit, ka vinju no shi ieraduma parmaaciit?nezinu pat ko dariit
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: tualete

Postby westie » 03 Mar 2011, 18:57

Pārliecināties pirms ej uz skolu, ka viņš to izdarija ārā, un nebūs ko kakāt kamēr esi projām :)
User avatar
westie
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 20 Jan 2010, 21:25

Re: tualete

Postby kova1112 » 03 Mar 2011, 19:11

ejam no rita aara 2 reizes, izdara to ko vajag, vinsh psihu deelj to dara , speciali, vinjam nemaz uz tualeti nevajag, jau nezinu ko dariit, lamaaju, kauninu, pa degunu vinsh arii dabuu, jau visu kartoju un raudu, nezinu galigi ko dariit
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: tualete

Postby Linda B. » 03 Mar 2011, 19:22

Aiz spīta var čurāt ne kakāt.Ja ir ko izkakāt tātad tiešām vajag.Un ja vajag to tik bieži tātad suni barojat nepareizi.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: tualete

Postby silverequs » 03 Mar 2011, 19:24

Kucēns iekšā var kārtoties līdz 7 mēnešu vecumam, bet atriebties 3+ mēnešos vēl točna nemāk. :grr:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: tualete

Postby kova1112 » 03 Mar 2011, 19:25

silverequs wrote:Kucēns iekšā var kārtoties līdz 7 mēnešu vecumam, bet atriebties 3+ mēnešos vēl točna nemāk. :grr:

realli atriebjas, kapec tad vinsh iziet ara uz tualeti, un tad kad 2 minutes peec tam kad kads iziet ara ir chupa
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: tualete

Postby silverequs » 03 Mar 2011, 19:26

kova1112 wrote:
silverequs wrote:Kucēns iekšā var kārtoties līdz 7 mēnešu vecumam, bet atriebties 3+ mēnešos vēl točna nemāk. :grr:

realli atribjas, kapec tad vinsh iziet ara uz tualeti, un tad kad 2 minutes peec tam kad kads iziet ara ir chupa

tad Tu neesi pietiekami ilgi staigājis.
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: tualete

Postby westie » 03 Mar 2011, 20:17

nu padomā, vai viņš tiešām var sakrāt tik daudz kakas, un speciāli tās mērīt, lai paspēt to izdarīt gan ārā, gan iekšā. Protams atvainojos, viss tas skan diezgan muļķīgi, bet savādāk to nevar pateikt.
Un vispār uzskata, ka suņi nemāk atriebties, viņu smadzenes tā nestrādā.
User avatar
westie
Puppy
Puppy
 
Posts: 169
Joined: 20 Jan 2010, 21:25

Re: tualete

Postby Sisija » 03 Mar 2011, 20:25

Suns nemāk atriebties. Vēl jo vairāk 3 mēnešu vecss kucēns :x . Kā Tev šķiet, ja kādus 8 mēnešus vecs bērns piekakā pamperā, tad tā arī ir atriebība?
Šādā vecumā suņa bērns vēl nemāk paciesties, tātad viņam vajag nokārtoties un pilnīgi normāli, ja viņš to arī dara. Cik ilgi Tu ar viņu staigā pirms skolas? Un ar ko suni barojat?
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: tualete

Postby Laura » 03 Mar 2011, 20:52

Es šitos gājienus skaidroju tā: mēs visu novācām un aizgājām prom. Sunim ir garlaicīgi. Ko grauzt nav. Ko demolēt nav. Tad viņš atrod vienīgo nodarbi, ko var izdomāt un -- kakā!

Starp citu ar zīdaiņiem ir līdzīgi. Tie, kas bērnus pēc grāmatām audzina, noteikti ir lasījuši, ka bēbim pampers jāmaina pirms ēšanas, bet tie, kas audzina pēc prakses, zin labāk, ka pampers ir jāmaina kāreiz pēc ēšanas, jo tieši tad bērnam nostrādā sindroms "pa vienu galu iekšā, pa otru ārā". :)
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: tualete

Postby OrlandoSeaHorse » 04 Mar 2011, 03:02

Moderators mazliet palaboja pareizrakstibu. :smarzas:
Image Image
OrlandoSeaHorse
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1624
Joined: 13 Jan 2010, 15:56
Location: Luxembourg

Re: tualete

Postby Linda B. » 04 Mar 2011, 03:05

3 mēnešus vecs kucēns ir pilnīgs bebis!Nevajadzētu viņu lamāt,īpaši jau ja nepieķerat,ka kakā istabā.Ja atnākat mājās,ieraugat čupu un ņematies suni lamāt viņš domā,ka lamājat viņu par to,ka viņš priecājas.Suns gluži vienkārši to lamāšanu nesaista ar kaku!Rezultāts būs tāds,ka suns tā pat turpinās kakāt istabā un vēl piedevām sāks no tevis baidīties,jo tu taču lamā katru reizi,kad pārnāc mājās.Un man diemžēl ir pieredze ar šo.Darīju to pašu tikai ar nedaudz vecāku kucēnu.Pēc tam gadu mocījos līdz pilnībā atguvu suņa uzticību,un,man mājās pārnākot,suns nevis līstu zem gultas slēpties,jo pieradis,ka man ierodoties mājās atskan bļāviens pa visu dzīvokli-KO TU ATKAL ESI IZDARĪJUSI!?,bet gan priecīgs skrietu pretī un rādītu mantiņas.Tagad jau labu laiku viss ir kārtībā,esmu savas kļūdas sapratusi un arī pati spējusi tās izlabot,žēl tikai suņa.

Atbildi uz dažiem jautājumiem-
Ar ko suni baro?
Cik ilgi tu ar viņu staigā pirms skolas?
Kādas ir aktivitātes,kad esat ārā?

Uz kaku problēmu neiespringsti,suns vēl ir maziņš muļķis.Taču ja pieķer viņu kakājam iekšā aizrādi,nu cik nu aizrādi-uzšauj ar avīzi,kādu lupatu,bet NEKAD ar pliku roku,pasaki stingru " nedrīkst" un uzreiz izved laukā.Kad nokārtojas laukā paslavē(VAAAAIIIIII kāds lābs!MAAALACIS!)+kāds našķītis.Bet viss nāks ar laiku.Lai veicas! :)
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: tualete

Postby murkata » 04 Mar 2011, 09:56

visādi gudri ļaudis jau visu pateikuši :(
bet es gribu vēl piemetināt, ka suņi dzīvo šobrīd. tev ir jāsaprot, ka nedrīkst rāt suni par to, kas noticis pirms šī brīža. ja tev izdodas viņu pieķert (piemēram, tu izliecies, ka aizej un apmēram pēc pāris minūtēm atgriezies dzīvoklī un redzi, kā šis kakā), tad tu vari sodīt, bet ja ir pagājis laiciņš tad nekā. atnākot mājās anv jēgas vairs rāties par to, ko suns sadarījis. protams, nav tā, ka viņi neko nesaprot. teiksim, ja mājas ir apgāztas kājām gaisā, kaur kaut kas nopietni apskādēts, tad gan var parādīt sunim to, pateikt, ka viņs ir ssslikkttsss suns! un ignorēt jkādu pusstundu, stundu. ignorēšana ir labākais audzināšanas paņēmines. bļaušana un kaušanās suņiem tikai iemāca izvairīties no saimnieka. tu fribi, lai tas suns no tevis "raustās'???
palasi par dominēšanu, par hierarhiju, papēti savas šķirnes raksturu. domā līdzi, citādi nāksies smagi vilties un vēl smagāk strādāt, lai izlabotu savas kļūdas. īpaši grīti tas varētu būt tieši ar haskiju
Dzīve ir jādzīvo, citādi tā ne ar ko neatšķiras no nāves!
http://www.weimargas.jimdo.com
http://www.varaviksnesfazans.com/
User avatar
murkata
Veteran
Veteran
 
Posts: 3087
Images: 24
Joined: 13 Jan 2010, 12:40
Location: Liepāja, DR

Re: tualete

Postby kova1112 » 04 Mar 2011, 10:57

silverequs wrote:
kova1112 wrote:
silverequs wrote:Kucēns iekšā var kārtoties līdz 7 mēnešu vecumam, bet atriebties 3+ mēnešos vēl točna nemāk. :grr:

realli atribjas, kapec tad vinsh iziet ara uz tualeti, un tad kad 2 minutes peec tam kad kads iziet ara ir chupa

tad Tu neesi pietiekami ilgi staigājis.

mees ka minimums 3 stundas diena dauzamies aaraa + vairaakas reizes diena ejam araa
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: tualete

Postby kova1112 » 04 Mar 2011, 10:59

Bunny wrote:3 mēnešus vecs kucēns ir pilnīgs bebis!Nevajadzētu viņu lamāt,īpaši jau ja nepieķerat,ka kakā istabā.Ja atnākat mājās,ieraugat čupu un ņematies suni lamāt viņš domā,ka lamājat viņu par to,ka viņš priecājas.Suns gluži vienkārši to lamāšanu nesaista ar kaku!Rezultāts būs tāds,ka suns tā pat turpinās kakāt istabā un vēl piedevām sāks no tevis baidīties,jo tu taču lamā katru reizi,kad pārnāc mājās.Un man diemžēl ir pieredze ar šo.Darīju to pašu tikai ar nedaudz vecāku kucēnu.Pēc tam gadu mocījos līdz pilnībā atguvu suņa uzticību,un,man mājās pārnākot,suns nevis līstu zem gultas slēpties,jo pieradis,ka man ierodoties mājās atskan bļāviens pa visu dzīvokli-KO TU ATKAL ESI IZDARĪJUSI!?,bet gan priecīgs skrietu pretī un rādītu mantiņas.Tagad jau labu laiku viss ir kārtībā,esmu savas kļūdas sapratusi un arī pati spējusi tās izlabot,žēl tikai suņa.

Atbildi uz dažiem jautājumiem-
Ar ko suni baro?
Cik ilgi tu ar viņu staigā pirms skolas?
Kādas ir aktivitātes,kad esat ārā?

Uz kaku problēmu neiespringsti,suns vēl ir maziņš muļķis.Taču ja pieķer viņu kakājam iekšā aizrādi,nu cik nu aizrādi-uzšauj ar avīzi,kādu lupatu,bet NEKAD ar pliku roku,pasaki stingru " nedrīkst" un uzreiz izved laukā.Kad nokārtojas laukā paslavē(VAAAAIIIIII kāds lābs!MAAALACIS!)+kāds našķītis.Bet viss nāks ar laiku.Lai veicas! :)


es nelamaju ka tikko ienaaku uz maajam
1.ar profesionalo barbu + nedaudz galjas
2.pirms skolas ejam 2 reizes primo reizi 40 min otro reizi 10 min
3.skraidam , dauzamies, es metu rotallietu vinsh man vinju atnes, staigajam ka minimums 3 stundas
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: tualete

Postby kova1112 » 04 Mar 2011, 10:59

murkata wrote:visādi gudri ļaudis jau visu pateikuši :(
bet es gribu vēl piemetināt, ka suņi dzīvo šobrīd. tev ir jāsaprot, ka nedrīkst rāt suni par to, kas noticis pirms šī brīža. ja tev izdodas viņu pieķert (piemēram, tu izliecies, ka aizej un apmēram pēc pāris minūtēm atgriezies dzīvoklī un redzi, kā šis kakā), tad tu vari sodīt, bet ja ir pagājis laiciņš tad nekā. atnākot mājās anv jēgas vairs rāties par to, ko suns sadarījis. protams, nav tā, ka viņi neko nesaprot. teiksim, ja mājas ir apgāztas kājām gaisā, kaur kaut kas nopietni apskādēts, tad gan var parādīt sunim to, pateikt, ka viņs ir ssslikkttsss suns! un ignorēt jkādu pusstundu, stundu. ignorēšana ir labākais audzināšanas paņēmines. bļaušana un kaušanās suņiem tikai iemāca izvairīties no saimnieka. tu fribi, lai tas suns no tevis "raustās'???
palasi par dominēšanu, par hierarhiju, papēti savas šķirnes raksturu. domā līdzi, citādi nāksies smagi vilties un vēl smagāk strādāt, lai izlabotu savas kļūdas. īpaši grīti tas varētu būt tieši ar haskiju

esmu piekerusi tieshi tajaa momentaa, kad vinsh to dara
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: tualete

Postby kova1112 » 04 Mar 2011, 11:00

murkata wrote:visādi gudri ļaudis jau visu pateikuši :(
bet es gribu vēl piemetināt, ka suņi dzīvo šobrīd. tev ir jāsaprot, ka nedrīkst rāt suni par to, kas noticis pirms šī brīža. ja tev izdodas viņu pieķert (piemēram, tu izliecies, ka aizej un apmēram pēc pāris minūtēm atgriezies dzīvoklī un redzi, kā šis kakā), tad tu vari sodīt, bet ja ir pagājis laiciņš tad nekā. atnākot mājās anv jēgas vairs rāties par to, ko suns sadarījis. protams, nav tā, ka viņi neko nesaprot. teiksim, ja mājas ir apgāztas kājām gaisā, kaur kaut kas nopietni apskādēts, tad gan var parādīt sunim to, pateikt, ka viņs ir ssslikkttsss suns! un ignorēt jkādu pusstundu, stundu. ignorēšana ir labākais audzināšanas paņēmines. bļaušana un kaušanās suņiem tikai iemāca izvairīties no saimnieka. tu fribi, lai tas suns no tevis "raustās'???
palasi par dominēšanu, par hierarhiju, papēti savas šķirnes raksturu. domā līdzi, citādi nāksies smagi vilties un vēl smagāk strādāt, lai izlabotu savas kļūdas. īpaši grīti tas varētu būt tieši ar haskiju

un ignoreeju ar
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: tualete

Postby kova1112 » 04 Mar 2011, 11:03

es jau aizdomaajos, ka paaugsies un nomierinasies, vnk ar vecmammu probleemas, es ar pa adu dabuju ,es saku ka paaugsies un buus viss ok, saku arii ka beerns, un gribeju parbaudiit reaali bvinsh ieriebj vai nee, vecmamma saka ka ieriebj...jau man pashai vinja kluust zhel kas sarajos, es jau ka mezhonis ne bljauju, es vairaak meginu kauninaat, saku: dzheikob, ko tu atkal piedariji, ta nevar dariit, kauns . U tml...
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: tualete

Postby kova1112 » 04 Mar 2011, 11:06

man jau liekas, es jau aizdomaajos, ka es ar baribu daru kaut ko nepareizi, tavisnh ir labi noslogots, var man gultaa pagulet,,es vinuu paglaudu,u.t.t
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Re: tualete

Postby kova1112 » 04 Mar 2011, 11:16

un es jau nesadistiski situ, kartigi ar pisrkstu pa degunu, un nav taa ka es visu dienu staigaaju un klaigaaju
ImageImage
User avatar
kova1112
Baby
Baby
 
Posts: 33
Images: 0
Joined: 27 Feb 2011, 15:09

Next

Return to Suņu audzināšana/apmācība/dresūra

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests